Makino

Apartmani Kastro Maistro i Villaggio Maistro, Agios Joanis

147 poruka u ovoj temi

 

Ima li koga dole trenutno???

 

Nismo trenutno ali smo se vratili prosle nedelje, bili smo smesteni u Villagio Maistro. Ako nekako mogu da pomognem informacijom, reci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Kastru sve sobe imaju pogled na more? Da li su svi tipovi smestaja renovirani, pa cak i tzv. standardni studiji - koji su nam ponudjeni? Da li je takav studio mali za troje odraslih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Nismo trenutno ali smo se vratili prosle nedelje, bili smo smesteni u Villagio Maistro. Ako nekako mogu da pomognem informacijom, reci.

Reci mi samo oko dorucka, kakav je izbor i jel se dopunjuje... Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo stvarno bili zadovoljni doruckom. Sluze ga od 8-10:30, princip je svedskog stola, nekih 15ak razlicitih vrsta jela, salata i pice, klopali smo u razlicitim terminima i jedino sto sam primetila je da kad smo kasnije dolazili je bilo manje peciva u odnosu na ostalo u ponudi, tako da moguce da njih ne dopunjuju konstantno, ovog ostalo je uvek bilo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru... Parkinga ima dosta pretpostavljam....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada smo mi bili svako je imao svoje parking mesto. Pretpostavljam da je tako i u sezoni. Veliki je kompleks, mislim da oko toga ne bi trebalo da bude problema. Jedino je krkljanac bio u ponedeljak uvece ali mi mislimo da je to zbog Grcke veceri koju domacini organizuju a pretpostavka nam je bila da su na Grcko vece dosli i gosti iz Kastro Maistro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tri porodice su juče došle zajedno u V. Maistro i Nikos im nije ostavio smeštaj, koji su rezervisali još zimus. Neke je smestio u Kastro a neke u neke apartmane bliže moru gde nema bazena. Sada neki moraju kolima na doručak, a uz to su razdvojeni. Danas će verovatno da potraže drugi smeštaj, i tražiće nazad depozit. 

Vlasnikov komentar je bio "samo bog ne greši".

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auh....:djavolko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Strasno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzas! 

Kefalonija nije puna jos, ne znam kako je na Lefkadi.

Nadam se, da ce naci smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, bezveze :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo sa prijateljima i djecom u ovaj Villagio od 17.06. , procitala sam komentare ali nema h bas mnogo. Ako je neko bio prosle godine ili skoro neka napise svoj utisak.

Mene malo zabrinjava sto je komunikacija sa gazdom nekako otezana. Daje mi krateke DA NE odgovore, ne mogu nikako da dobijem odgovore na svoja pitanja. Nije mi ni potvrdio datum da je ok, a u ponedeljak treba da uplatim avans. Ali moguce da ima jos uvjek mjesta dovoljno da ne bi trebalo da bude problema

Nismo uzeli sa doruckom, probacemo prvi dan pa placati pojedinacno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bio prošle godine. Mesto i lokacija odlična. Hrana korektna, svaki dan ista ali raznovrsna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bio prošle godine. Mesto i lokacija odlična. Hrana korektna, svaki dan ista ali raznovrsna...

 

Jeste bili u apartmanu? Da li je prostran?

Mi smo uzeli apartman u prizemlju sa odvojenom spavacom, a obecao nam je gazda ubaciti krevet za drugo dijete

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartman veliki i prostran na dva nivoa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka