CEJLON

Magneti za frizider kao suvenir

2612 poruka u ovoj temi

...salveta, znackica, razglednica....:D...idem da slikam!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo!:D

magnetu.jpg

magnet2.jpg

magnet4.jpg

Poslednja 2 su reljefni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znam da Tasos ovde nepravilno stoji, ali lepse japanka izgleda ovako postavljena!;) :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aaaaa,ja imam samo jednu Prahu,a ti dve:tuzni:.Sledeci put ako ih ne kupim,ima da ih pokradem:bez-zuba:

p.s toliko sam se sokirala da nisam videla da ih ima 3(a mozda i nema):-P

Izmenjeno (goca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A, Pef...super su ti magnetići.

Reljefni Prag i ono dole grčko ostrvo nekako mi najbolje prenose atmosferu.

...salveta, znackica, razglednica....:D...idem da slikam!

...šolja!

:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...šolja!

biggrin.jpg

Tanjiri, case, pribor za jelo.... Pa jel se ti to kucis. bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još jedno 100 šolja pa onda...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još jedno 100 šolja pa onda...

biggrin.jpg

Ja cuvam samo jednu, malu za kafu, sa grbom Briona.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aaaaa,ja imam samo jednu Prahu,a ti dve:tuzni:.Sledeci put ako ih ne kupim,ima da ih pokradem:bez-zuba:

p.s toliko sam se sokirala da nisam videla da ih ima 3(a mozda i nema):-P

Ooo, "Praha" ima nekoliko, razlicite "slike", al' zao mi sto nisam uzela "krigle" i "Svejka", bilo razlicitih kol'ko 'oces! A onda odemo u Karlove Vari...a tek tamoooo! Ne mozes izabrati!:-P :D

Trebalo je vec dvaput ove godine da "upotpunim kolekciju", ali stalno se nesto "ispreci"..:huh:

1. A, Pef...super su ti magnetići.

2. ...šolja!

1. e025.gif

2. :) Nisam smela da redjam!:D

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj dragi se osim magneta, svuda zalepi i za šolje. Imamo , ne znam ni ja koliko šolja, ima ih u jednoj polici, ima ih u drugoj, čak smo morali da ih spakujemo i u kutiju pa na tavan.

Znaci nama na putovanju kupujemo magnete, tu i tamo neku šolju (jer jednostavno više ne znam šta ću sa šoljama i čašama), ljudi nam naruče da njima donesemo magnete i obično mi ljudima donosimo šolje. Mislim da smo iz Egipta vukli 10 šolja, jeste sad sam se prebrojala.

Ali imam svoje omiljene šolje sa putovanja. Jednu iz Egipta, onako jednostavna sa belom osnovom i hijeroglifima za kao svako slovo i iz nje volim da pijem nes i ice kafu (volim nes iz bele šolje pa to ti je). I imam jednu staru omiljenu šolju koju sam kupila još 1997. u Parizu u Disneyland-u, teget sa nacrtanim zamkom i iz nje pijem crnu kafu i obožavam tu šolju. I nikom ne dam da pije iz te dve šolje, to su samo moje.:bez-zuba::D

Krigle u Pragu su bile fantastične, ali nismo kupili jer jednostavno imamo već previše čaša i krigli. Većina čaša za pivo nam je iz Holandije, Grolsch pivo, imamo ovih čaša u svim dimenzijama, tačnije sa oznakom ovog piva imamo i tacne i otvarače i podmetače i kecelju i one torbe za pivo što održavaju temperaturu,majice, pa čak i malu kućnu točilicu za pivo (pa nam drugi sad donose Grorlsch pivo u tim posebnim bocama koje se uglavljuju u tu točilicu). Mislim iz ovog se da zaključiti da je to omiljeno pivo mog muža :-P:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Taman sam mislila da precutim ako niko ne spomene, ali kada ste vec vi priznali mogu i ja :) , sakupljam i solje :stidljivko: i vec nemam gde da ih drzim. Obicno donesem jednu ili dve sa jedne lokacije i cuvam ih kao neku dragocenost od milion dolara :D . A ako se neka polomi to je znak da moram ponovo da odem na tu destinaciju da nadjem istu :D .

Najlepsu solju imam sa najmanje lepog mesta, kupila sam je u Nesebaru, nije klasicna stampa, vec kao rucno oslikana, blago reljefasta... :srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja najbolja je iz Marmarisa. Neka radnja sa keramikom i staklom...šolje, ogledala, vaze...sve sa morskim motivima...a svaki predmet je unikat, nema dva ista. A sve lepo...pa dok odabereš.

I naravno ekstra drage iz Pariza, Venecije...

Iz Egipta...kako bih rekao...skupovi šolja...sa tanjirićima, kompletirano...Malo se zaneli...davali, davali ljudima ali dosta ostalo i za nas.

Al te šolje ne koristim, nekako su mi mnogo sjajkaste i zlatne...ne prija mi iz njih da pijem, te su bas za ukras.

A ove druge su sve poredjane u kuhinji, na onim daskama-policama iznad stola...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A Timos, ti za kaznu sada što si htela to da nam prećutiš - sada kaži nešto drugo novo. Što još uvek ne znamo.

Priznaj.

:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja do solja jos nisam stigla,iskreno imam jednu iz Kemera od prosle godine koju smo namenili za poklon(a igrom slucaja je ostala kod nas).Sta sad to treba da znaci,jer to mozda neki znak da krenem i to da skupljam?Samo prvo treba da nadjem dobrovoljca za brisanje prasine:-P

I jos zaboravih da dodam da sam nekada skupljala i one male kugle sa snegicom u kojima je neki od simbola grada(sad su spakovane u neku od kutija i cekaju svoje mesto)

Izmenjeno (goca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tablahm.gif Solje...Tasos tu prednjaci...svake godine po nekoliko...Terme-Catez, krigle iz Nemacke (u Pragu nisam kupila neke "king size" sa Svejkom...ali jesam sa motivima Praga i Karlovih Vari...:)...ludilo nema granice!:D

Sinak je dobio majice, crne, sa nazivima svih grckih ostrva, Bostona... jedino mu na Balatonu nismo kupili...:-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869306
    Ukupno poruka