Guest Ivana

Izmir

22 poruke u ovoj temi

Da li neko zna koji prevoz koristiti do Izmira u Turskoj? Da li uopste

postoji direktan prevoz.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne ides moza na kamp u Izmir preko mladih istrazivaca ?! ;)

Ne znam za prevoz, mozda preko istanbula pa da presedas... ili preko agencija koje idu basom za Kusdasi, oni prolaze kroz Izmir negde u jutarnjim satima, pa ako imaju mesta mozes sa njima da se dogovoris !! Ti busevi nikad ne idu skroz puni, bar nisu bili oni sa kojima smo mi isli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko svracao u Izmir? Kao sto je jednodnevni izlet ili bar u prolazu?Da li ima sta da se vidi, obidje, kupi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izmir sam videla samo iz busa kad sam išla u Kušadasi ali mi se baš svideo. Inače u tako velikom (dvomilionskom) gradu sigurno ima šta da se vidi. Čula sam da postoji neki veliki tržni centar koji se zove Bornova.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u prolazu kad sam isla za Marmaris pa je tu autobus parvio pauzu. Meni se grad svidja. Ima sta da se vidi. Ima dosta ostataka grcke civilizacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel može jednostavno da se stigne iz Kušadasija u Izmir?

Pa što da ne napraviti izlet u Izmiru! :) Samo pre toga dobro se raspitati,da se ne izgubimo tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam Izmir videla samo iz busa i svidelo mi se.A sto se tice izleta,nisam bas sigurna da se isplati,nije bas blizu.videces uostalom,moramo ionako da prodjemo kroz grad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na ovim maleckim obavestinjima :kez: Ako neko jos nesto zna neka pise!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izmir je udaljen od Kušadasija svega 2 sata, (2 miliona stanovnika), čula sam da je prelep (ali samo čula), mislim da postoje i dolmoši koji tamo saobraćaju.

Eto još jedna malecka informacija. Svi po malo, pa ćemo da sklopimo jedan pravi mozaik. :bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba::bez-zuba:

P.s. Mislim da lokalne agencije u Kušadasiju ne organizuju jednodnevni izlet do Izmira

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje da se raspitate koliko kosta autobuska karta do izmira. Odete na autobusku stanicu i to vam je to. Videla sam dolmuse u prolazu u Izmiru, a inace u turskoj svuda imate dolmuse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

SECAM SE DA JE IZ KUSADASIJA POSTOJALA MOGUCNOST JEDNODNEVNOG IZLETA DO IZMIRA, CINI MI SE DA JE KARTA KOSTALA OKO TRIDESETAK EURA, RODITELJI MOJE DRUGARICE SU BILI NA TOM IZLETU KAZU DA JE EXTRA I BAS SU TAMO SOPINGOVALI VEOMA POVOLJNO....

I MENI JE IZ BUSA IZGLEDAO EXTRA...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ima sa Vis da idemo u Izmir,pa ćemo vas prosvetliti kada se vratimo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na prospektu agencije Sun Wind koji sam uzela proslog leta, pise da organizuju izlet do Izmira sredom i subotom i da je cena 35 E. :D

Takodje pise da to podrazumeva sledece: Shoping at kemeralti bazaar, kadifekale, Mosque church incl. entrance - guide - lunch.

Cena verovatno moze da se spusti cenkanjem, kao sto je slucaj i sa drugim izletima. :P

Izmenjeno (kaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna koji prevoz koristiti do Izmira u Turskoj? Da li uopste

postoji direktan prevoz.

Hvala

Ja sam prosle godine isla u Izmir preko agencije Sabra, ali je bila varijanta da su turisti isli u Kusadasi, pa je bilo mesta, tako da smo platili samo put... Mozes ih nazvati da vidis da li i ove godine ima sanse za tako nesto, jer ostale agencije niko ne daje da platis samo put ako voze do Kusadasija... Ali bi, naravno, morala da se uskladis sa njihovim terminima...

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje busevi od İstanbula do İzmira. Razne turske agencije. Pogledacu linkove prevoznika pa cu da postavim.

Inace meni se jako svideo İzmir, mozes da pogledas slike u mom putopisu, imas link dole.

Izmenjeno (Alejandra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka