gudajoka

Hotel Porfi beach, *** Nikiti

246 poruka u ovoj temi

Treba vam od 10 do 12 sati, zavisi kolike pauze pravite.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce smo se vratili iz ovog hotela pa eto da napisem par redova. Pre svega da skrenem paznju - hotel je pun nasih ljudi, i prosto ne mogu da verujem da bas niko od svih nikad nije bio na ovom forumu! Ljudi i vi trazite informacije pre nego odete negde, nije tesko napisati bar ponesto.

Hotel je presladak, mali ucuskan u borove i ostalo rastinje, uredan, cist, sa vise nego ljubaznim osobljem. Sobe su sasvim korektne, dupli krevet, plus pomocni lezaj i nema guranja, ciste su, frizider pristojno hladi, i toliko0 o sobama sto se mene tice posto mi je to najmanje bitna stavka na domoru. Bitno je samo da je cisto.

Mi smo imali nocenje sa doruckom, nismo hteli da budemo vezani, pa vam za veceru necu reci nista, kazu drugi da je ok. Dorucak pomalo monoton al jestivo i korektno. Ima tri vrste sunke, dve kackavalja, sir, salate, razni musliji, kafa, sok, mleko, dzemovi, divan cokoladni krem, med, uvek jaja u nekom obliku, pecivo, vocni jogurt, i jos ponesto, meni je to sasvim odgovaralo.

Ima prakic za decu, samo sto je bas za manju decu, ima deo sa bilijarom, stonim fdbalom, hokejom i sl za malo vecu decu, par puta je bio organizovan neki program, inace svakodnevne animacije nema. Takodje u toku dana, opet ne svaki dan, ima akva aerobik i zumba.

E sad, po meni najbitnije - plaza. Nije kao na slikama, nazalost malko cete se razocarati. Na ulazu u vodu ima dosta kamenja, vise sa leve strane plaze gledano u more. Tu takodje ima dostaa jezeva. Sa desne strane je malo lakse uci u vodu i nema jezeva. More se dosta uzburka i zamuti poslepodne, doduse ne svako, ali...Lezalje se placaju 6 e par. Decko sa plaze vec u sest bukvalno izvlaci ispod vas peskire. Velika je steta jer plaza ima dosta potencijala ako se malo poradi na njoj, ima cak i prirodnog hlada. 

Parking ima, al nedovoljno mesta pa se parkira kako ko stigne. Udaljenost i od Nikitija i od Metamorfozisa je par minuta voznje, ali ne moze drukcije nego kolima.

Sve u svemu, mi smo se lepo proveli, dete je bilo srecno jer ga niko nije sputavao, mogao je da ide kad i gde je hteo, ali ne verujem da bismo se vratili u hotel posto je prosto donos cene i ponude neadekvatan. Ovaj hotel nije nimalo jeftin i mislim da bi za taj novac ogli vise da organizuju i pruze. Recimo hotel je pun dece, skoro da je u svakoj sobi bilo dete, mogli su da organizuju bar pola sata vecernje animacije za njih i sl.

Ukoliko vas jos nesto zanima tu sam da odgovorim. Kasnije cu postaviti i slike.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno pitanje, ako može neko ko je bio u ovom hotelu da mi kaže.

Da li je dozvoljeno pušenje u hotelu tj. da li imaju sobe za pušače ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teoretski i nije bas dozvoljeno, imate terasu, medjutim detektora nema, pa znam da su mnogi pusili i u sobama. Ja sam pusac, ali posto je dete sa nama pusimo i kod kuce na terasi. Na plazi imate one cupice, i u restoranu na terasi su naravno piksle na stolovima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka