Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1152 poruke u ovoj temi

Prilično dobri apartmani, ali za ove pare možeš i hotele da biraš u ovom periodu. Razmisli

Ma da, uz popuste za rane uplate zaista ima solidnih hotela sa PP, na samoj plaži. Ovo je ipak nerealna cena...

Mozda i mogu (verovatno) ali meni ipak hotelski smestaj u trenutnoj situaciji uopste ne odgovara. Imam blizance od godinu dana plus starije dete i nista mi ne znaci ni PP. Treba mi apartman sa zasebnom spavacom sobom koji je na prizemlju blizu plaze i sa lepim dvoristem. Hocu neku pustinju, selo, da nema nigde nikog :D a opet dovoljno blizu nekog mesta da kolima mogu caskom da stignem. To sam im napisala .

Hbg, ne mogu mnogo da biram a cene jesu jezive ove godine.

Izmenjeno (Buba Erdeljan)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@buba

Pogledajte kuću (obrisano zbog reklamiranja) u Kalamitsiju, ispunjava gotovo sve vaše zahteve, a 12 dana   u prvoj polovini Juna oko 350evra što je odlična cena za ono što dobijate. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@buba

Pogledajte kuću MAGDA u Kalamitsiju, ispunjava gotovo sve vaše zahteve, a 12 dana u prvoj polovini Juna oko 350evra što je odlična cena za ono što dobijate.

Jeste ok....ali samo to, nisam inpresionirana dvoristem. Trazim i dalje!

Hvala!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni danas poslali mail iz Angelos Garden (neko je već ostavio link sa www.chalkidiki-now.com) - za nas dvoje i dete od 4,5 godine, sa doručkom, 49e dnevno, prva polovina Juna. Kako vidim da se kreću cene, to mi i ne zvuči preskupo, a smeštaj mi se baš dopada.

Pozdrav!

Uh, da ne zaboravim: Pogledajte, takođe na www.chalkidiki-now.com, i Georgiadis House (ima bazen, na samoj plaži!)Toroni

i

Panagiota Studios, takođe na plaži.

P.S. Izvinjavam se što ne kačim linkove, ne znam to još da izvedem! :blush:

Izmenjeno (Zmajcicak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

(obrisano zbog reklamiranja) u slikama iz oktobra 2010. i opisi (obrisano zbog reklamiranja) i po ceni u tom terminu ipak najpovoljnijeg (obrisano zbog reklamiranja) ukoliko tipujete severni deo Toronija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za iskusnog Sitonijanadlanu:

Idemo sa sestogodisnjim detetom u Toroni pocetkom juna pa me zanima da li je u to vreme uopste ugodno kupati se u moru. Cini mi se da videh negde da je prosecna temp. mora u to vreme 23 stepena sto i nije neka banja. Cini mi se da je onda mozda pametno uzeti sobu u Georgiadisu (zbog bazena koji, nadam se, radi u to vreme i gde je voda sigurno toplija) ali me malo brine prostranost soba u istom.

Da li si upoznat detaljnije sa smestajem u Georgiadisu?

Inace, hvala ti sto postojis jer ce nam zahvaljujuci tvojim putopisima i detaljnim izvestajima boravak na Sitoniji biti znatno udobniji:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tikica

Izabrali ste lep termin kada nema gužve ni preterane vrućine. Što se tiče temperature mora nezahvalno je davati bilo kakve prognoze s obzirom da ona zavisi od mnogo faktora, sunca, vetra, morskih struja. Ali da ćete se kupati to je sigurno, ako ne u TORONIJU, onda u PORTO KOUFOU ili plažama SYKIE gde je voda plitka, uvale u zavetrini i more uvek koji stepen toplije.

GEORGIADIS nudi malo više od uobičajenih Grčkih studija, a to je kuhinja koja je lukom odvojena od spavaće/dnevnog dela. Inače tv je "standardno" na zidu i nema ni govora o nekom preteranom komforu.  Ali smeštaj je korektan, dvorište bezbedno za dete i uz to na samoj ste plaži. Bazen radi  u junu , a voda je čista i svetlo plava s obzirom na čišćenje koje se uradi pred sezonu. Osim ovog za preporuku su i mnogo veći bazeni u kampu (obrisano zbog reklamiranja) kao i u kompleksima LIKITHOS i POSEIDON koji će biti opisani ovih dana.

Dakle sve blizu TORONIJA, a  siguran sam da ćete se pridružiti velikom broju porodica koji su Sitoniju osetili na najbolji način.

Yasoo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo na odgovoru!

Mislim da cemo razmisliti o Georgiadosu a pregledati i sve ostale preporuke.

Naravno cekamo i izvestaj za LIKITHOS i POSEIDON

:)(Smajli koji je srecan jer ce uspeti da nadje toplo more)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tikica

Opis Porto Koufoa, Melitona i dela gde je plaža najbolja i peščana na dnu imate na linku (obrisano zbog reklamiranja) a slike u (obrisano zbog reklamiranja) gde u prva dva reda možete videti slike MELITONA i dela plaže ispred. Postoji jedan manji minimarket, ali mi se čini da od kuvanja ovde neće biti ništa. Ali taverne  u PORTO KOUFOU su za svaku preporuku. Od magistrale do plaže imate 10m.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim vas da mi kažete koji je ovo apartman bio u nikitiju prošle godine o kom ste pisali

(45 evra za dvokrevetni studio u Nikitiju, 30 m od plaze i 500m od centra, 14-24. juli)

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto idemo sa jos 3 porodice sa decom ipak smo se odlucili za http://www.hrisavgi.gr/ .

Jedni su od najjeftinijih, a smestaj nam skroz ogovara zbog velikog dvorista i sto je daleko od svake guzve. Cena je i vise nego dobra od svih koje su mi ponudjene 30 eura po apartmanu. Jedino nisam sigurna kakva je plaza jer nikad nisam bila na Sitoniji. Predpostavljam da je slicna kao i u Nikitiju jer je samo 1 km od istog?

Da li neko zna?

Idemo 11.06 pa javljamo utiske kada stignemo a bice i slika:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto idemo sa jos 3 porodice sa decom ipak smo se odlucili za  http://www.hrisavgi.gr/ .

Jedni su od najjeftinijih, a smestaj nam skroz ogovara zbog velikog dvorista i sto je daleko od svake guzve. Cena je i vise nego dobra od svih koje su mi ponudjene 30 eura po apartmanu. Jedino nisam sigurna kakva je plaza jer nikad nisam bila na Sitoniji. Predpostavljam da je slicna kao i u Nikitiju jer je samo 1 km od istog?

Da li neko zna?

Idemo 11.06 pa javljamo utiske kada stignemo a bice i slika:)

Koliko sam video, ta cena i ono sto se nudi je sasvim ok u tom periodu....

Jeste to dobili neki popust da 3 porodice?

PLAZA: Ukoliko ste kolima, mnogo je bolje otici na druge plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam video, ta cena i ono sto se nudi je sasvim ok u tom periodu....

Jeste to dobili neki popust da 3 porodice?

PLAZA: Ukoliko ste kolima, mnogo je bolje otici na druge plaze

U pitanju su 4 porodice, moja i jos tri. Da, dao nam je jedan apartman za 25 eura jer je u pitanju zena i dete, njih dvoje u apartmanu, pa je spustio njima jos 5 eura, a nama je u startu spustio sa 45 na 30 za prvu polovinu juna jer nas je dosta.

Kolima smo ali sam se ja nadala da kola bas i ne palimo osim kada idemo u Nikiti u nabavku ali ako je bas katastrofa plaza moracemo. Koju preporucujes a da je blizu?

Ipak se nadam da je bar pristojna pa da uzivamo blizu apartmana.

Sve sam pregledala i niko bar kod nas nije bio, odnosno nije pisao o toj vili pa cu imati vatreno krstenje :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svako ima svoj pristup organizaciji letovanja i izboru smeštaja ali bojim se da vašom odlukom nećete Sitoniju doživeti kako bi to trebalo. Pa ipak radujem se slikama ovog dela obale na kojoj ja nažalost nisam pronašao dovoljno inspiracija.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kolima smo ali sam se ja nadala da kola bas i ne palimo osim kada idemo u Nikiti u nabavku ali ako je bas katastrofa plaza moracemo. Koju preporucujes a da je blizu?

Ipak se nadam da je bar pristojna pa da uzivamo blizu apartmana.

Sve sam pregledala i niko bar kod nas nije bio, odnosno nije pisao o toj vili pa cu imati vatreno krstenje :D

Preporuka:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka