RobertoB

HTL Caribbean World Resort 5* Soma Bay

3127 poruka u ovoj temi

Ove godine smo se odlucili za Egipat, iako su vize za EU ukinute. Jos uvek je Spanija preskupa za nas dzep, a ni Grcka nije sigurna zbog ekonomske krize.

Blizu smo odluke da provedemo odmor u CARIBBEAN WORLD RESORT 5* Soma Bay. Da li neko ima iskustva sa ovim hotelom? Bili bismo zahvalni na svakoj informaciji. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje isti hotel.... nadam se da je neko bio ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Soma Bay je deo Hurgade ili ipak ne pripada Hurgadi?Mislim da ipak ne pripada Hurgadi,jer je konkretno ovaj hotel 50km juzno od Hurgade...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo još uplatili, išli bi smo sa decom, a cena je zaista povoljna preko big-blue agencije za 15 dana. Očekujem neki komentar u vezi hotela, nadam se da je neko bio.......

Izmenjeno (naca-maca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedini komentar koji imam je da smo i mi uplatili preko Big blue! ( 50% odmah, drugi deo na cekove, na rate) Definitivno su za porodice sa decom ove godine njihovi aranzmani najpovoljniji. Mi idemo u Hurgadu u hotel "Sindbad aqua park resort", jer daju popust za decu do 15 godina i idemo na 15 dana. Mislim da je 10 dana malo ako hoces i da se odmoris i da nesto vidis. Ovaj hotel mi se dopao jer uplatom ALL imas mogucnost koriscenja svih sadrzaja sva tri hotela istog vlasnika...i klopu i sve bazene i milion tobogana...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja (sa dvoje dece od 11 i 3 god) smo nakom mesec dana razmisljanja uplatili ovaj hotel prek agencije sab international koji ga radi u saradnji sa agencijom way out. Hteli smo miran odmor, sa ALL varijantom zbog dece. Ova agencija ima ubedljivo najbolje cene od svih do sada, cene su im iste za celu sezonu i rade na 10n ili 11 noci. Oba deteta imaju popust tj.placaju samo avio kartu kao i skoro svim drugim njihovim hotelima. I nas interesuje da li smo dobro odabrali hotel, pa ako ima nekoga ko je bio u njemu neka se javi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko smi se cini Big Blue ima bolju cenu.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ipak je way out jeftiniji, ali big blue radi 15 dana...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To si u pravu, tako da ako hoces 15 dana onda big blue, a za one koji bi krace 10 ili 11 d predlazem way out

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da prođu praznici i idem da uplatim Caribbean world 15 dana od 21.6. Nadam se da neću pogrešiti, idemo sa decom 2 i 6god...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi se cini ili je Big blue pojacao cene iako pise da su to cene do 30.4.10.?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesu, zbog cene avio karte..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel od pet zvezdica nemoze biti los,medjutim postoje kriterijumi koje treba uzeti u obzir.Preispitati sebe i svoje zelje ali realno pa uzeti u obzir u koliko dobrih hotela ste bili jer sve to menja kriterijume,takodje i oni sto vas savetuju moraju da kazu gde su sve bili tek na osnovu toga sudite o mestu gde idete,ja licno sam ova hotel odbacio u korist Albatros palasa,jer smatram da ne bih bio zadovoljan posle 4 godine u Turskoj i njihovih pet zvezdica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam ovaj hotel, u opciji je ako ne nadjem u šarmu neki hotel sa plažom koja nema samo ponton. Negde naidjoh, ali sad ne mogu da se setim gde, da ovaj hotel ima i koralni greben do kojeg se dolazi pontonom, ali i normalni deo plaže.

Vidim da je kod wayout-a cena u avgustu oko 5ooe All.

Hotel je u mestu Abu soma, 40-50 km od Hurgade.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje ovaj hotel. Vec dve godine letujem u Hurgadi, bila sam u centru,a sada bih malo da promenim.

Jeste udaljen od Hurgade, sto i nije tako lose, ko zaista zeli da se odmori.

Ako nekoima ko je bio u ovom hotelu ili je nesto cuo o njemu neka se javi.

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka