Makino

Apartmani Kastro Maistro i Villaggio Maistro, Agios Joanis

147 poruka u ovoj temi

Pa zar nije sad iskopano tamo desno od ulaza u kompleks bas za potrebe parkinga? Jeste da je van parkinga (koji ima svega 6-7 mesta), ali je dosta veci jedino sto nije beton nego zemlja. Ili ce tu da puknu novu kucu? :)

Da,tu ce biti parking ali bi bilo idealno kad bi to betonirali jer je velika prasina,noge do kolena budu prasnjave kad izadjes iz auta! A ne bi bilo lose da stave i neku improvizovanu zastitu od sunca za automobile... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste dobili odgovr na mail ja jos uvek cekam.sad.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja jos uvek NE, čekam već skoro dve nedelje, i opasno se nerviram!!!!!

Prosto mi je nemoguće da čovek koji se bavi turizmom ne pogleda mejl, krajnje neprofesionalno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa nemoj da cekas njega,salji upite dalje... ima puno dobrog smestaja jos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od svih ostalih kojima sam poslala mejl sam dobila odgovore, cekam jos njega i vilu Verde pa da odlucimo gde cemo definitivno.

Kod njega nam najvise odgovara sto bi smo u onom velikom apartmanu za 8 osoba mogli da se smestimo svi, zbog toga i najvise cekam njegov odgovor, jer bi nam to bilo idealno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima, ahhh ta Lefkada! Koliko informacija!!!! Htela sam pitati nekoga ako je bio u vili Villagio Maistro kakve utiske je poneo? Mi smo razmisljali o toj vili pa reko da pitam za iskustva?

Cisto sto se tice smestaja kakav je, cena znam da je malo veca samo me zanima da li je neko isao tamo.... unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa Villagio Maistro apartmanima? Vlasnik je isti, a cene su nesto vise nego u Castro Maistro.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ja i moja porodica.

Prosle godine smo tamo bili od 15-27. 06.

Apartmani odlicni, prostrani, cisti uvece savrseno mirni,

Bazeni odlicni, kuhinja u apartmanima opremljena svim sto ti treba.

Mi smo imali sa terase takav zen pogled na zlenilo da je to fenomenalno.

Idealno postavljen ako hoces da se uvece prosetas gradom 3min voznje, a odlicno za pohod na zapad.

Dobro povezan sa marketima za nabavku - 5min bez ulaska u grad.

Parkinga ima dovoljno za 30-tak automobila.

Nedostaje pogled na more, ali je kompleks, koji nije mali uopste sav u zelenilu,

Vlasnik i osoblje super ljubazni.

Da ne bude ko reklama, WI-fi je u apartmanima neupotrebljiv ili ga nema uopste. Samo na bazenu i u baru je pun signal.

I sto za bilijar je oronuo a ako hocete da igrate stoni tenis nema reketa (ima dva polomljena)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujem na iscrpnom odgovoru. Planirali smo od 12-27.07. Mozda ce biti malo veca guzva, ali to ce nam samo biti baza za obilazak ostrva.

Sta preporucujete da rezervisem, cetvorokrevetni apartman ili maisonette?

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo kombinaciju 6 dana Parga i 7 dana Lefkada. Početak septembra. Da li imate info koje su cene za početak septembra za Maistro?

Da li se može spustiti cena u odnosu na zvanični cenovnik sa sajta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila sam za sredinu jula Villagio Maistro,već sam bila na Lefkadi i pročitala sve sa foruma,ali me ipak plaši što sam negde pročitala da u tom kompleksu ima 30 apartmana i 11 mezoneta,kako izgleda ako je sve puno,a verujem da će biti u tom periodu,ipak ne volim gužvu i buku,želim pravi odmor,mir,tišinu,ptičice...prethodnih godina sam uvek išla sredinom juna i imala sve to,ali sada moram u julu (klinac polaže malu maturu)Molim nekoga ko je bio baš u sezoni da mi kaže pravu situaciju u Villagiu.Thanks!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vlajče,

pročitah da si bio u Villagio Maistru, interesuje me da li su apartmani za 4 osobe u prizemlju svi ili ih ima i u prizemlju i na spratu?

Ako ih ima i na spratu i prizemlju šta je po tebi bolje tražiti?

I još jedno pitanje, piše da ima roštilj, da li je jedan zajednički za sve pa gužvanjac ili neka druga varijanta?

Hvala ti na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam dobila ponudu za vilu Kastro Maistro - 55eur sa doruckom u drugoj polovini jula. Ovo mi zaista deluje jako povoljno. U pitanju je 3-krevetni studio. Malo me buni sto je cena dosta povoljnija no ranijih godina , a vila je renovirana. Interesuje me za koliko se kolima stize do najblize plaze ( mada imamo u planu obilazak svega i svacega ) i od grada ? Gde ste se snabdevali namirnicama ? Cujem da na Lefkadi ima LIDL pa me interesuje gde. Pozdrav svima i ocekujem informacije

.

Uplatila sam za sredinu jula Villagio Maistro,već sam bila na Lefkadi i pročitala sve sa foruma,ali me ipak plaši što sam negde pročitala da u tom kompleksu ima 30 apartmana i 11 mezoneta,kako izgleda ako je sve puno,a verujem da će biti u tom periodu,ipak ne volim gužvu i buku,želim pravi odmor,mir,tišinu,ptičice...prethodnih godina sam uvek išla sredinom juna i imala sve to,ali sada moram u julu (klinac polaže malu maturu)Molim nekoga ko je bio baš u sezoni da mi kaže pravu situaciju u Villagiu.Thanks!

Ako idete s klincem u tom periodu bilo bi dobro da se upoznamo. I mi imamo malu maturu sto znaci da vrsnjaci mogu da se druze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako bude sve po planu tamo smo od 11.7.uveče,sa sinom od 14god. i ćerkom od 11,pa izvolite...društvo uvek dobro dođe,pogotovo deci.

Nadam se još uvek odgovoru od nekoga za gužvu u Villagiu u drugoj polovini jula,i da li ima apartmana samo prizemnih ili i na spratu.Thanks!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas smo uplatili depozit za vilu Kastro. Nadam se da ce sve biti u redu mada me malo brinu komentari da je nekima otkazivao smestaj ali koliko vidim to se sve desavalo pre par godina. Da li neko ima proslogodisnja iskustva ? Ja za sada imam pozitivno misljenje o vlasniku jer mi je na sva pitanja davao detaljne odgovore i u kratkom vremenu . Molim za neka vasa iskustva sa ovom vilom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka