gudajoka

Hotel Porfi beach, *** Nikiti

246 poruka u ovoj temi

Ipak ne idemo u ovaj hotel.

Rezervacija nije potvrdjena,nema slobodnih junior svit-ova (ako se tako moze napisati)

Uspeli smo da rezervisemo u Portes palace hotelu family sobu i All inkluziv uslugu.

Ipak hvala svima na informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel'postoji sansa da se peske ide do centra Nikitija i kakvim putem?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako moze pomoc. Treba mi neki link do slike sobe koju u ovom hotelu smatraju superior 2+2. Slike soba u hotelu im se bas drasticno razlikuju, neke super izgledaju neke onako, ali generalno hotel trenutno moze da se rezervise bas povoljno. I da, kazu da sve sobe ovog tipa gledaju na more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.porfi.gr/en/halkidiki-accommodation/family-rooms-halkidiki.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je to - to, super. Hvala najlepse

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jel'postoji sansa da se peske ide do centra Nikitija i kakvim putem?

Postoji, ja sam prosle god. upravo tuda trčao i doduše krivudavim putem (ne glavnom magistralom) stigao do Nikitija (do šetališta pored mora). Put je asvaltni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je put osvetljen lepo tj.da li moze uvece da se proseta do Nikitija?Jel' mozes da se setis koliko ti je vremena bilo potrebno da stignes do tamo?Nisam sigurna koliko ima do grada,posto svugde stoji razlicita udaljenost(2-3-4km.).Jel' uopste pametno ici tim putem uvece sa malim detetom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je put osvetljen lepo tj.da li moze uvece da se proseta do Nikitija?Jel' mozes da se setis koliko ti je vremena bilo potrebno da stignes do tamo?Nisam sigurna koliko ima do grada,posto svugde stoji razlicita udaljenost(2-3-4km.).Jel' uopste pametno ici tim putem uvece sa malim detetom?

Ja sam trčao tim putem uglavnom rano ujutru te nisam primetio osvetljenje koje verovatno postoji, ima sigurno oko 2-3 km i nije za šetnju sa malom decom. Uglavnom se prolazi pored kuća i vila ,ja sam zadnji km izašao (sišao) na plažu i tako stigao do šetališta. Taj km je uglavnom prašnjav tj.peščan i prolazi pored prvog reda kuća do mora.Moja preporuka je da se do Nikitija ide kolima, druga mogućnost ako baš volite da šetate je da idete u kontra smeru tj.prema Metamorfozisu.Put je širok i asvaltni osim na jednom delu od oko 500m, prolazi kroz gustu borovinu i usamljenih kuća i tako do Metamorfozisa koji ima fenomenalan gradski park za decu, dalje u nastavku možeta šetati pored mora trotoarom do Blue delfin hotela koji je na oko 1,7km od Metamorfozisa,taj put je sigurno osvetljen.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sto je na slikama oni gostima daju kao junior suite. Prijatelji nasi su prosle godine uplatili sup 2+2 i dobili sobu u kojoj su bili nabacani kreveti jedan pored drugog bez mogucnosti prolaska izmedju. Posle provedenih par sati na recepciji su dobili ovakvu sobu sa slike, ali to je junior suite.

Inace, veoma su se zalili na hranu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta nije u redu sa hranom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E,vala što više čitam komentare sve više konfuzije se stvara...

Ne znam ko šta (ne) voli da jede i na kakvu kuhinju je navikao.

Neko ide na odmor da bi se kupao,sunčao i uživao u prirodi,a nekome je izgleda bitnije da ima soba bude full i da se praćakaju u bazenu (a bazen imaš i u svakom gradu).

O ukusima očigledno ne vredi raspravljati.

Samo znam da mi je bitno da soba bude čista i da u njoj može da se spava i istušira opušteno,a sad za bolju uslugu postoje hoteli sa **** i *****, pa ko može da sebi priušti - nek' izvoli.

Ja sam planirala da ove godine idem najverovatnije u ovaj hotel.

Prošle godine su tu bili naši prijatelji sa ćerkicom od 2 godine i bili su zadovoljni.

Jedino što su išli sredinom juna pa par dana baš i nisu bili za kupanje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au ako je nešto bilo fenomenalno u ovom hotelu to je bila hrana. :blush:

Doručak se servira u maloj prostoriji na spratu i uvek je bila gužva :tuga: oko stolova sa hranom, unutra je bilo par stolova, napolju malo više, uvek smo se kuvali za vreme doručka...

Večera se servira napolju, u prizemlju, opet vrućina...

Nešto htedoh reći ali zaboravih šta :o nema veze, ako nekog nešto zanima neka pita, mi smo bili 2010. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna,mi planiramo da uzmemo Family room, a ove druge dve porodice sobe 2+1, pa me interesuje ako znaš koje sobe su ok (koliko sam pročitala,a i iz iskustva - prizemlje treba izbegavati)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta nije u redu sa hranom?

Pa nisam zalazila u njihov dnevni jelovnik, ali jedina primedba im je bila na hranu.

Godinama letuju po grckim hotelima (uglavnom halkidiki, i 3 zvezdice) i rekli su da je u Porfiju u odnosu na sve prethodne hotele hrana bila ubedljivo najlosija.

O ukusima ne treba raspravljati. Nekom je hrana u hotelu sa 2 zvezdice fenomenalna, a neko ima zamerki na hotel sa 5.

@ Saphira, ne bih komentarisala ko sta voli, i ko je razmazen. Kad neko da skoro 2 hiljade evra za letovanje, normalno je da ocekuje vise od ciste sobe od 6 kvadrata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,ali ovaj hotel ne vredi toliko.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka