Makino

Apartmani Kastro Maistro i Villaggio Maistro, Agios Joanis

147 poruka u ovoj temi

Hotel ima oko 50 soba,apartmana i sl,ali su veoma razudjeni,veliki je kompleks.Sto se tice buke,mozda je ima malo predvece,i to vise oko igralista za decu koje je odvojeno od bazena i apartmana.Kucni red se postuje,cak smanjujemo i muziku u baru na bazenu u tom periodu dana.Iskreno pored svih onih divnih plaza ko ce da bude na bazenu i uopste u hotelu preko dana,ljudi samo oko 15h svrate u sobe da spreme i pojedu nesto i idu dalje,ili ne svrate uopste i dodju tek oko 21h :) Evo sada je oko 16h,ima troje dece u bazenu,i to samo zato sto njihovoj mami treba internet pa je svratila ovde do bara,a skoro je pun hotel,pa sta da ti kazem :) Tih situacija nakon nocnog provoda i to apsolutno nema,ovo je porodicni hotel,mladji odsedaju uglavnom u Castru Maistru,ovde je posle 23-00h apsolutna tisina,a do nekih maksimum 20h se kupaju u bazenu.Ima peskira,svega,menja se cesto,sve je korektno u tom smislu.Odlican hotel za porodicnu varijantu ;)

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš si me obradovala,sve ono što sam priželjkivala da čujem,ipak treba da postoji neki red kada ima puno ljudi,sigurno ću rezervisati.Hvala!Nadam se da ćemo se videti. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidimo se,tu sam ja celo leto :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Vilagio Maistro ima WiFi u svim apartmanima? Iako sam na odmoru, jako mi je bitan pristup internetu zbog posla, a video sam da se neko ranijih godina zalio kako ima samo kod bazena i kod bara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

da li neko zna i može da preporuči, treba mi smeštaj u Lefkasu ili Agios Ioannisu, gde postoji varijanta noćenja sa doručkom, i da u sklopu kuhinje postoji mini šporet sa rernom?

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Villagio Maistro, Agios Ioannis,

ima dorucak, ima pravi veliki sporet, rerna radi (provereno), a ima i veliki frizider sa zamrzivacem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste bili tamo i kakvi su generalno utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam tamo od 21. do 30. jula.

Utisci su odlicni, kompleks jako veliki, dva bazena, mislim cak cetiri rostilja, puno mesta za opustanje recimo uz dobru knjigu, sve lepo sredjeno, zelenilo na sve strane, nekoliko parkinga koji su natkriveni ili u hladu maslina, mesta ima dovoljno za sve.

Pogledajte njihov sajt, sve je upravo onako kako je tamo.

Apartmani su lepo sredjeni, cisti se svaki dan, posteljina i peskiri se menjaju na tri dana.

Mi smo imali internet u sobi, ima nekoliko rutera i sifra im je broj telefona.

Jedino sto moze da pomalo iritira je to da vam npr prve komsije budu prilicno bucni Rumuni, koji se ponasaju kao da je ceo kompleks njihov. Ne kazem da su svi takvi, al nama se eto tako zalomilo.

I da, dorucak je sasvim solidan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Vilagio Maistro ima WiFi u svim apartmanima? Iako sam na odmoru, jako mi je bitan pristup internetu zbog posla, a video sam da se neko ranijih godina zalio kako ima samo kod bazena i kod bara.

Ima svuda,ali je najjaci signal oko bara i bazena.Ipak je ovo veliki komplex i ovde ima 50 apartmana,a ruter ipak ima limit korisnika,pa se zato uglavnom zale,a ne zele da se diskonektuju ostali po ceo dan,pa ruter ne moze da te registruje preko limita.Mada cesto restartujemo,tako da je uglavnom ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slala sam upit za ovu vilu od 13 tog avgusta nemaju nista slobodno. Da li mozda znas kakva je situacija sa smestajem i da li ima nesto slobodna? nama treba dvokrevetna soba. Od 13.08 i ostali bi 9 noci. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upalcen Villagio Maistro od 10. do 20. jula .Veliki apartman sa tri spavace sobe 1058e plus 3000 din za nas sestoro.Jos da nadjemo prenociste za usput i mozze da se krene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super ste prošli! Taman idete pre nas pa se nadam zveštaju sa puta :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo mi se svidja ovaj smestaj, kontaktirala sam putem maila vlasnika ali odgovora nema :(. Kako ste vi stupali u kontakt sa njim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Travelland prodaje ovaj smestaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Mitos nudi i Kastro i Vilaggio, extra su im cene

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka