CEJLON

Magneti za frizider kao suvenir

2633 poruke u ovoj temi

:bez-zuba: Morala sam ovo da ponovim! Bas si luckast! :srce:

E, nisam bio dobar - ukrao sam, nije moje. Vudi Alen jednom rekao da su ga pomesali sa ROBERTOM REDFORDOM

:D, al odprilike radilo se o Stivi Vonderu ili tako nekom :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svejedno! Vazno je da si me nasmejao! :srce: ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mene dva puta pomešali sa Bredom Pitom.

Oba puta ljudi imali oštećenje vida 100%.

:D

xexe.

meni kažu da ličim na Nikolasa Kejdža. al' ozbiljno.  :D

Bec ima toliku da smo se "svadjali" na svakom koraku"! :D Najzalije mi sto u Senbrunskoj palati nisam kupila Sisi, veliku oko 15 cm, reljefnu, u divnoj beloj haljini! :tuzni:Kostala je 35 €, ali zaista mi je zao sto je nemam! :huh:

jel' to ona Bojkova omiljena princeza? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel' to ona Bojkova omiljena princeza? :D

Da, da, ta! ;) Sve vreme sam ga spominjala (Bojka), jer je njegova miljenica iskakala iza svakog coska! :plesko:

ma šta je put do Beča ;)) trknućeš ti opet !!! :D:srce::rolleyes::rolleyes::rolleyes::cvetic::cvetic:

Boze zdravlja! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Sakupite kolekciju zlatnika sa najlepsih svetskih destinacija"

Uuu covece...ja imam onaj sa Titovim likom, kako se to racuna? Iz FNRJ ili SFRJ, ili koja bese tad destinacija  :-P

ali sam se zadnjih godina odlucio za prikupljanje obradjenih kristala na destinacijama koje obidjem, raznih oblika ili sa gravurom neceg tipicnog ya taj krajolik-vise sijaju kristali ,pogotova kad na njih padne svetlost a i prave vise loma na policibiggrin.jpg  :)

Cuj, imam ja neko "kamenje" sa Krita, menjamo se za nekog sloncica? A?  :cool:   :D   :bez-zuba:   :stidljivko:

Sa putovanja donesemo sve sto nam se u tom trenutku svidi. Od peska i pustinjske ruze iz Sahare pa 

nemoj samo neke pustinjske oluje...ha ha ja umalo procitah tako  :D   :bez-zuba:..sreca pa isli ste kolima, a jesi li ojacao vesanja?  :-P  

A mene dva puta pomešali sa Bredom Pitom.

Ih Nidzo...bred pa jos i pit  :D

meni kažu da ličim na Nikolasa Kejdža. al' ozbiljno.   :D

znas, kad malo bolje razmislim i licis  :bez-zuba:

e...ja cu da vam donesem lavandu sa Hvara, a mozda Bojku i kamenje....a te magnetice videcu  :D

biljo i pef, pa znate li vi koliko moze pametno da se iskoristi 35 e??? :blink:

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, ta! ;) Sve vreme sam ga spominjala (Bojka), jer je njegova miljenica iskakala iza svakog coska! :plesko:

a što princeza ima lepo ime. :D

. kakav magnetić za te pare .... pa još malo što reče talamasca, još 1oo evrića i put do Praga !!! :rolleyes:

pa da. skupo je to! previše skupo! :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, ta! wink.gif Sve vreme sam ga spominjala (Bojka), jer je njegova miljenica iskakala iza svakog coska! tongue.gif

Boze zdravlja! srce.jpg

draga i postovana Pef, ako u nekoj buducnosti budem opet isao za Bec, kad kod to bilo, pre ili kasnije, obecavam ti od mene dobijes na poklon bas taj magnet a la Sisi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuj, imam ja neko "kamenje" sa Krita, menjamo se za nekog sloncica? A? cool.jpgbiggrin.jpgbez-zuba.jpgstidljivko.jpg

e...ja cu da vam donesem lavandu sa Hvara, a mozda Bojku i kamenje....a te magnetice videcu biggrin.jpg

biljo i pef, pa znate li vi koliko moze pametno da se iskoristi 35 e??? blink.gif

hvala ti,ne zelim kritsko kamenje a ni hvarsko-zadrzi ga.Sloncice nemam ali ako bude pristajem na razmenu za NE kamenje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

draga i postovana Pef, ako u nekoj buducnosti budem opet isao za Bec, kad kod to bilo, pre ili kasnije, obecavam ti od mene dobijes na poklon bas taj magnet a la Sisi.

:srce: :srce: :srce::D

Znas kako je bila lepa...kao, stoji okrenuta postrance, cela figura u haljini od cipke...kao da si lutku presekao na pola! Fenomenalno! :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malo magnetića koje nemamo....Ovi su kao za drugaricu

fun-refrigerator-magnets.jpg

Ovo može kao puzzle da se napravi...

state_magnets_n-t.jpg

Ovaj malo stilski kao ujednacen...

refrigerator-magnets.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:shokiran: Ovi sa prve slike su prelepi!

Jesu to tvoji, ili si sliku nasao na netu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu moji, sa neta.

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, dobro je!:):bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moramo da se edukujemo malo...da vidimo gde ide svet na ovom polju, kakvi su trendovi...

:-P

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, naravno!:D

Ja jednom gledala na nekom sajtu magnete sto kinezi prave...to sam uradila samo tada i nikada vise! Trudim se da zaboravim i sajt i sve sto sam videla...:bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka