Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1152 poruke u ovoj temi

Svako ima svoj pristup organizaciji letovanja i izboru smeštaja ali bojim se da vašom odlukom nećete Sitoniju doživeti kako bi to trebalo. Pa ipak radujem se slikama ovog dela obale na kojoj ja nažalost nisam pronašao dovoljno inspiracija.

Znas kako, mislim da svako ocekuje nesto drugo od letovanja a ta ocekivanja su obicno tesno povezana sa necijom trenutnom situacijom i raspolozenjm moja situacija je takva, da od ovogodisnjeg letovanja ocekujem da se lepo druzim sa drustvom i svom nasom sitnom decom (a ja ih imam troje, bas sitne :D ) da imaju gde da trckaraju, da se kupamo i udisemo miris mora. Nista drugo mi ove godine ne treba niti ocekujem.

Naputovala sam se radeci na kruzerima i obisla sva fency mesta, ostrva, gradove, luke, drzave kntinente a sada mi treba jedna obicna selendra sa plazom i zelenilom i nista vise. Nadam se iskreno da cu to i naci. Javljam utiske kao sto rekoh, jer znam da dosta ljudi sa sitnom decom imaju slicna ocekivanja pa mozda nekom i bude korisno.:)

Preporuka:

Ja bih rado pogledala te teme o plazama kada bih znala kako se ova plaza zove, iako sumnjam da uopste ima ime, jer je In The Middle Of Nowhere, tome se bar nadam :kez: a mozda se stvarno i zove tako :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš lepo kada čovek može sebi ispuniti želje bez obzira na uobičajene standarde i mišljenja. A naziv plaže nije bitan, važno je samo da se snovi ispune. Ja mojoj plaži snova znam ime, ali nažalost o njoj mogu samo da sanjam. Ali ko zna možda se jednog dana, kada prodam sajt sitonijanadlanu mogućnosti izmene.

2a5gakz.jpg

A onda sledi putopis sejšelinadlanu, možete me držati za reč!

Izmenjeno (sitonijanadlanu)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da su Grci ove godine podivljali sa cenama. Gde god pitamo dobijemo ponudu izmedju 40 i 50 EUR za trokrevetni studio/apartman na Sitoniji i to za pocetak juna. Koliko vidim u tom periodu prosle godine takav se studio dobijao za 35 EUR. Konkretno se radi o Georgiadisu, Vili Mariji i Melitonu (Porto Koufo).

Koliko li ce biti smestaj kad bude bio cik sezone?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je odluka pala.

Idemo u http://www.halkidiki...om/home_se.html

Javljam utiske krajem jula.

Miro, hvala za link i za pp. :srce:

Kiki,

Kakvi su proslogodisnji utisci iz Summerhouse-a? Vredi li otici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da su Grci ove godine podivljali sa cenama. Gde god pitamo dobijemo ponudu izmedju 40 i 50 EUR za trokrevetni studio/apartman na Sitoniji i to za pocetak juna. Koliko vidim u tom periodu prosle godine takav se studio dobijao za 35 EUR. Konkretno se radi o Georgiadisu, Vili Mariji i Melitonu (Porto Koufo).

Koliko li ce biti smestaj kad bude bio cik sezone?

Predpostavljam da ce ici od 75 do 90 mada sam ja dobila ponudu za pocetak juna od 950 eura dnevno za apartman u 4eliosu....kad nisam pala u nesvest :shokiran:

Izmenjeno (Buba Erdeljan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predpostavljam da ce ici od 75 do 90 mada sam ja dobila ponudu za pocetak juna od 950 eura dnevno za apartman u 4eliosu....kad nisam pala u nesvest shokiran.jpg

Prosle godine u to doba ljudi letovali u Paraliji za 130 EUR!!! Taman da letuju 3-4 puta!uplakani.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da mi preporuci smestaj u blizini Lagomandra plaze a da ne bude Lagomandra hotel.Posto idemo autom nemora da bude na samoj plazi,moze da bude i dalje od plaze.Bitno je da nema guzve,posto idemo sa decom bas na odmor,sto manje desavanja to bolje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svako ima svoj pristup organizaciji letovanja i izboru smeštaja ali bojim se da vašom odlukom nećete Sitoniju doživeti kako bi to trebalo. Pa ipak radujem se slikama ovog dela obale na kojoj ja nažalost nisam pronašao dovoljno inspiracija.

Moze li mala pomoc? Posto do sada uopste nismo bili u Grckoj, a sada smo se odlucili za Sitoniju, mozete li nam pomoci pri izboru lokacije? Jako nam se svidja plaza i smestaj Paradiso (pristojna cena, a voleli bismo da cujemo i Vase misljenje, da li je mozda nesto drugo bolje za nas) u Kalamitsiju. Postoji li neko mesto poput Kalamitsija ali da ima i neko makar malo setaliste? Napominjem da je u pitanju 3 odrasle osobe i 2 deteta od 3 i 11 godina.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@unicamunjica

Šetalište IMAJU: Sarti, Toroni, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfozi

Šetalište NEMAJU: Vourvourou, Kalamitsi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@unicamunjica

Šetalište IMAJU: Sarti, Toroni, Neos Marmaras, Nikiti, Metamorfozi

Šetalište NEMAJU: Vourvourou, Kalamitsi

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima informaciju o Agrili Resortu? Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ili zna nešto više o smeštaju u Agrili Resort-u na Elia plaži? Sve izgleda sjajno, ali ni na jednom sajtu ne mogu da pronađem komentare gostiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi preporuka (na osnovu licnog iskustva) za neku od vila u Nikitiju, na "setalistu" uz plazu, od luke prema Neos Marmarisu .Nije bitno koliko je udaljena od centra. Prelistala sam celu temu, kao i onu o Nikitiju, i od svih pominjanih vila jedino se Sapho nalazi u delu koji nama odgovara (mada, cini mi se na osnovu google mapa, da je ona prilicno udaljena od centra i da se setaliste ne proteze do nje), a ona mi, bar na osnovu slika sa sajta, ne deluje nesto primamljivo. Poslala sam upite za nekoliko apartmana sa halkidiki.com, pa dok cekam odgovore, mozda se i ovde pojavi neki zanimljiv predlog.

Posto je tema smestaj na Sitoniji, mogu da dam opis Makis house-a u Metamorfosisu, u kome smo letovali prosle godine, a nasli ga preko halkidiki.com. Vila je prilicno ulepsana na sajtu, u odnosu na to kako zaista izgleda, ali je ipak prilicno pristojna. Mi smo bili u dvosobnom apartmanu sa sobama osrednje velicine (nisu totalno skucene kako umeju da budu u severnoj Grckoj) i sa velikom terasom. Kuhinja je solidno opremljena, sudovi, sporet i frizider su besprekorno cisti. Apartman je bio okrecen mesec dana pre naseg dolaska, a mi smo bili prvi gosti u sezoni, pa je i on bio cist. Kupatilo jako skuceno, ali uredno. Vila ima svoj parking, nazalost, bez hlada. Dvoriste je lepo uredjeno, sa bazenom koji gazda fanaticno cisti i odrzava, nekim kao "pool bar" -om, kako ga oni zovu, lezaljakama i stolicama. Cena nocenja u ovom apartmanu za 15 dana krajem juna i pocetkom jula, bila je 30 e, sto je za uredjenost i velicinu apartmana u kom smo mi bili prilicno jeftino.

E sad, najveca mana ovih apartmana je sto do plaze, tj centra Metamorfosisa (koji su na 200 m vadusnom linijom od aprtmana), mozete stici samo magistralom ili nekom kozjom blatnjavom stazicom kroz neko neraskrceno grmlje (a blatnjavo je sto se tu izliva nesto sto nismo uspeli da definisemo, nije bila kanalizacija u pitanju, ali sta je nemamo pojma).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ili zna nešto više o smeštaju u Agrili Resort-u na Elia plaži? Sve izgleda sjajno, ali ni na jednom sajtu ne mogu da pronađem komentare gostiju.

Ovo je odličan apartmanski smeštaj, mada nije baš na plaži. Blizu je hotela Athena Pallas i Lilly Ann Beach, vidi se sa puta i odlično izgleda ali mislim da ozbiljno ulazi u cenu hotela.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka