gudajoka

Hotel Porfi beach, *** Nikiti

246 poruka u ovoj temi

DA li je neko bio ili zna gde je? Navodno je 3 km od Nikitija?! Svideo nam se na slikama ali nam se cini da je na nekoj opasnoj uzbrdici pa smo se zabrinuli....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DA li je neko bio ili zna gde je? Navodno je 3 km od Nikitija?! Svideo nam se na slikama ali nam se cini da je na nekoj opasnoj uzbrdici pa smo se zabrinuli....

bili smo prosle godine...hotel je ok pogotovo famili sobe koje se sastoje od dve odvojene sobe...velikom terasom i velikim kupatilom...jedino je problem sto je frizider u sobi bas onaj hotelski mali...tako da ne moze puno stati u njega...

cistoca je sasvim ok...peskire menjaju svaki drugi treci dan...mi smo imali nocenje sa doruckom koji nije nesto posebno ali nije ni los...pored bazena je restoran gde se moze rucati za 7-10 eura po osobi i klopa je ok...imaju svaki dan nekoliko jela koji su jeftinija kao neki meni...

bazen je dovoljno velik i od polovine je bas dubok preko 2m...problem je jedino sto se sme koristiti do 19h...jer u to vreme pocinje vecera...

sto se tice plaze...jeste malo ispod bazena ali nije toliko strmo kao sto vam se cinilo...sidje se stepenicama koje uopste nisu strme...a plaza je lepa pescana samo kada smo mi bili bilo je crveno more koje je malo i farbalo kupace kostime...naime...objasnili su nam da se to retko desava ali se bas desilo kada smo mi bili tamo...blizu plaze postoji neki breg koji se prostire do mora i on je od one zemlje crvene boje...i kada ima kise nekoliko dana posto se sliva preko te zemlje more bude crvenkasto u plicaku...mada je voda cista nekako nekako je skroz bezveze osecaj...tako da ono sto pise da imaju plavu zastavu nije tacno...

ako idete kolima kao sto smo i mi bili...onda vam i nije bitna plaza toliko jer okolo postoji gomila prelepih plaza do kojih dodjete za 10-15min

parking je u krugu hotela i ima mesta ali ne bas preterano pa postoji mogucnost da cete morati parkirati ispred ulaza ali i to je ok...

inace porfi je na oko 1-2km od samog nikitija nije na samom putu vec se sa glavnog puta odvojite desno...

u svakom slucaju za te pare koliko kosta vredi...imate ga preko dertoura koji je uvek najjeftiniji

ako vas jos nesto zanima pitajte :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitala sam na nekim opisima da su vrlo nekorektni i da su ispaljivali ljude u smislu rezervacija.

Ne bih se bas igrala sa tim stvarima jer vodim dete od 2 god.

jesi li isao preko agencije ili....

Kakva je higijena u hotelu?

Svidja mi se sve sto sam videla na slikama, ali obicno nije sve kao na slikama :)

Mozes li mi reci ukratno neke pozitivne i negativne strane hotela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo uplatili preko dertoura...imate vise agancija koji rade njihove hotele...dobili vaucer i otisli tamo...sve ok...nema ko da vas ispali...

pozitivne strane hotela su...velika famili soba(dve odvojene)...u svakoj sobi ima klima kao i velika terasa sa garniturom za sedenje...cistoca je sasvim ok kao i bazen

nama se nije bas svidelo more iz razloga gore napisanog ali je plaza sasvim pristojna...jedino se lezaljke placaju...ali mozda je to stvarno bilo samo tada...ne znam...i malo nam je smetalo sto u sobi ima onaj mali klub frizider tako da u njega mogu stati dve velike flase vode ili soka....i ne hladi bas nesto najbolje...sto su u sustini sitnice... :)

ostalo je sve ok...ipak hotel ima 3 zvezde i za tu kategoriju je i vise nego dobar...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo prosle godine...hotel je ok pogotovo famili sobe koje se sastoje od dve odvojene sobe...velikom terasom i velikim kupatilom...jedino je problem sto je frizider u sobi bas onaj hotelski mali...tako da ne moze puno stati u njega...

cistoca je sasvim ok...peskire menjaju svaki drugi treci dan...mi smo imali nocenje sa doruckom koji nije nesto posebno ali nije ni los...pored bazena je restoran gde se moze rucati za 7-10 eura po osobi i klopa je ok...imaju svaki dan nekoliko jela koji su jeftinija kao neki meni...

bazen je dovoljno velik i od polovine je bas dubok preko 2m...problem je jedino sto se sme koristiti do 19h...jer u to vreme pocinje vecera...

sto se tice plaze...jeste malo ispod bazena ali nije toliko strmo kao sto vam se cinilo...sidje se stepenicama koje uopste nisu strme...a plaza je lepa pescana samo kada smo mi bili bilo je crveno more koje je malo i farbalo kupace kostime...naime...objasnili su nam da se to retko desava ali se bas desilo kada smo mi bili tamo...blizu plaze postoji neki breg koji se prostire do mora i on je od one zemlje crvene boje...i kada ima kise nekoliko dana posto se sliva preko te zemlje more bude crvenkasto u plicaku...mada je voda cista nekako nekako je skroz bezveze osecaj...tako da ono sto pise da imaju plavu zastavu nije tacno...

ako idete kolima kao sto smo i mi bili...onda vam i nije bitna plaza toliko jer okolo postoji gomila prelepih plaza do kojih dodjete za 10-15min

parking je u krugu hotela i ima mesta ali ne bas preterano pa postoji mogucnost da cete morati parkirati ispred ulaza ali i to je ok...

inace porfi je na oko 1-2km od samog nikitija nije na samom putu vec se sa glavnog puta odvojite desno...

u svakom slucaju za te pare koliko kosta vredi...imate ga preko dertoura koji je uvek najjeftiniji

ako vas jos nesto zanima pitajte :)

Hvala na lepom opisu hotela. Mi idemo ove godine u julu, pa me zanima u kom periodu ste vi bili, kao i kakvu hranu možemo da očekujemo, pošto smo uplatili polupansion.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili pocetkom jula...

sto se tice hrane mi smo imali nocenje sa doruckom...ali smo samo par puta rucali i jednom vecerali u hotelu...za rucak sam vec pisao a za veceru budu supe,kuvana jela,salate,sladoled i bilo je ok jedino izbor jela nije bio bas veliki :(

jednu stvar sam zaboravio...obavezno ponesite neki raid na struju ili nesto slicno posto nema mreze za komarce na vratima od terase...a predpostavljam ni na prozorima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili pocetkom jula...

sto se tice hrane mi smo imali nocenje sa doruckom...ali smo samo par puta rucali i jednom vecerali u hotelu...za rucak sam vec pisao a za veceru budu supe,kuvana jela,salate,sladoled i bilo je ok jedino izbor jela nije bio bas veliki :(

jednu stvar sam zaboravio...obavezno ponesite neki raid na struju ili nesto slicno posto nema mreze za komarce na vratima od terase...a predpostavljam ni na prozorima

Da li mozete da mi kazete da li je voda osim crvene boje imala jos neku manu npr trava u vodi ili kamenje. stekla sam takav utisak na osnovu nekih fotografija pa sam yelela da proverim kod nekog ko ima iskustva sa ovim hotelom i hoce da podeli svoj utisak sa drugima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije bilo drugih mana...nema trave nema kamenja pesak je na plazi i u vodi...koliko se secam...samo smo nekoliko puta bili na njoj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi isto idemo krajem jula u Porfi Beach, svaki komentar i savet je dobrodosao :)srce.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vesna ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili pocetkom jula...

sto se tice hrane mi smo imali nocenje sa doruckom...ali smo samo par puta rucali i jednom vecerali u hotelu...za rucak sam vec pisao a za veceru budu supe,kuvana jela,salate,sladoled i bilo je ok jedino izbor jela nije bio bas veliki :(

jednu stvar sam zaboravio...obavezno ponesite neki raid na struju ili nesto slicno posto nema mreze za komarce na vratima od terase...a predpostavljam ni na prozorima

Hvala na savetu protiv komaraca! :)

Malo su me uplašili pojedini komentari po raznim forumima o tome da je izbor hrane baš loš i da su sobe stare i u očajnom stanju. Mi idemo preko Dertura i nadam se da se Nemci baš ne bi sramotili. Znate li možda kakve su dvokrevetne sobe, pošto bih rekla da ste vi bili u Family varijanti, koja je sigurno dobra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znamo za dvoktrevetne sobe kako izgledaju...family gde smo mi bili je odlicna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alexandre, da li postoji bilo kakva animacija za decu? biggrin.jpg

Mini disco makar?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vesna,

nesto pored bazena ima svako vece ali ne znamo sta jer nismo bili...nasa deca su malo velika za te stvari :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, to je sigurno mini disco blush.gif hvala.

Elem, generalno sam zadovoljna komentarima, meni je prilikom biranja hotela uvek najvažnije da ima puno hladovine, svoju plažu i da je hotel izolovan i ništa mi više ne treba. happy.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka