IvanNS

Malezija, Borneo i Filipini

8 poruka u ovoj temi

Wah, krajem Januara sam se vratio sa drugog putovanja po jugoistocnoj Aziji.

Ako nekog nesto zanima o putovanju u navedenim zemljama slobodno pitajte : )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... vec postoji par tema sa gotovo identicnim naslovima... nema razloga da otvaramo nove... naravno, prihvata se sve ovo samo aj da se umuvamo tamo gde smo vec govorili o ovoj tematici jer je poenta da se sto vise nadje na jednom mestu...

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Wah, krajem Januara sam se vratio sa drugog putovanja po jugoistocnoj Aziji.

Ako nekog nesto zanima o putovanju u navedenim zemljama slobodno pitajte : )

Bez ljutnje, sto kaze Sirkepa vec postoji identicna tema, doduse sa drugim rasporedom u nabrajanju destinacijafriends.gif

Na podforumu Azija postoji "malo drustvance" koje funkcionise tako da kad se neko vrati sa puta, "oduzuje se" forumu i obogacuje ga, tako sto napise izvestaj i po mogucstvu ubaci koju fotku, pa onda svi zajedno uzivamo, a koga intetresuju i neke dodatne informacije pitaLaie_91B.gif

Tako da ako hoces u "drustvo"... postuj pravilaLaie_34.gif

vidimo se sutra na postojecoj temiLaie_60B.gif 

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, ima vec naslova sa ovom tematikom hmmm, mozda sam pogresio.

Kuala Lumpur - Taman Negara NP - Kuching - Gunung Gading NP - Bako NP - Miri - Niah Caves NP - Lambir Hills NP - Gunung Mulu NP - Kota Kinabalu - Croker Range NP - Tunku Abdul Rahman NP - Angeles - Manila - Cebu Island - Bantayan Island. Malo dugacko za naslov ?

Ceo trosak je bio 3500 eura za sva tri meseca ukljucujuci i avionske karte pocevsi od Beograda ( 13 letova 910 eura)

Zasto sam stavio da neko pita ako ga intersuje ? Iskreno mogao bih da napisem vecu knjigu o ta tri meseca putovanja na ovu temu a nevidim da je u bilo kojoj vec postojecoj temi obradjeno u detaljima bilo sta od ovih gore navedenih destinacija, dva meseca informisanja i organizacije, tri meseca direktnog iskustva na tim predelima na tanjiru na izvolite, a sad polako me prolazi volja da pisem o svemu tome jer kako neki kazu vec postoje slicni naslovi ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Au,al ovde radi sujetasmajl.jpg .Nego Ljupce,ti opet zaboravio na moju porukubiggrin.jpg .A i nesto nam je utihnuo forum zadnjih dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

eh... nema razloga da se bilo ko ljuti, ovo je samo sugestija i neka mala smernica kako da ovaj podforum bude sto korisniji, prakticniji itd... Ako covek smatra svoja iskustva bitno razlicitim to je sasvim ok i bas zbog toga ja predlazem da u okviru ove novo otvorene teme IvanNS napise jedan opsirniji putopis pa ce se tu naci korisnih informacija i bez da neko nesto dodatno pita... eto... a dalju diskusiju o pomenutim destiinacijama cemo nastaviti tamo gde vec postoje zapocete price... i sve ok ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto sam stavio da neko pita ako ga intersuje ? Iskreno mogao bih da napisem vecu knjigu o ta tri meseca putovanja na ovu temu a nevidim da je u bilo kojoj vec postojecoj temi obradjeno u detaljima bilo sta od ovih gore navedenih destinacija, dva meseca informisanja i organizacije, tri meseca direktnog iskustva na tim predelima na tanjiru na izvolite, a sad polako me prolazi volja da pisem o svemu tome jer kako neki kazu vec postoje slicni naslovi ;)

Steta bi bilo ne podeliti utiske sa ostalim forumasima sa tvog tromesecng putovanja !

Napisi putopis, sigurna sam da ce biti zanimljiv i koristan, narocito onima koji nisu nikad bili, a imaju volju da tamo jednog dana i odu. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo bi bilo da IvanNS obradi svoje putovanje bar nekim sazetim putopisom. Bilo bi zanimljivo cuti i to iskustvo, posto smo citali i kod drugih...pa da malo poredimo, analiziramo, eventualno pitamo i za detalje. Kako i sta da pitam kada nemam nista napisano...zato i od mene glas za pisanije.

Molim samo da se teme ne otvaraju ako vec postoje..i ovako imam muke kako da sredim, prespojim ...druga stvar je ako se kompletnim svojim putopisom, oplemenjenim fotografijama otvori sasvim nova tema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887850
    Ukupno poruka