RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

И ова моја шмизла одбројава, хоће што пре опет у Карибијен. :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teši me što će "uskoro" sajam turizma i nova uplata:srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sobe su izuzetno prostrane, svaka ima lepu veliku terasu, sasvim dovoljnu da lepo sednete, odigrate jamb, popijete kafu. Sobar čisti svakog dana, stavlja nove peškire, pomete sobu, stavi dve flaše vode od 1,5L, zategne posteljinu (da li je menjao svaki dan – evo verujte ne znam), toalet papir, šamponi, gelovi za tuširanje, sve dopuni i zameni ako treba. Ostavljali smo mu svakog dana po 1$ ali nikad nas nisu čekali labudovi ili neke druge kreacije... :neznam: Ipak, pošteno je odrađivao svoj posao, ostavljao nam je i treću flašu vode (pored dve obavezne), nemamo primedbe na njegov rad.

 

Ipak moram da se ispravim - bilo je u par navrata nekih kreacija od peškira, nisu bili labuodovi već neki interesantni oblici , bilo zanimljivo detetu svakako :)

 

Probleme sa stomakom nismo imali, pet dana pred put smo svi porodično uzimali po jedan Enterobiotik  dnevno i tamo smo to nastavili. Ipak, znamo ljude koji jesu po ceo jedan dan imali problem sa stolicom, dakle nije da je ta „bolest iskorenjena“ u celosti.

 

Nismo uzimali Enterobiotik, nego  Livsane Lactoactive Daily&Immune :ideja:

 

 

 

 

Sobe su izuzetno prostrane, svaka ima lepu veliku terasu, sasvim dovoljnu da lepo sednete, odigrate jamb, popijete kafu. Sobar čisti svakog dana, stavlja nove peškire, pomete sobu, stavi dve flaše vode od 1,5L, zategne posteljinu (da li je menjao svaki dan – evo verujte ne znam), toalet papir, šamponi, gelovi za tuširanje, sve dopuni i zameni ako treba. Ostavljali smo mu svakog dana po 1$ ali nikad nas nisu čekali labudovi ili neke druge kreacije... :neznam: Ipak, pošteno je odrađivao svoj posao, ostavljao nam je i treću flašu vode (pored dve obavezne), nemamo primedbe na njegov rad.

 

Ipak moram da se ispravim - bilo je u par navrata nekih kreacija od peškira, nisu bili labuodovi već neki interesantni oblici , bilo zanimljivo detetu svakako :)

 

Probleme sa stomakom nismo imali, pet dana pred put smo svi porodično uzimali po jedan Enterobiotik  dnevno i tamo smo to nastavili. Ipak, znamo ljude koji jesu po ceo jedan dan imali problem sa stolicom, dakle nije da je ta „bolest iskorenjena“ u celosti.

 

Nismo uzimali Enterobiotik, nego  Livsane Lactoactive Daily&Immune :ideja:

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, što prija ovaj post po ovako namrštenom vremenu:D. Ništa mi novo ne rekoste (naravno kad sam stoput bila tsmo), ali pažljivo i sa uživanjem sve iščitah:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jurim aranzman za Caribien, i nadjoh u Fibuli da daju sada neki popust, pa je povoljnije nego u drugim agencijama. 

Jedino što mi smeta za ovaj hotel po vašim komentarima jeste brdo tih nekih blokova, što znači da ima brdo soba, a samim tim i ljudi. To me malo plaši

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jelenastar Nema potrebe da Vas plaši veliki broj soba, kompleks je veliki, plaža lepa i velika sa dovoljno mesta... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Buni me što na prvoj slici vidim sa leve strane dva reda zgrada u sredini bazen i desno dva reda nadandzastih zgrada.

Na drugoj slici kao da ih deli betonirani put nalazi se još jedan sličan komplesks samo što su zgrade u bojama, zuta, bordo , zelena.... da li to desno pripada caribienu ili je drugi hotel. Kazu 529 soba, a ovako kad pogledam deluje mnogo vise.

CARIBBEAN-WORLD-RESORT_0.175.58266.jpg

caribien.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Писала сам већ више пута о томе. Тај комплекс десно, иза зида је Palm de Soma. Припада Карибијену, почео је са радом 2015. и звали су га ново крило (мањи је од самог Карибијена). Наводно је продат прошлог јануара, бар је такву причу пустио газда, али... Прошлог лета је било много гостију, па су отворили и три блока у новом крилу за смештај гостију, радио је бар на плажи тог дела, али не и ресторани. И све то без надокнаде "новом власнику" који није отворио тек "купљен" нов хотел за рад у сезони. Зато кажем да мислим да је газда само пустио буву и да нови део (који је у сред поседа Карибијена) уопште није продат, а истог су мишљења и менаџери хотела и канцеларије у Каиру.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisao je neko ranije o bolnici koja se nalazi u hotelu. Interesuje me da li se ta bolnica placa ili prihvataju osiguranje. I ako prihvataju osiguranje koje je u pitanju.

Neko je postavio da prolazi samo Generali, pa eto cisto da proverim, da znam koje da uplatim, da ne uzimam nikakvo grupno koje nudi besplatno agencija. 

thumbnail.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka