gudajoka

Hotel Porfi beach, *** Nikiti

246 poruka u ovoj temi

Saphira,

Logomandra Beach je sasvim OK.

Mi smo se dvoumili između nje i Profija.

Izgleda da se sve ipak lepo završilo.

Lep odmor vam želim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se nadam.

Hvala Mr.D - takođe!!! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je za utehu, po mom ukusu Lagomandra beach je bolji izbor.

U svakom slucaju, zelim vam lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Twixy :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, na dobroj ste plaži u svakom slučaju, nadam se da ce vam se dopasti i smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

Mr.D - pretpostavljam da krećeš danas,pa da još jednom poželim sretan put i lep provod, što želim i ostalim forumašima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trenutno u Porfiju

Uplatio sam superior 2+2, prvo imao sam srece jer je izbio neki problem sa rezervaciom odnosno nisu mogli da me pronadju u rezervacijama pa sam nakon 2 sata rasprave hotela i agencije dobio gratis junior suit apartman, kazu da je vlasnikov, i stvarno je fantastican. Inace prijatelji su dobili superior 2+2 na visokom prizemlju i sasvim je dobar, ima sve sto treba, kreveti su ok, frizider ok, plazma tv, fen, nema nikakve vlage i mirisa...Inace, nisam primetio da se ljudi nesto zale na sobe ovde.

Hrana je nama odlicna, stvarno nemam nikakvu zamerku.

Inace hotel ima sve sadrzaje koji su potrebni, sve je vec pisano. Bazen je pristojno cist. Malo je bzvz sto ima samo 10 lezaljki a okolo sve pripada baru ili restoranu. Plaza je cista 6 e su lezaljke, suncobran i peskiri, malo skuplje buduci da je na Lagomadri koja je mnogo bolja plaza sve to bez peskira 3 e.

Sve u svemu, buduci da smo hotel u januaru rezervisali sa svega 510 eura (2 odraslih i 2 dece - polupansion) odlicno je sve.

PS ko razmislja ovde da uplati veceru, ne isplati se bolje je da to uradi u agenciji. Ovde traze 10 e za odrasle / 6 e za decu ako hoces sve dane ili 15e/8e dan za dan.

Mozes li na PP da mi kazes preko koje agencije si uplatio tako povoljno aranzman? Hvala ti
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Georgio76 i Mr D, možete li da date neku info o Porfi Beach-u, plese!!!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@summer-lover

Imas dosta utisaka od prosle godine, ako te nesto konkretno zanima pitaj odgovoricemo ti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me kakva je plaža koja pripada hotelu i da li ste bili zadovoljni bili sobama? I pozicija hotela u odnosu na samo mesto- da li je izdvojen malo ili više ka centru- zbog buke i gužve pitam.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@summer-lover

Hotel je na mirnom mestu, pre Nikitija jedno 3km, skrece se sa puta ima tabla. Buke i guzve nema (ako ti decija graja ne smeta), pravi porodican hotel. Plaza u hotelu je sasvim korektna, lezaljke i suncobran se naplacuju 5eur, Bili smo na njoj samo prvog dana posto u okolini ima sjajnih plaza (i ponekad pre podne sa bazena bi sisli na plazu da se okupamo). Sobe su bile prostrane, imali smo superior 2+2,( par dana smo bili u junior suit dok se nije oslobodila nasa soba) sasvim ok, U vecini soba je plazma tv. Hrana nam je bila super (to vec zavisi od ukusa).

Sve u svemu, nama je bilo sjajno, ponovo bi isli tamo ali preferiramo da menjamo mesta.

Ako te jos nesto zanima pitaj slobodno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Georgio HVALA PUNO... puno se dvoumimo suprug i ja...priošlih godina nam je bilo mnoooooogo lakše (preko Kasandre, Tasosa i Sitonije) - ni jedan put nismo mirovali, uzduž i popreko upoznavali poluostrva i ostrva ali ove godine bi nešto mirnije tj uz plažu. Jer ne planiramo da budemo Robinsoni već malo više statični ovaj put. Sitonijom smo opčinjeni ali te plaže na koje smo prošle god odlazili su više divlje, tako da smo sada u veeeelikom 'zbunu' gde bi... Ono što je i lakše naći je dobar smeštaj ali je nama najbitnije da je PLAŽA kod hotela DOBRA!

Hvala tebi u svakom slučaju, svaka informacija je dobrodošla!

Izmenjeno (summer_lover)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I evo još jedno pitanjce...jedino Porfi nudi Noćenje sa doručkom- da li je neko uzimao PoluPansion...pitamo zbog hrane tj kakva je večera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@summer_lover

Evo par utisaka.

Smeštaj:

Bili smo smešteni u porodičnom apartmanu. Ovih apartmana ima ukupno 5, na spratu su, imaju 2 kupatila, odvojenu dnevnu (sa 3 kreveta) i spavaću sobu (sa bračnim ležajem). Celom dužinom apartmana je lepa prostrana teresa, sa jedni zidom obraslim u cveću. S obzirom da idemo sa troje dece, uvek nam je bitno da je smeštaj prostran... dosta prostraniji nego što je to u Grčkoj uobičajeno. Ovaj apartnam je za nas bio sasvim OK.

U utiscima na forumu sam pročitao da su neki imali problema sa dosadnim pčelama, ali mi taj problem nismo primetili.

Aparman je bio veoma čist, redovno održavan. Opremljen je malim hotelskim frižiderom (mi smo poneli i svoj rešo, zbog hrane za bebu), LCD televizorom (koji nismo ni gledali), klima uređajima u obe prostorije (koji dobro rade, ali je jedan umeo da kaplje). Nameštaj je u dobrom stanju, skoro nov... ništa luksuzno, ali sasvim korektno.

U drugim sobama nisam bio, ali mi se nije dopalo što one najmanje koje su u prizemlju imaju ulaz sa jedne strane, a sa zadnje su ukopane u zemlju. S obzirom da je sa te prednje strane ulaz nakriven (to je njihova terasica), deluje mi da nema dovoljno svetla unutra.

Hrana PP, švedski sto:

Doručak je u restoranu na spratu, koji ima 2 terase sa lepim pogledom. Mi smo bili ranoranioci, i uživali smo u ovakvom doručku, uz cvrkut lasti koje su zaštitni znak hotela i ima ih svuda. Hrana za doručak je pristojna i jestiva. Ali, ništa posebno... ja bih rekao, tipičan hotelski doručak: pita (sasvim OK, slična našoj), jaja na oko i kuvana, sirevi, kobasice, viršle, keksići, slatki hleb, razne mazalice (puter, margarin, džemovi), razne zobalice (pahuljice), eurokrem, paradajz i sl. Dakle, korektno, ali može da dosadi posle nekog vremena.

Večera se služi u restoranu u prizemlju (ispod ovoga za doručak) sa stolovima unutra i oko bazena sa noćnom rasvetom, i veoma je dobra. Po pravilu ima neke supe/čorbe, nekoliko glavnih jela (iz mog iskustva riba nije nešto, ali meso uvek bilo odlično), dobar izbor salata i sireva, i po pravilu dosta voća (uvek je bilo odličnih lubenica i kajsija, a ponekad i šljiva, jabuka i sl). Pored toga, svako drugo veče se nešto dodatno priprema i napolju, pred gostima: palačinke, grčki slatkiši, roštilj...

Bazen:

Fin, lepo održavan. Deci se dopada. Voda u plitkom bazenu (za malu decu) popodne može da bude pretopla. Mi smo ga samo sporadično koristili.

Plaža:

Hotelska plaža je pristojna i dobro održavana, ali sigurno nije u rangu najboljih na Sitoniji. Ležaljke se naplaćuju. Jedan deo plaže je celo prepodne u hladu, što je nama zbog dece odgovaralo. Mi smo hotelsku plažu po pravilu koristili prepodne, a popodne (nakon dnenog spavanja na koje su deca navikla), smo išli na druge plaže. Voda na hotelskoj plaži je divna i bistra ujutru, ali po pravilu zamućena i sa dosta nanešene trave popodne. Možda ovo ima veze i sa plimom i osekom, ali tako je bilo prošle godine u julu. To je još jedan razlog zbog koga smo popodne išli na sjajne plaže u okolini (Kalogrija, Logomandra, Paradiso...).

Ovom plažom se posle 300m neuređenog dela stiže do plaže poznatog hotela Danai, verovatno najrpestižnijeg hotela u severnoj Grčkoj. Nekome će možda biti interesatno biti da se i tu prošeta.

Ostalo:

Hotelski objekti su lepo ušuškani u zelenilu koje se zaista odlično održava. To je jedna od velikih prednosti ovog hotela. Druga prednost je što je ovo mali i kompaktan kompleks, i sve je blizu. Nema mnogo šetnje sa malom decom, a ona malko starija (npr. 7 god i više) bez problema idu svuda sama, do sobe, bazena, plaže... jer je sve tu negde.

Hotel je prilagođen deci, ima dosta mesta za njih da se igraju, a postoji i malo igralište za one najmlađe. Ima dosta naših, tako da dečica društva uvek imaju.

Do Nikitija ili Metamorfozisa se kolima stiže za 10tak minuta, što je sasvim OK za neku večernju šetnjicu.

Može se i ručati u posebnom hotelskom restoranu koji se nalazi pored onoga gde se večera, ali izgleda malo luksuznije. Hrana ovde nije baš jeftina, ali svakog dana imaju svežu ribu koju zaista odlično pripremaju (preporučujem).

Osoblje hotela je ljubazno i zna posao. Kelneri. kuvari i recepcioneri su Grci, baštovani i sobarice su Bugari.

Izmenjeno (Mr D)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HVALA PUUUUUUNOOOOOOOO!!!!!

CHEERS!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka