mokragora1

Koje mesto na Zakintosu odabrati

164 poruke u ovoj temi

Molim za pomoc u odabiru mesta za letovanje na Zakintosu.Planiram da pronadjem aranzman od 15 dana ili dva spojena od 10 dana, sto jeftiniji studio i iznajmim auto na vise dana. Gde je more najtoplije i koje je mesto je najbolje za sredovecni par bez dece za vecernje izlaske i setnje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za pomoc u odabiru mesta za letovanje na Zakintosu.Planiram da pronadjem aranzman od 15 dana ili dva spojena od 10 dana, sto jeftiniji studio i iznajmim auto na vise dana. Gde je more najtoplije i koje je mesto je najbolje za sredovecni par bez dece za vecernje izlaske i setnje?

Laganas je sigurno mesto za izlaske i setnje 100 % ludnica kafica diskoteka ,restorana......i svega ostalog .Moj predlog bio pre 2 godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako mi smo letovali u Laganosu medjutim ne znam da li bih vam preporucila ovo mesto...plaza je lepa i plitka peskovita cista...,mi smo isli pocetkom avgusta i more je zaista bilo pretoplo i divno za kupanje medjutim velika je guzva najvise ima mladih engleza...nocu i nije bas mesto za neku mirnu setnju ulice su prepune mladih uglavnom pijanih mahom tinejdzera.To su klinci zeljni provoda uzrasta od nekih 16,17 godina pa na dalje,bar je tako bilo kad smo mi isli.Dakle mesto nije mirno, za jedan par ,po meni koji zeli intimnu atmosferu ne znam da li je ovo pravo mesto...Moji prijatelji su iste godine letovali u Argasiju i rekli su da je dosta mirniji od Laganosa medjutim sa druge strane njima se tamo plaza nije dopala nesto ali uvek mozete uzeti rent-a-car pa onda i da obidjete neke jos lepse plaze...

Sve u svemu meni se zakintos dopao zato sto ima puno lepih (moze se reci i netaknutih :)  ,samo ih treba pronaci  :) )plaza i sigurno cete uzivati koje god mesto da izaberete.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Argasi...Posto planirate da iznajmite auto, to vam je najbolja opcija, jer je argasi blizu vasilikosa (sto se plaza tice), a i blizu glavnog grada (sto se vecernjih izlazaka tice)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sredovecni par, za vecernje izlaske i setnje, ja bih preporucila Tsilivi, jer je najveci i tamo je bas lepo za mirniju varijantu i ne morate do Zantea, jer i u Tsiliviju imate sasvim dovoljno sadrzaja. Laganas mislim da nije za vas i nije to sto trazite, Argasi nema plazu, a i nije bas bogznasta, mada ima dobru poziciju, najblizi je lepim plazama. Ali, ako uzmete kola to nije problem, jer je sve blizu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Argasi, u drugoj polovini jula na 10 dana, sa devojkom. Putujemo busem, preko agencije. Dosta sam citao o svemu vezano za Zakintos ali me zanima neka informacija iz prve ruke od vas koji su bili u Argasiju. Ukapirao sam da tu i nisu neke plaze, pa jel neko preporucuje u koja mesta ici iz Argasija? Da li se isplati vishe uzeti rent-a-car na 2 ili 3 dana i koja je cena ili koristiti autobus?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Argasi, u drugoj polovini jula na 10 dana, sa devojkom. Putujemo busem, preko agencije. Dosta sam citao o svemu vezano za Zakintos ali me zanima neka informacija iz prve ruke od vas koji su bili u Argasiju. Ukapirao sam da tu i nisu neke plaze, pa jel neko preporucuje u koja mesta ici iz Argasija? Da li se isplati vishe uzeti rent-a-car na 2 ili 3 dana i koja je cena ili koristiti autobus?

Glavni grad ti je 2km od Argasija,imas neke varijante vozicima,mozes taksijem,skuterom,kako god jer je blizu.Sto se tice iznajmljivanja auta,obavezno ga iznajmite koliko god mozete,sto duze to bolje,ako ne auto onda skuter i idite na plaze koje se redjaju jedna po jedna od Argasija.Plaze su prelepe i zbog toga je jedino i dobar Argasi,jer ima super lokaciju i veoma se brzo stize na plaze.Argasi stvarno nema plazu i glupo je da se bije toliki put i da se tamo sedi sve vreme,a nemas ni gde ko covek da se okupas.Mislim da ima i nekih bus linija koje idu na neke plaze,ali ne mogu stvarno da se setim do kojih se ide busevima i koliko cesto idu.Najbolja varijanta je prevozno sredstvo,mi smo iznajmili auto na 7 dana,svaki dan smo isli naplazice koje su kao u raju,a ova 3 dana smo iskoristili za ekskurzije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u Argasi, u drugoj polovini jula na 10 dana, sa devojkom. Putujemo busem, preko agencije. Dosta sam citao o svemu vezano za Zakintos ali me zanima neka informacija iz prve ruke od vas koji su bili u Argasiju. Ukapirao sam da tu i nisu neke plaze, pa jel neko preporucuje u koja mesta ici iz Argasija? Da li se isplati vishe uzeti rent-a-car na 2 ili 3 dana i koja je cena   ili   koristiti autobus?

ja ti ipak preporucujem rent-a-car lakse je a i isplati se jer ima predivnih plaza koje tako lakse mozete obici...a cena stvarno ne mogu da se setim mi smo 4 dana cini mi se imali auto i bas nam je bilo super naisli smo na neke extra plaze...tako da isplati se  :D,mi smo u laganosu letovali ,ali moji prijatelji su u argasiju i oni su odmah sledeci dan rentirali auto zato sto je tamo plaza jako losa,kako su mi pricali kad su se vratili...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno Argassi i definitivno rentiraj auto!! sto puta ispricana prica, ne vredi ici ako nemas auto tamo. plaza u argasiju nije nesto ali nije ni losa, mana je sto je uska ali imas puno lokala sa lezaljkama na travi, mi smo tako radili. narucimo po kafu i dobijemo lezaljke i sto sa suncobranom i plus bazen... ma idi.. uzivancija. Svima pricajte da ste Srbi, zapamti to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja bi se slozila sa suki isto mislim da je Tsilivi idealno mesto za vas ima i pristojnu plazu a u samom mestu ima dosta kafica i restorancica gde mozete da svratite uvece

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Da li je neko imao neko iskustvo sa agencijom Matico Travel? Ako je neko nekad letovao sa njima nek mi kaze kakvi su, da li im se moze verovati i da li je sve bilo regularno? Hvala unapred! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem preko njih 11. jula, pa cu napisati iskustva nakon toga, mada je tebi to verovatno kasno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram tek u avgustu, tj. jos nisam ni isla do njih. Tek planiram da rezervisem pa me zato interesuje kakvi su im uslovi. Kako ides avionom ili busom? Ne znam da li na ove cene sa avionom treba naknadno da se uplacuje aerodromska taksa ili je uracunata u cenu? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u Laganasu i toplo ga ne preporucujem ,,znaci Argasi:) il kola da iznajmite ima prelepih malih plaza:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo proshle godine letovali u Laganasu. Zaista nam je bilo lepo, prvih par vecheri nisamo znali za ludilo u glavnoj ulici pa smo ishli tamo i imali smo utisak da smo skroz promashili mesto medjutim. Posle toga smo pronashli par divnih sporednih ulichica kojima smo shetali uveche, a i shetnje plazom su bile divne. Mi smo letovali preko Perla toursa i vili Alex, koja je izuzetno blizu plaze. Uz samu plazu pronashli smo divan lokal "Cafe Del Mar" koj je bio divan za jutarnju kafu i doruchak, takodje uz samu plazu ima jako lepih restorana. Dakle svima preporuchujem Laganas, ali obavezno izbegavajte glavnu ulicu. Plaza je predivna u svim delovima grada.

Svi koji idu na Zakintos nek obavezno obidju ostravo brodom, mi smo ishli na tu exkurziju i zaisa smo se odushevili. Ako josh nekako mogu da pomognem recite!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka