CEJLON

Magneti za frizider kao suvenir

2633 poruke u ovoj temi

Kao suvenir iz zemlje koje sam obisao kupujem magnete za frizidere.Negde na putu sam izgubio,pa mi nedostaju Liban i Norveska.Od duplikata posedujem Filipine,Maleziju.biggrin.jpg

Dakle,ima li neko duplikata iz ove dve zemlje?biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nemam ali ne mogu da se suzdrzim od smeha :stidljivko:

sto bi rekli, tema je vrh :D

stvarno nije za smejanje ali očekujem da Ljubce pita ima li neko duplikate palme i njihovih izgubljenih šešira :stidljivko:

(ja skupljam sve i svašta, ulaznice... autobuske karte... mape... i ne daj Bože da se nesto zaturi ili izgubi, još nikako ne mogu da prežalim onu njihovu palmu :tuzni:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajna tema,ja kacim na zamrzivac magnete sa domacih putovanja,a na frizider samo ono doneseno izvan granica nase zemlje.Do Norveske i Libana jos nisam stigla tako da duplikate nemam:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam magnete nemam frizider. Jel moze zamena. biggrin.jpg

Moze,imam jedan frizider kod babe,nece ga ni ovi sto kupe sa ulice,al da se isprsis za taj egipatski.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze,imam jedan frizider kod babe,nece ga ni ovi sto kupe sa ulice,al da se isprsis za taj egipatski.biggrin.jpg

Ostavi jedno slobodno mesto na svom frizideru. Racunaj da je vec tvoj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajna tema :D

I dan danas ne mogu sam sebi da oprostim tu 2007 god kad sam posetio Istanbul, Marmaris i Solun a nisam se snadbeo magnetima...gde mi je bila pamet :-P

Ako neko ima koji viska..ili..ma bilo sta...spreman sam na sve vrste dogovora...unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajna tema biggrin.jpg

I dan danas ne mogu sam sebi da oprostim tu 2007 god kad sam posetio Istanbul, Marmaris i Solun a nisam se snadbeo magnetima...gde mi je bila pamet plezko.jpg

Ako neko ima koji viska..ili..ma bilo sta...spreman sam na sve vrste dogovora...unapred hvala

Oprosti sebi a i drugima ,imas magnet Istanbula,prosledicu ti.biggrin.jpg

Izmenjeno (CEJLON)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je tema za mene, jadnicak frizider se ne vidi od magneta :stidljivko:

Neke sam donela ja, neke dobila na poklon, ima i onih zveckajucih, da znam kada je brat u frizideru :bez-zuba: .

Sve u svemu jedan od mojih omiljenih suvenira.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pasionirani ljubitelj magnetića ne bi NIKADA uzeo neki koji je odabrao, kupio i doneo neko drugi! :tuzni:

Šalim se - srećno sa lovom, mada (ovo nije šala) ono što vam najviše želim je da ponovo posetite mesta i zemlje koje su vam ostale neobrađene po tom pitanju.

Ideja: slikajte vaše frižidire i kačite slike ovde, da vide i ostali kako izgledaju.

Ja ću svakako kad dođem do baze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan od mojih magneta iz Tunisa zavrsio danas karijeru,klinac od brata ga slepio o zid.Probacu da ga zalepim,jer je za divno cudo otpala samo glava od jedne kamile.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja vam se priključujem :)

Zadnjih par godina smo takodje počeli da skupljamo tj. kupujemo magnete. Jedino mi je žao sto eto nemamo magnete iz Istanbula, Kušadasija i Marmarisa , tj. iz Marmarisa imamo kornjače koje smo kupili kad smo išli na onaj izlet u Dalijan (ili tako nesto). Nemamo ni iz Bugarske. Baš mi je krivo sto ih nismo kupili. Mada Istanbul nam je ionako omiljeni grad, tako da ćemo se tamo vratiti sigurno opet kad tad, pa ima deset da ih kupim onda :bez-zuba: Uh da, nismo ni u Izmiru ove godine kupili, al tu smo bili baš u gužvi.

Polako i nama već postaje problem na frižideru jer ih je jako puno , pa sam počela da ih rušim slučajno. Pa smo bas ovih dana rešili da , znate kako ti prodavci vec drže magnete na nekim metalnim pločama, e pa rešili smo da lepo uramimo neku takvu ploču stavimo je na zid, ima baš jedno zgodno mesto na zidu, i da tu redjamo magnete. Naravno ostaće neki i na frižideru, mada bojim da ćemo sve to mi opet jako brzo popuniti :D

Inace slažem se sa Nikolim. Ne volim kad mi ljudi donesu magnete sa svojih putovanja. Jednostavno hoću da skupljam magnete sa onih putovanja gde sam ja išla, hoću ja da ih kupim jer su to moje uspomene, ne trebaju meni njihove uspomene . Dobro da mi donesu evo recimo iz Istanbula gde sam ja bila 2 puta, ali ih nisam kupila, to još i nekako (mada bih više ja volela da opet odem u Istanbul ) to je recimo ok. Ali kad mi donesu sa putovanja iz zemlje u koju ja nikad nisam kročila i onda još da se ne bi uvredili moram da ga drzim na frižideru e to mi je već pomalo bezveze, jer mi ti mangeti ništa ne znače. I tako.......

Što je moja poruka uvek najduža :bez-zuba::D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Polako i nama već postaje problem na frižideru jer ih je jako puno , pa sam počela da ih rušim slučajno. Pa smo bas ovih dana rešili da , znate kako ti prodavci vec drže magnete na nekim metalnim pločama, e pa rešili smo da lepo uramimo neku takvu ploču stavimo je na zid, ima baš jedno zgodno mesto na zidu, i da tu redjamo magnete. Naravno ostaće neki i na frižideru, mada bojim da ćemo sve to mi opet jako brzo popuniti

Super ideja za tu ploču, pa na zid...mada mislim da bih mesecima imao napade trzanja pri pogledu na belinu praznih vrata frižidera...

Što se zakačinjanja tiče...jedini problem nam je pravio magnet iz Guče...krigla piva i u nju zaboden pravi otvarač za flaše (uspomena na onu godinu kad smo pustili tatu da sam ide i bira...) Em je dobro štrčao u treću dimenziju, em je magnetić bio mali a cela konstrukcija teška....da je stalno klizio i pravio lom pred sobom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super ideja za tu ploču, pa na zid...mada mislim da bih mesecima imao napade trzanja pri pogledu na belinu praznih vrata frižidera...

Zato ja kupila siv frižider, da mi ta belina ne probija oči :bez-zuba:

Ma ostaće nešto i na frižideru. Jer mimo tih magneta suvenira imam gomilu nekih običnih: ribica, voćkica, povrće.... S obzirom da nam vecina prijatelja, rodjaka... ima decu, morala sam da kupim i te obične da bi se deca igrala. Ti magneti stoje pri dnu frižidera, a nekad baš i skroz dole i oni su za igru, a magneti sa putovanja su na vrhu i njih ne dam ni pod tačkom razno, strogo zabranjeno igranje sa njima :bez-zuba:(morala sam tako nakon što mi je par magneta slomljeno:tuzni:). Zato mi se ideja neke table, ploče čini ok. A voćkice & co će taman da popune prazninu dok se ne kupe novi magneti :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... ima decu, morala sam da kupim i te obične da bi se deca igrala.

Da...Njih čak smeju da dodiruju i bez zaštitnih rukavica.

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka