dadolina

Paksos

117 poruka u ovoj temi

@danilko

Jeste, u pitanju je trokrevetni apartman, odnosno u spavačoj sobi ima francuski krevet, a u tom drugom delu sofu, koja se ne razvlači, samo se skinu jastuci koji služe kao naslon, nije baš nešto velika. Za manje dete možda i nije loša, ali moj sin je prilično krupan dečak i nije mu bilo baš najudobnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @Teogonija

Mislim da je 7 dana prava mera za Paxos. Smeštaj jeste skup, ali ako se ranije krene sa traženjem, možda se može naći i nešto povoljnije od tih 80 e pa na gore. Mi ćemo se sigurno bar još jednom vratiti tamo i ukombinovati sa recimo Krfom, na koji isto tako želimo da odemo ponovo jednog dana :) .

Izmenjeno (vesna015)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @Teogonija

Mislim da je 7 dana prava mera za Paxos. Smeštaj jeste skup, ali ako se ranije krene sa traženjem, možda se može naći i nešto povoljnije od tih 80 e pa na gore. Mi ćemo se sigurno bar još jednom vratiti tamo i ukombinovati sa recimo Krfom, na koji isto tako želimo da odemo ponovo jednog dana :) .

Са чим још направити комбинацију ? Паксос и ... ?

Крф смо били 2011, није да не бих опет, али планирам да га обиђем за коју годину опет.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sivota je najbliza Igumenici pa bi bila logican izbor

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@vesna015 hvala za podsecanje na preslatki Paxos  :)

Meni se i Gaios dopao, ali jos pamtim jedno predivno jutro na obali mora, uz jutarnju kafu, u Laki. To je bio mir, relax, opustanje, kao da je vreme stalo i niko apsolutno nigde, ne zuri. Mnogo mi se dopalo i rado bih ga opet posetila  jednom. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Звезда је живот

Slažem se sa @Igor Lukač i meni je pored Krfa, Sivota dobra za kombinaciju sa Paxosom. Tu su i Amudia, Vrahos, Kanali... ali iskreno, meni se tamo ne dopada.

@suki

Mi smo u Laki proveli nekoliko sati, onog dana kada je Meduza pogodila Grčku. Na Paxosu je taj da bilo samo oblačno, otišli smo ujutro i vratili se tek posle podne. Na isti način smo uživali u tom opuštanju uz more, osećaju da je vreme stalo, a meštani su onako lagano uz ćaskanje prali trotoare i uličice. Niko nigde ne žuri, sve je nekako usporeno... Mi koji živimo kao u struju uključeni možemo samo da im pozavidimo.

E da Suki, jedino što mi je pomalo nedostajalo na Paxosu je cveće. Nema ga nešto baš na ostrvu, a znam da ti to voliš... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @Teogonija

Da li se možda sećate koliko košta brodić koji vozi na Antipaxos plaže Vrika i Voutoumi ? Mi bismo išli nekoliko puta pa da znamo orijentaciono koliko to zadovoljstvo košta , i koliko se može ostati :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dionica

Izvinjavam se, tek sad sam videla pitanje.

Prosle godine taxi brodic je bio 14 eura po osobi, Prvi krece cini mi se u 10 pre podne, mislim da cirkulisu do 19 na svakih sat vremena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko ima telefon ili mail TASOS STUDIOS u Lakka, pošto je onaj koji sam našao u GAIOS-u, pošto planiram da idem septembra 2020

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26164
    Ukupno tema
    872494
    Ukupno poruka