RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Da li je uveče u amfiteatru samo animacija za decu ili ima i koji šou program za odrasle? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslije 9 je za odrasle i bilo je super show programa :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O dobro je. U momentu mi se učinilo da se samo govori o animaciji za decu, a pošto je promenjen animacioni tim pomislih da ukinuše šou programe. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

. Blizu smo plaže i Tortuge gde svakodnevno ručamo, a doručkujemo i večeramo u glavnom restoranu.

Hrana je tipično ovdašnja, ali vam kao neko ko baš voli srpsku hranu kažem da svakako možete iskombinovati za svaki obrok jednu do 3 kombinacije sigurno. 

 

mene interesuje ta hrana. sta sve ima? da kazemo za ovdasnji ukus:) kakva je hrana na plazi pica i slicno. da li je glupo za mene i devojku da idemo tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih rekla da je ovo pre porodičan hotel, mada ima i mlađih i starijih parova. 

Za doručak uvek možete jesti maslac, kačkavalj, kuvana jaja, prežena jaja na oko, omlet, viršlice, kiselo mleko, džem, med, mleko sa kornfleksom, razna slatkasta peciva i slane kajzerice, tost hleb, čaj, sok, nes...

Za ručak možete izabrati jednu od dve vrste supe (čorbe), retko kad su obe bile neprihvatljive, prženi krompir, govedina, piletina, riba, grilovano povrće, pirinač, makarone/špagete sa crvenim/belim sosom i dodacima koje birate (seckane viršlice, paradajz, paprika, luk, kačkavalj, parmezan...), karfiol u bešamel sosu, blanširan brokoli, nekoliko vrsta svežih salata...

Na plaži imate pomfrit, minipice (koje su realno kršić, ali se posle trećeg dana naviknete ;)), mini kornet sa sladoledom na točenje, neke alkoholne i bezalkoholne koktele (mi to ne pijemo, pa nisam zagledala), sok od narandže, ananasa, ice tea, kafa...

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, od 21h je show za odrasle, ne brini @buki.bu, ništa se nije promenilo =)

 

Što se plaže tiče, prilično je dobra, dovoljno široka i dugačka, ležaljke na pristojnoj udaljenosti. Moraju se rano zauzeti, jer posle ostanu samo one dalje od mora i na lošijim pozicijama. Mi smo prvih 6,7 dana zauzimali u toku noći, oko 3,4 kad se probimo da idemo u toalet, ali poslednja 2 dana praktikujemo da uvece ostanemo među poslednjima na plaži, do 18,18:15 i onda ostavimo nešto od stvari naležaljkama što nam ih rezerviše za sutra ;)

Ulazak u more je odličan, postepeno se ulazi u dubinu, ali ne ni previše sporo, tako da se sitna deca bezbedno igraju u plićaku, a mi odrasli uđemo u duboko da plivamo u nekih 15-ak koraka.

Eto, kako se nečeg setim dopisaću.

Jedno je sigurno tačno, a to pročitah na ovoj temi - utisak u prva 2,3 dana zaista nije nešto, ali nekako kako dani protiču sve je bolje i bolje, valjda skontaš koji su benefiti hotela pa počneš da koristiš maksimum =)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

mene interesuje ta hrana. sta sve ima? da kazemo za ovdasnji ukus:) kakva je hrana na plazi pica i slicno. da li je glupo za mene i devojku da idemo tamo?

Na plazi uvijek ima nesto sa rostilja, piletina, ćevapi ili junetina, pomfrit ili peceno krompir, grilovana riba ili pohovama, prilozi od povrca, riza, salate, slatkise, voce... Pica bezalkoholna i alkoholna. Pizzu prave do 17 sati iiako nije nesto, ako si gladan dobro dodje posebno sto uvijek mozes uzeti vrelu. Mi nijednom nismo otisli rucati u glavni restoran , 12 dana smo jeli na plazi... Ne vidim razloga da se ovdje ne dodje sa djevojkom. Bilo je puno mladih parova bez djece 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, samo mala pomoć.. KOja agencija je najbolja za CWR? Da li sme sa WAYOUT-om?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za iskusne putnike pogotovo @Sanja Beograđanka, koji blok bi ste preporučili? Ne znam da li su sobe istog nivoa kvaliteta u svim blokovima, da tokom dana i uveče nije preglasno i buka, a da opet nije predaleko od plaže. Znam da je ovo dosta uslova, ali pošto idemo sa dvoje dece nekako bih da sve uklopimo koliko možemo. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drugari, samo mala pomoć.. KOja agencija je najbolja za CWR? Da li sme sa WAYOUT-om?

MI smo isli sa WO, rezervisala jos u novembru za april. Sve bilo ok

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Drugari, samo mala pomoć.. KOja agencija je najbolja za CWR? Da li sme sa WAYOUT-om?

Najbolja je ona koja je najpovoljnija cenovno, veruj mi

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biranje bloka je stvar ličnih afiniteta. Sanja Beograđanka voli blok br 2 koji je nekako na sredini između glavnog restorana i paže, gleda na vrt. Mi smo bili prošle godine u petici, gleda na bazen što je po cenovniku skuplje, ali je nama bolja trojka koja je blizu plaže iako je u petici sve radilo kako valja, a kreveti udobniji nego u trojci. Pogledajte mapu hotela, prekoputa su identični blokovi s dvocifrenim brojevima. Petica i jedinica su blizu amfiteatra, malo se uveče čuje buka, ali to brzo prestane. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo prvih 6,7 dana zauzimali u toku noći, oko 3,4 kad se probimo da idemo u toalet, ali poslednja 2 dana praktikujemo da uvece ostanemo među poslednjima na plaži, do 18,18:15 i onda ostavimo nešto od stvari naležaljkama što nam ih rezerviše za sutra ;)

Moram da pitam-ostadoh u soku! :shok: 

Ovo vazi samo za ovaj hotel ili i za druge?

Mislim, da zauzimam lezaljke nocu, u hotelu sa 5*:krsti: 

O cemu se tu radi? Mala plaza, pa nema dovoljan broj lezaljki ili sta?

Ima li neki hotel koji ima normalnu ponudu lezaljki, tipa dodjem u neko normalno vreme i smestim se na nako normalno mesto? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uglavnom ima svuda dovoljan broj ležaljki, ali oko osam ujutru ostanu samo poslednji redovi, sve ostalo je već zauzeto što hotelskim peškirima, što improvizovanim zavezanim maramama kojima vežu po pet šest ležaljki. Čak i ako se desi da nema dovoljan broj ležaljki na plaži, momci na plaži donesu višak ležaljki sa bazena ili iz nekog njihovog magacina. Nisam videla da je neko ostao bez ležaljke, ali posle početka doručka više nema biranja, nego šta ostane. Većina ležaljki se oslobodi u vreme ručka. Jedne godine baš u Karibijenu su ujutru nestali svi peškiri koji su bili na ležaljkama. Ne zna se ko ih je uzeo, nastala je velika frka jer su oni kojima su peškiri nestali morali da daju depozit, ali do kraja te smene više niko nije ostavljao peškire. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka