RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Gle nema mi posta:rolleyes:Cestitah rodjendan sa zakasnjenjem i pitah kako jede stalno u arapskom ?Koliko puta je dozvoljeno?Da nije i on crvenokos:hahaha:I koji jos a la carte ima?Italijanski i vidim neki rostilj,a sta je ono fish market?I jel ima da se sedne napolje u nekom od njih?Hvala:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvanično ko je prvi put samo po jednom u svakom. Postoji italijanski (samo unutra i hladno je uglavnom), arapski, to je taj roštilj, samo napolju služe hranu i pored je fish market koji se plaća, postavljen na bazenu, jede se napolju. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aha jasno,hvala:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Балканац и не заказује у арапском, само бане и тражи ћевапе. "Купио" је роштиљџију шармом, љубазношћу и похвалама, није црвенокос. А јесу заиста фини и љубазни и он и жена. :D

Ни ја нисам у италијанском заказивала, све су организовали и само ми јавили да дођем. :D

Izmenjeno (Сања београђанка)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh pa kad ste vipovci :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Балканац није, има плаву наруквицу. Све је постигао својим финим и љубазним понашањем.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko bi rekao:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ni ja u Citadeli.Molili me da dodjem i da sednem u njihov reon:hahaha:,pa se ne hvalim..al to zato sto sam crvenokosa.A ja kazem doci cu u 20h i ne pojavim se:hahaha:.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja, jel Šejdi sutra tu i kad?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не знам. Можда ће Шеди морати да оде до Александрије на дан или два, данас ни он није знао хоће ли ићи или не. Покушајте ујутру око 9-9:30, ако није у хотелу онда је вероватно отишао.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da nadjem drugu temu za ovo. Ali, da li par školjki i 10tak 15 kamenčića može da se nosi kući. Klinci skupljali babi. Čuo sma za korale i to mi je jasno..ako neko zna jel prave problem na aerodromu..carini i sl..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја сваке године донесем гомилу шкољки које ћерка скупи на плажи, проспем по коферу међу стварима, нико није правио проблем. Донела сам два пута и мало коралчића које смо нашли на плажи, али то није пренето у коферу.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni uzeše pakovanje malih školjki iz ručnog prtljaga ove godine. Zapravo su uočili 2 plastična pištolja na vodu ("to bio detetov prtljag), pomislili ko zna šta, te kad otvoriše stradaše školjke... 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad su nas zvali da polećemo u nedelju u 19:05. Verujem da stižemo u hotel oko 23-23:30. Da li postoji mogućnost da nas sačeka neka večera ili tako nešto ili se samni snalazimo? Ne znam kakva je nova politika hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Meni uzeše pakovanje malih školjki iz ručnog prtljaga ove godine. Zapravo su uočili 2 plastična pištolja na vodu ("to bio detetov prtljag), pomislili ko zna šta, te kad otvoriše stradaše školjke... 

Prijatelji koji su se pocetkom jula vratili su prisustvovali sceni na aerodromu kad je ruska drzavljanka kaznjena sa 500 eura kazne jer je imala povecu belu skoljku koju je nasla na plazi hotela. Nije je izronila jer je skoljka imala i velike rupe. U klipu neke youtuberke sam videla da preporucuje kupovinu tih paketica skoljki u Kleopatri iz navedenog razloga. E sad, da li ce neko bas da se bavi malenim skoljkama to je vec druga stvar.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka