RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Hvala Tikki. Nadam se da cemo i mi biti zadovoljni ako odemo sa njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos nesto ............. koja avio kompanija vozi putnike Spirita ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da je Lotus Air u pitanju.

Videh na prethodnoj strani cene Interneta: 15 min-20 LE, 30 min-30LE, 60 min-50 LE, ceo dan-80 LE.

Zanima me, ako neko zna, da li je mozda Internet besplatan u holu hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh i ja sam zagrejan za ovaj hotel...Medeni mesec !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima kakv je hotel Caribbean World i da li neko ima neka iskustva sa tim hotelom jer planiram da ga uplatim preko spirita

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je odličan. Suprug i ja sa prijateljima koji imaju bebu (22 meseca-u vreme boravka) 11 dana smo uzivali u ovom hotelu. Predivna plaža, bazeni, dobra hrana i najvažnije sve je čisto. Sobe su super, osoblje takođe.

Ovaj hotel toplo preporucujem svima. Sedam godina letujem u Egiptu,hoteli 5*, usluga All i na ovaj hotel zaista nemam primedbi. Naglasila bih samo da nisam neki zahtevan turista, prioriteti su mi lepa plaža, čiste sobe i dobra hrana, nemam neke posebne zahteve.

Pozdrav!

Izmenjeno (baby)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, ide li neko u avgustu u Caribbean? Mi smo uplatili za 08. avgust i ovo nam je vec treca godina zaredom da idemo u Egipat :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine, početkom jula suprug i ja sa prijateljima i njihovom bebom boravili smo u hotelu Caribbean World Resort. Hotel je super. Niste pogrešili ako ste odabrali ovaj hotel. Plaža je sa sitnim peskom, takav je i ulaz u more. Ima veliki bazen, lepo dizajniran. Bazen za klince, tobogan. Bar na plaži, pored bszena, nekoliko restorana (mi smo koristili glavni restoran i dva puta rezervisali večeru u druga dva restorana). Sobe su prostrane i uredne. Kompleks je napravljen tako da je sve u krugu od nekoliko metara, sve je tu, restoran, bazen, plaža...Hotel se nalazi u Soma Bay-u, ali se može rezervisati Bus ukolko želite da idete do Hurgade.Hrana je raznovrsna (za doručak: pahuljice, jaja, palačinke, sirevi, salame, razni namazi, margarin, džem, med, viršle, povrće, voće, ručak: krompir, riža, različite vrste mesa, čorbe, salate, kolači...ima i snek bar tu možete uzeti hot dog, hamburger, pomfrit, salate, voćnu salatu...pa Gazebo bar, oko 17:00h bude sladoled...večera: različite vrste mesa uključujući i roštilj, morske plodove, rakove, povrće, voće, kolači, riža, krompir...Ne mogu baš svega da se setim, izvinjavam se.)

U holu postoji bar, preko puta recepcije gde prave odličnu kafu, kapućino...

To mi je palo na pamet, ukoliko te još nešto zanima slobodno pitaj.

Mi smo ove godine u terminu 04.08.-15.08.preko WAYOUT-ovog predstavnika iz Bijeljine uplatili hotel Sunrise Royal Makadi, Makadi Bay.

Je li vam poznato da se ponovo javlja poskupljenje aerodrumskih taksi,dodato nam je na prvobitnu cenu još 25 EUR-a?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dodato je 12e.tacnije receno,bilo je 36e takse i YQtaksa 15e,a sad je 27e.znaci ukupno 63e.za sad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim pomoc , dvoumim se izmedju caribbean w resort i sunrise mamlok resort hotela. idem sa cerkama od 13 i 16 god. molim

ko je bio vec u navedenim hotelima da mi pomogne u izboru.thx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidite da je samo jedna osoba ostavila za njega komentare,generalno makadi i soma bay su jos neistrazena podrucja.tia heights jedna osoba posetila,sunrise royal makadi niko(evo ove god.makar ovde nas troje idemo,pa ce biti informacija).dobro je sto ljudi idu pa tako moze vise da se sazna.jer u hurgadi se skoro sve zna.

nismo bili u ova 2 koja spominjete,ali logicno je razmisljati da ako vam kcerke kao devojke mlade traze zabavu bolje je ici u mamluk.soma bay je dosta izolovan,jedino radi njih da im ne bude mozda malo dosadno.vi najbolje znate kakva su vam deca i sta traze.a oba hotela su dobra hotela i imaju lepe komentare kod stranaca.koliko vidim,plaza caribiena je bolja,na mamluk se malo zale..vasa je odluka ipak,po estetici,izgledu,zeljama..srecno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovoru. imate pravo , za mene i za decu je naj naj vaznije je more i plaza a valjda za cerke nece biti dosadno u ovakvom hotelu nekako cemo se snaci. caribbean ima lepsu i bolju plazu / tako bar ja citam na forumima/ a mamlouk ima vestacku plazu pa ako idemo u egipat bar da se kupamo na lepoj plazi . inace ja sam hteo royal makadi ali smo zakasnili kod spirita i ne radi royal druga agencija pa treba da izaberem od ova 2 hotela. kad vi idete za royal i preko koje agencije... pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa spirit ima sunrise royal makadi??videli smo da ga nudi u ponudi?

mi idemo preko wayouta(i oni su ga imali samo u prvoj ponudi,vec sad ga nemaju),14noc.11.avg.

znate kako,sve je individualno,ko sta trazi i voli.generalno,plaze su sve bolje od hurgade ka jugu i to je normalno,makadi,soma bay,sahl hasis,u soma bay duvaju malo jace vetrovi (zavisi od meseca)pa je to i neki centar onih koji vole surfing i kiting.znaci,plaze nema da omanu,to je sigurno.to sto su za sad malo usamljeni,vec za par godina nece biti.i

makadi je ipak popunjeniji ima 16hotela,oko sunrisa je tia,fort arabesk,makadi palace itd.sve nacickani jedan pored drugog.mozete slobodno prosetati do drugih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beogradjane..u pravu si! Cini mi se da je Soma..malo izolovanija..dok su hoteli u Makadiju uglavnom spojeni..pa ti nemoze biti dosadno uvece! Barem nije bilo meniwink.gif Mada..znam ljude koji su bili u Caribbean World Resort..i kazu da je hotel fantazija..a tek plaza..fenomenalna! Mada sam ja odusevljena i plazom u Makadijuljubav.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj..ala Vam zavidimsad.gif Hocu i ja Egipat..nije bitno gde Makadi..Soma..nije vaznouplakani.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka