RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Pozdrav,jedno pitanje imam da li se placa internet u hotelu-kompleksu (da li ga ima u sobi)ako se placa da li znate koliko,kako je organizovan prevoz do hurgade ima li organizovan prevoz iz hotela-unapred hvala

Pozdrav,danas smo dobili informaciju da imamo let u 22 casa 07.07 za hurgadu,a aranzman nam racunaju od 07.07 sto znaci da smo jedan dan u startu izgubili jer u hotel stizemo oko 03 casa ujutru,to je to nase agencije,idemo u Caribbien word,ide li jos neko u ovom terminu

Izmenjeno (ljerka)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav,imam jos jedno pitanje da li se isplati nositi laptop u hotel-Hurgadu sobzirom da sam nacuo da se net placa u ovom hotelu ima li neko iskustva i sta se preporucuje -unapred hvala,idemo 07.07

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Internet se placa i to: 15min. 20LE

30min. 30LE

60min. 50LE

dan 80LE

pa vidite da li se isplati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poydrav,hvala na informacijama samo ako moye koji je odnos njihova funta euro

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam 100% sigurna,suprug se tim stvarima bavio ali mislim za 1e oko 8 funti (8,2-8.4)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala pa to ispade da je internet jako skup da li ste vi koristili

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo.mozda da je bilo bezicnog ,pa iz sobe skyp,bilo bi jeftinije nego sto smo telefona potrosili. internet samo kod recepcije u int.caffeu pa nam je bilo malo bez veze.Nosili smo laptop ali nam je samo za prebacivanj slika sa kartica sluzio,tako da se nismo opterecivali imamo li dovoljno slobodne memorije na karticama.Suprug je zaljubljenik u fotografiju, pa je napravio dosta fotografija (6000-7000) sto plaze,sto izlazaka i zalazaka sunca,hotelskog kompleksa,a podvodog svijeta je prica za sebe.Lijep odmor u ovom hotelu vam zelim,nama je bilo krasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

opet ja malo sam dosadan,a to kod recepcije da li je slobodan internet ili se i tu placa,u okviru hotela nema wireless da uhvate nego mora se plati

da li ste slikali pod vodom sa svojim aparatom ili ste koristili hjihove

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Internet se placa i moze da se koristi u iner.caff. koji se nalazi kod recepcije a vidjela sam da neki klinci u holu recepcije nesto"cackaju' mobitelima i I-podima pa mozda nesto bezicno i uhvate,ne znam. Suprugu je fotografija hobi pa ima jako dobre aparate i za vodu i za 'suho'

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakav je hotel da li ste isli negde na iylete ,rajsko ostrvo ili ste samo odmarali ,i na kraju generalno vredi li hotel, mi idemo sa dvoje dece 9-12 god,nadamo se da ce im biti yanimljivo

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec sam ranije napisala,nama je bio 4.odmor u Egiptu,pa smo se odmarali,osim sto smo s lokalcima isli na snorkanje. Djeci ce biti zanimljivo,bez obzira kog su uzrasta.Ima svakakvih zanimacija. Vidjela sam da su ljudi sa djecom uzimali sobe u prizemlju pa su sa terase direktno vani na travu sto im daje puno slobode za igru.PaVi vidite sta Vama odgovara. To su sve sobe sa zadnja 3 broja od 001 do 015 bez obzira koji su prvi brojevi. 01 -15 su broj sobe a 0 je sprat pa je tako 5. soba u prizemlju u npr.paviljonu 8 ima broj 8005 a na prvom spratu 8105 ili 8205 na 2.spratu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ,forumasi krecemo veceras u 22 h za Hurgadu hotel Caribbien world,sveze informacije sa lica mesta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

srecan put i cekamo vas kao reportera sa lica mesta!osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta bi sa nasim "reporterima sa lica mesta" osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

verujem da je net udaraljka po usima,pa mozda zato..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka