Makino

Apartmani Kastro Maistro i Villaggio Maistro, Agios Joanis

147 poruka u ovoj temi

Upravo sam dobila ponudu za vilu Kastro Maistro - 55eur sa doruckom u drugoj polovini jula. Ovo mi zaista deluje jako povoljno. U pitanju je 3-krevetni studio. Malo me buni sto je cena dosta povoljnija no ranijih godina , a vila je renovirana.

Ne treba da se brinete da cena nije ta jer na njihovom zvanicnom sajtu stoji da je 55e za studio za 3 osobe:

http://www.maistro.gr/lefkada-apartments/pricelist.htm

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drustvo.Ja zivim u Lefkadi vec 2 godine,ove sezone cu raditi u Kastro Maistro.Sta god vas zanima,pitajte,i o hotelu i generalno o Lefkadi,bice mi drago da pomognem sa informacijama.Sve za moje Srbe :)

p.s. Nikos je cool lik,onako malo flegma,ali covek od reci,sestra mog muza ga zna dobro.

Bas sam bila pre neki dan da se dogovorimo detaljnije za posao,i mogu vam reci bas je super hotel za te cene.Ja cu raditi na pool baru.pa ste dobrodosli kod mene na kafice i uvece na koktelcice.Bas je lep bazen,sa pogledom,znaci ne bih ni isla stalno na plazu hahah

Znaci znam Lefkadu uzduz i popreko,ovo je najbolja lokacija za sve.Naravno da vam trebaju za sve kola(motor).Pa nije to Paralija,pa da vam je hotel odmah na nekoj osrednjoj plazi,market pored i ne mrdas nigde.Za takve turiste Lefkada nije.Ona je za malo avanturiste koji stalno hoce akciju i da obilaze(mada ne mora,zavisi gde ste smesteni).Odavde vam je sve blizu-grad(uvece za picence i to,hiper marketi itd),zatim Kathisma(moja omiljena plaza),Ag Nikitas,Nidri(gde su cruising brodovi i super taverne),a opet vam je blizu Ag Ioannis plaza,za one koje nekad mrzi negde kolima pa ajmo odmah tu(sve je ravno,peske opustencija).Ajte molim vas,ja idem biciklom na posao iz centra Lefkade do Maistra svaki dan,pa mi nije tesko,a ne peske lagance do Ag Ioannisa ili kolima do Lefkade grada :D

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam za sredinu jula Villagio Maistro,već sam bila na Lefkadi i pročitala sve sa foruma,ali me ipak plaši što sam negde pročitala da u tom kompleksu ima 30 apartmana i 11 mezoneta,kako izgleda ako je sve puno,a verujem da će biti u tom periodu,ipak ne volim gužvu i buku,želim pravi odmor,mir,tišinu,ptičice.Znaš li Makikis kakva je situacija po tom pitanju i vredi li uplatiti doručak,pošto se premišljam za tu varijantu eventualno da doplatim.Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam kontaktirala vlasnika Castro Maistro Borsasa i dogovorili se za cenu i uplatu depozita od 120e i dao mi je instrukcije za placanje ...pa me zanima da li mogu slobodno da mu uplatim novac posto sam citala ranijih godina da je znao i da pravi problem tj.da proda termin vas kada se vi tamo na licu mesta pojavite i da izvisite.....rekao mi je sledece nedelje da uplatimo.....inace nas termin je 25.jun studio za dvoje.... pisala sam na temi castro maistro,ali sam morala i ovde cini mi se da je ovde yivlja tema nego tamo...bila bih zahvalna ako bi mi neko odgovorio i rekao svoja iskustva.....hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljiljanade

Ipak radim u Villagiu,ne u Castru,i mogu ti reci da je bas lepo,i ogromno,i ima dosta apartmana,ali je toliko prostrano okolo i ima dosta kao mini parkova sa klupicama i svasta nesto za decu i za setnju okolo,i mislim da ne moze da bude prevelika ludnica u tom smislu..e sad koliko se cuje sama buka u sobama ne bih ti znala reci :D Vidimo se u julu,svratite na pool bar na kaficu ;)

Sto se tice dorucka,sluzi se(samoposluzivanje-nesto kao svedski sto) : tost(sunkica,sir i sl),virslice neke,ima ona varijanta puter & mermelada/med i sl,neke vocne stvarcice,neki kroasani,krekeri itd,nekoliko vrsta kornfelksa,mleko,filter kafa,sokovi itd Sve sam muckas,pripremas i sl,koliko god hoces.Tako sam za sada snimila iako ne radim ja dorucak,ja radim popodne ;)

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Kastro Maistro ? Utisci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kastro je super,slican kao Villagio,jedina razlika je sto je Villagio vise za porodicnu varijantu jer ima 2 bazena,igraliste za decu,4 rostilja itd,a Kastro je vise za mlade i za parove,bungalovi su brdovito rasporedjeni,nije ravno kao u Villagiu,bazen sa barom u Kastru je prelep i ima divan pogled na more,i blizi za nijansu plazi Agios Ioannis od ovog drugog,Onako kako izgleda na sajtu na slikama,tako stvarno jeste,a i gazda stalno nesto renovira ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Makikiss...Nadam se dobrom provodu i odmoru naravno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno pitanjce, posto sam videla cene na sajtu hotela Castro Maistro malo su jace za nas budzet :'( pa sam htela da pitam kakva je situacija za trazenje smestaja samostalno u Agios ioannis? Mi bi letovali u periodu od 20-tog avgusta, dvokrevetna soba?Unapred hvala dobri ljudi. :thankyou: :cmok:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posalji upit vlasniku, verovatno ce ti ponuditi nizu cenu.

Za Villagio maistro cena na sajtu je 70 eura dnevno, ja poslala upit, vlasnik mi posle 45 minuta odgovorio i ponudio cenu od 60 eura sa ukljucenim doruckom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako,Kontaktiraj Nikosa mailom,i vidi koju kombinaciju ti nudi..Za Villaggio sam sigurna da nema

u avgustu nista slobodno(mada on uvek iskombinuje nesto da izadje u susret),a za Kastro ne znam..Ovi kompleksi su odlicni za cenu za koju se nude(a on jos i spusta cene individualno,u zavisnosti koliko se dugo ostaje itd)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno, poslacu upit i videti sta nudi. :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kastro je super,slican kao Villagio,jedina razlika je sto je Villagio vise za porodicnu varijantu jer ima 2 bazena,igraliste za decu,4 rostilja itd,a Kastro je vise za mlade i za parove,bungalovi su brdovito rasporedjeni,nije ravno kao u Villagiu,bazen sa barom u Kastru je prelep i ima divan pogled na more,i blizi za nijansu plazi Agios Ioannis od ovog drugog,Onako kako izgleda na sajtu na slikama,tako stvarno jeste,a i gazda stalno nesto renovira ;)

Čekam odgovor Nikosa i nadam se odlasku u Kastro :) samo još da proverim da li ima obezbedjen parking? Pretpostavljam da ima, bar mi tako izgleda na slikama...i, da li ima Wi-fi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima i jedno i drugo ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Makikis,kada si već na licu mesta,može li pomoć?

Razmišljam da krajem jula rezervišem Villagio Maistro,suprug,ja i ćerka od godinu dana,samo nikako da presečem zbog veličine tog hotela(veliki broj apartmana i puno ljudi u sezoni),može li pomoć,ima li buke i poštuje li se kućni red od 14-17h ili kako već,znam iz prethodnih letovanja da neki Grci drže do toga,a neki baš i ne.Bitno mi je zbog detetovog spavanja(a i mi bi prilegli,ipak je odmor),dešavalo se da tek od 2-3 noću kada se vrate iz provoda krenu da luduju mlađi na bazenu u vili,a gazde ne reaguju,pa od odmora ništa...Takođe nisam pročitala na sajtu da li ima peškira u apartmanima i kako se menjaju (posteljina i peškiri),imamo mali auto,pa mi znači da ne nosim i to.Uh...baš preterujem,sigurno mi to neće promeniti odluku,ali dobro bi bilo imati što više informacija,kad može.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka