CEJLON

Magneti za frizider kao suvenir

2633 poruke u ovoj temi

:D da

Ma sa njima mogu da rade šta oće.

Pošto imamo neke magnete u obliku ribica, a imamo i ogromne akvarijume u kući , bratov sin je odneo te magnete i ubacio u akvarijum da budu sa ostalim ribicama :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel liče na ove moje? :D

mag01.jpg

mag02.jpg

mag03.jpgmag04.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha ha ha liče :bez-zuba: Ove što su ti u paru, samo što su moje pojedinačne, imamo ih četiri , u stvari sad ih imamo dve (dve su se slomile), kupili u Hurgadi. Ma u Egiptu smo kupili gomilu magneta, znam da su bili nešto džabe.

Joj što mi se dopada ovaj magnet iz Francuske - kesa sa namirnicama, i drugarica ima sličan , baš mi se dopada, i tramvaj takodje.

Sličan nam je i Sarimsakli, doduše moji su Ayvalik i Cunda, ali sličan je magnet.

Jedan neću prežaliti što nisam kupila, u Tunisu, u obliku Tunisa sa nacrtanim čini mi se turističkim atrakcijama i kamilama, baš je bio simpatičan. Znači nije nacrtan obik Tunisa, već je ceo magnet u obliku , al dobro ići ćemo mi opet.:)

Super su ti magneti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onako. Rezultat raznih kompromisa.

Ja recimo nikad ne bih kupio one pločaste, sa fotografijama.

Taj tvoj iz Tunisa je možda kao onaj moj iz Toskane. Mapa i sitne gradjevine po gradovima...

Izmenjeno (Nikola S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, sličan je tom tvom iz Toskane.

Ni ja nikad, al nikad ne bih kupila te pločaste sa fotografijama. Više volim manje magnete, al svi zadnji koje sam kupila su mi veći,pravougaoni, kao taj iz tvoj iz Sarimsaklija, jednostavno svi su veliki , kao da samo takve prave. Najviše volim kad su u nekom obliku, kao ta Toskana, kao što je taj tramvaj, ili list, ili ti iz Francuske, ili kamila, klompe..... ali nažalost nema svuda da se kupe takvi, ali dobro nema veze , lepi su i ovi pravougaoni.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikola malo ti ovo magneta,ti gde si sve bio trebalo bi ti jedno 10-ak frizidera:-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste ... :) Biće...kada se promeni i frižider, možda i kuhinja...pa polako.

Šolja ima više, njih skupljam baš odavno, magnete tek nekoliko godina...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste ... smajl.jpg Biće...kada se promeni i frižider, možda i kuhinja...pa polako.

A onda dodje i zena pa sve to poskida. biggrin.jpg

Sto kazu Romi: E moj Miko, zivot ti je do 12 godine. Onda zena, deca...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze,imam jedan frizider kod babe,nece ga ni ovi sto kupe sa ulice,al da se isprsis za taj egipatski.biggrin.jpg

Ali pazi, ako ima preko 100 g. mozes ga menjati za sve magnete ne na zemlji nego vasioni :-P :D:bez-zuba::smorilo:

Ideja: slikajte vaše frižidire i kačite slike ovde, da vide i ostali kako izgledaju.

ja ne mogu, meni je frizider upakovan u nekakav orman :tuzni:

Magneti mogu da se stavljaju i na TA-peć - a ne samo na frižider !!! Eto nove ideje !!! :rolleyes:

a nemam ni TA :tuzni:

 Ne volim kad mi ljudi donesu magnete sa svojih putovanja. Jednostavno hoću da skupljam magnete sa onih putovanja gde sam ja išla :D

ja hocu i od drugih da dobijem :stidljivko:....znaci, svi koji imaju viska i svi koji zele da poklone svoj neka meni posalju :crven-od-stida::crven-od-stida:

tek od skoro imam par komada...CEJLON hvala ti na ovim lepim primercima :srce:

nekako mi ranije nije palo na pamet da to sabiram....inace imam kolekciju slonova iz celog sveta...pa eto, ja skupljam slonove...otezale mi police :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali pazi, ako ima preko 100 g. mozes ga menjati za sve magnete ne na zemlji nego vasioni plezko.jpgbiggrin.jpgbez-zuba.jpgsmorilo.jpg

ja ne mogu, meni je frizider upakovan u nekakav orman rasplakani.jpg

a nemam ni TA rasplakani.jpg

ja hocu i od drugih da dobijem stidljivko.jpg....znaci, svi koji imaju viska i svi koji zele da poklone svoj neka meni posalju crven-od-stida.jpgcrven-od-stida.jpg

tek od skoro imam par komada...CEJLON hvala ti na ovim lepim primercima srce.jpg

nekako mi ranije nije palo na pamet da to sabiram....inace imam kolekciju slonova iz celog sveta...pa eto, ja skupljam slonove...otezale mi police blush.gif

Pa,da,ko ce da skuplja slonovacu ako nece Infobiggrin.jpg

Nego,sta kad jednog dana popunimo mesta na frizideru,gde ce ostali magneti?stidljivko.jpg

Moja ideja je da preko celog zida sobe zveknem lim plocu ,i kad ga ispunim ,odem u zasluzenu penziju.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sledeci magnet koji je u planu je sa Drakula ture,neki krvolocni sismis koji ce da ide na vrh ,pa cemo da vidimo ko ce da se primacinje frizideru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh. Ja bih. Imam i krstic oko vrata...

A video sam po nekim katalozima...neko svinjče koje stoji u frižideru i oglasi se sa oink-oink kad se otvore vrata...Ideja je da se time deluje na mozak otvarača frižidera, spletom asocijacija na svinjče...stvarno me zanima da li to IKOM može da pomogne...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

....inace imam kolekciju slonova iz celog sveta...pa eto, ja skupljam slonove...otezale mi police :blush:

Sledeci magnet koji je u planu je sa Drakula ture,neki krvolocni sismis koji ce da ide na vrh ,pa cemo da vidimo ko ce da se primacinje frizideru

:bez-zuba: :bez-zuba: :bez-zuba:

Hihi! Bas me nasmejaste!

Eh. Ja bih. Imam i krstic oko vrata...

A video sam po nekim katalozima...neko svinjče koje stoji u frižideru i oglasi se sa oink-oink kad se otvore vrata...Ideja je da se time deluje na mozak otvarača frižidera, spletom asocijacija na svinjče...stvarno me zanima da li to IKOM može da pomogne...

:bez-zuba: :bez-zuba: :bez-zuba:

Meni visi Isus oko vrata...hoce li to da pomogne?!:) Naravno da me nista ne moze spreciti!:stidljivko:

Sad cete me naterati da slikam 2 iz Grcke i nakacim ih ovde!

I malo Ceske...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ajde...

Pa da jednog dana napravimo mini-sajam magnetića...

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka