Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1152 poruke u ovoj temi

 

O da, hoćeš!

Evo da potrvdim. Totalno razocarenje u odnosu ulozeno/dobijeno.

Tasos je majka Mara za Sitoniju, bar za mene. A obisao sam Sitoniju i uzduz i popreko da ne mislite da pisem napamet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa apartmanima Bojana-nalaze se u blizini, tačnije iznad stadiona

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan! Da li mi neko može reći nešto više o smeštaju Vamvinis u Sartiju? Kakve su sobe, čistoća, bazen...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan! Da li mi neko može reći nešto više o smeštaju Vamvinis u Sartiju? Kakve su sobe, čistoća, bazen...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za smeštaj kod Agios Nikolaus plaze- Elisabeth appartments.Prostrano, udobno, čisto, mir, miris borova, pogled na more. Do prve lepe plaze 10 minuta kolima.Cena 500 eur od 26.08. do 05.08. za apartman sa dnevnom sobom kuhinjom i trpezarijom, spavacom sobom,prostranim kupatilom i velikom terasom. 

20210826_115554.jpg

20210826_115537.jpg

IMG-ddd82fe32893bc5469aeb0402d6bce93-V.jpg

IMG-c4722a905a8442751334df110f89b69c-V.jpg

IMG-52dc81647b3a79db8f38812f1b97d63e-V.jpg

IMG-98eee560d21d15a9e84d69508e418e55-V.jpg

IMG-fe00e5575bfeea4094631ae7f83e118e-V.jpg

20210826_113211.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Preporuka za smeštaj kod Agios Nikolaus plaze-

 

gde se tacno nalazi pomenuta plaza?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ti kao nemaš pojma gde se nalazi gore pomenuta plaža, a znaš sve plaže, pa čak i onu na kojoj se đavo kupa na Sitoniji.   :plez:

Evo ja ću da ti otvorim oči. :D

IMG_20210827_182248.png.cea28b33975495d4IMG_20210827_182350.png.bf7e0113b701ee35

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zbunio me Nikolaus....reko' da to nije mozda rodjak Santa Clausu?!:shokiran: a to mi nije poznato....ako je samo stamparska greska, onda je sve jasno:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji smeštaj preporučujete u Ormos Panagias House Maria ili Anna Poussi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani, može li mi neo reći kakva je situacija sa parkingom kod vile Janis 2? Da li je moguće parkirati vozilo makar u neposrednoj blizini vile? Hvala

Izmenjeno (makimiki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izneću drugačije viđenje u ovoj temi, a to je boravak u iznajmljenim mobilnim kućicama i sličnim smeštajnim kapacitetima (kamp kućice i bungalovi) koji se izdaju od strane kampova.

Smatram da tema nije samo kamperska jer su mnogi kampovi krenuli u taj Glamping i time imamo jednu vrstu smeštaja koju možemo rezervisti bez agencija a pri tom smo u smeštaju sličnom prosečnom apartmanu (imamo svoj toalet, kuhinju, klimu, verandu)

Takvi kampovi su između ostalog 

Armenistis

Thalata 

Valti

I nešto manji poput:

Porto Elea

Akti Oneirou i drugi..

Imaju svoje sajtove za rezervacije, Veći kampovi imaju više vrsta smeštaja, a meni se dopalo to što je sve na samoj plaži, bez  vožnje auta, baz prelaska preko ulica, većinom u hladovini, imaju svoj mikrosvet -prodavnice, restoran, različite sadržaje..

Ovo je za mene neka nova kategorija smeštaja i zato pišem na ovoj temi jer nije strogo kamperska, ne pripada ni jednom mestu jer su to "mesta" za sebe, a imaju ponudu ravnu apartmanima sa dodatkom nečeg drugačijeg.

Obično cele plaže pripadaju njima i drugi mogu ući samo uz plaćanje, imaju recepcije i obezbeđenje, dodatno Thalata i Valti imaju bazene, Armenistis ima ambulantu..

Slike i detalje ću postaviti kad se vratimo, za sada neka stoji na temi kao informacija da i ovakvo nešto postoji (i svake godine raste) i da svima da novu ideju gde se još može ići bez agencije.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u smestaju Akti Alegra....Kuca se nalazi izmedju Nikitija i Neosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka