RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima i molba,

Ako neko ima mapu hotela, ili zna da je vec objavljena ovde (ja nisam uspela da nadjem), neka se oglasi.

A ako iste nema, molim vas da mi opišete raspored blokova, odn. koji da bira mladi par bez dece.

Nadam se da nisam prezahtevna!?

:neznam: :bolje-da-cutim:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, zavisi šta više volite. Sedmica je najbliža plaži, trojka gleda bočno, ali je takođe blizu. Petica i šestica gledaju na bazen, četvorka takođe, ali je ona blizu arapskog restorana i blizu amfiteatra pa je tu življe. Sa druge strane je slična priča nego zaboravih kako idu brojevi. Postaviću kasnije mapu, mislim da je imam. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zagubih mapu. Na pretraživaču ukucajte "caribbean world resort map", izaći će odmah u slikama. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marijaruma, 7. krilo,  sjajno, mirno uveče, mi smo bili u prizemlju što baš ne volim, ali ispalo super...                         Uveče kao da sedite u svojoj bašti, bar tako je  zamišljam.... Niko tada tu ne prolazi, savršeno za opuštanje pred večeru.... A pre večere pokupimo koktel sa bazena koji je takodje pored, pa uživamo iz našu muzikicu i u miru.  Uvek u hladovini, klimu nismo skoro ni uključivali u julu...  Sve blizu, a plaža preko puta, navijam za to krilo !!!

P7250052.JPG

P7250053.JPG

P7250054.JPG

P7250055.JPG

Izmenjeno (maštalica)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20220407_224251[1].jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Porodica, prijatelji i ja smo već, čini mi se 6 puta bili u sadašnjem Swiss Inn Resort-u, poslednji put prošle godine. Prijalo je već što je sve poznato, poslednji put su rešili gužve u restoranu za večeru, a naći ležaljke nije bio toliki problem.
Ove godine razmišljamo o promeni, pa nas interesuje ovaj hotel. Voleo bih da pročitam neke svežije informacije o tim "tučama" za ležaljke, gužvama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka