dejzi99

Makadi Bay...

84 poruke u ovoj temi

vredi taj aparat svake banke,pa vi vidite..mnogo su mi zanimljivije te fotke i video zapisi od obicnih sad.muz je lepo "zapisao" kako ja ronim,pa gledam ribice,pa "napadi"riba itd.stvarno je neobicno imati i te fotke,a ne samo standardne.

ipak smo primetili da malo ljudi ima ove aparate,ili nisu ih jos otkrili,jer su nas cudno gledali sto ulazimo u more sa njim,a posle ga "cistimo"od morske tako sto je stajao u presecenoj flasi koka-kole punoj obicne vode.posto je i jarke boje,ljudi su gledali sta to stoji na nasem stocicu,neki su mislili da je neka riba iz daljinelud.gif .posle se prosusi na vazduhu,i spreman je za novo koriscenje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mogu misliti komentare :lol:

"e ovi srbi jesu cudan narod"

hvala najlepse...odoh da vidim imate li neku foto turu uradjenu sa njim...

veliki pozdrav

:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sada videh da nema pa bih zamolila za neku fotkicu, kada stignes.

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa,nazalost,u opstem odusevljenju sve smo se mi slikali pored ribafaca.gif ,nema nista onako prazno,a malo mi bezveze da ostavljam u kupacem.ove godine cemo se truditi da budu raznovrsnije i lepse,al prosle godine je bilo vatreno krstenje.

i na zalost,na rajsko kad smo isli,ja (pametna zena)celu bateriju spucala vec na brodicu ka tamo,kad je bio snorkling i to na divnim mestima,mi ostali bez aparata.video je hd,extra je kvaliteta,ali vuceee bateriju kao lud.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo repera kako se koji hotel kotira kod engleza i pogledajte cene za harmoni i ovaj drugi-vise nego smesno.ukucali smo konkretno nas datum polaska i ostanak tamo,pa vidite cene.a nase agnecije ih prodaju boga mi za dobru cenu.ali zato sunrise drzi cenu.

http://www.sunshine....::::::::::::::1

ovo su cene bez aviona,da naglasim

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.jaz.travel/destinations/egypt/madinat-makadi-hotels/

u lancu madinat makadi hotela ima suk-oko 150 radnji svega i svacega,restorana,bioskopa,zanimacije na otvorenom,supermarket,banke itd.jos jedna ideja sta raditi u makadiju i sta obici,ko zeli..

http://www.jaz.travel/madinat-makadi-water.aspx

ako je tacno da se otvorio 1.maja,ima i ovaj vodeni park inspirisan filmom Pirati sa Kariba,mozda zanimljivo za decu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

extra je :o

hvala za linkic...:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo preko argusa AL letovanje u hotelu PRIMA LIFE Makadi,molila bih neke opise i savete u vezi ovog hotela,jer nisam uspela da na forumu pronadjem nikoga ko je bio u njemu!Vec smo ranije letovali u Hurgadi i to u hotelu Golden 5 i bili vrlo nezadovoljni plazom i hranom,iako je hotel rangiran sa 5 zvezdica,jedino su bazeni super, a sve ostalo je bilo jako lose!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne stoji lose hotel prema ocenama na tripadvisoru,jedino tamo malo da pogledate kad vec ovde niko nije isao..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledala na tripadvizoru,ali misljenja su toliko razlicita da sad ne znam sta je prava istina!Tesi me da su najnoviji komentari uglavnom pozitivni,a da se negativni komentari odnose uglavnom na ljubaznost osoblja i datiraju jos iz 2009,ali ja sam se vec pripremila na to,jer znam koliko mogu da budu napadni i dosadni!U svakom slucaju ako smo mi prvi koji ce otici u ovaj hotel u povratku donosimo slike i obavestenja iz prve ruke! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko ljudi toliko cudi!osoblje ne mora da je ljubazno,samo da odradi svoj posao.ako su pritom i ljubazni,dobice napojnicu.ima da se jede i pije.ima divnih plaza i jos lepseg mora.kud cete vise?osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo preko argusa AL letovanje u hotelu PRIMA LIFE Makadi,molila bih neke opise i savete u vezi ovog hotela,jer nisam uspela da na forumu pronadjem nikoga ko je bio u njemu!Vec smo ranije letovali u Hurgadi i to u hotelu Golden 5 i bili vrlo nezadovoljni plazom i hranom,iako je hotel rangiran sa 5 zvezdica,jedino su bazeni super, a sve ostalo je bilo jako lose!

Da li ste se vratili,i ako jeste,kako ste se proveli.Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prima Life smo videli tokom setnje od naseg hotela,napominjem da je bila noc.plaza je jako mala u sirini,a ima "dubinu"od 12 redova sto malo ruzno izgleda,jer neko ko je tamo pozadi ima da se provlaci kroz tudje lezaljke do mora.to nam se nije dopalo,ali opet kazem,mi smo navikli na prostrano pa mozda zato.bila je neka animacija na plazi za decu i tu je neki kafic i puno gostiju je tu sedelo,cini mi se da se tu desavaju neke zanimljivosti,ali sve je u pesku..iza je hotel-ali to zaista nista nismo gledali jer nas nije zanimalo.samo je delovalo dosta mracno i razocaravajuce,verovatno zbog velicine.

ovo ne mora nista da znaci,to je samo nas utisak,pa ne uzimajte strogo previse..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da i nas je utisak bio takav. plaza minijaturna, ala sardinice u konzervi, lezaljke jedna do druge, a suncobrani velicine malo veceg kisobrana. mi smo prosli uvece plazom, jednom oko 18h, a drugi put oko 22h, i oba puta je bila potpuno prazna i nista se nije culo iz hotelskog kompleksa, prosto je delovalo kao da ne radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868463
    Ukupno poruka