DraganV

Poziv forumasima

22 poruke u ovoj temi

Putopis objavljen na ovom forumu u delu Azija pod temom Jerusalim bice objavljen u skracenom, u skracenom BRE, u skracenom u ... obliku u Politikinom dodatku Magazin koji izlazi u prodaju 03.04.

Blago clanovima ovog foruma. Oni mogu da citaju putopis u oroginalnoj verziji. biggrin.jpg

U danasnjem broju objavljena slika iz Kenije, zemlje do koje svaki pravi putnik namerava da stigne, a mnogi kazu, pozele i da ostanu, naseg clana Aleksandra Gnjatica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kako Politika nagradjuje taj trud?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kako Politika nagradjuje taj trud?

Mirce ne pratis temu. Vec je objasnjeno da pare nisu problem. Para nema. Znaci nagrada je moralna a ne materijalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje džabe da sedimo, nego džabe da radimo :).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U danasnjem broju Politike, u dodatku Putovanja u rubrici Citaoci pisu, objavljen je clanak "Ostrvo sklonjeno za buducnost" Ukratko, putopis je o ostrvu Lamu u Africi. Autor teksta i fotografija je Slobodan Katic i tekst je po dogovoru Politike i Putovanja.info  prosledjen Magazinu Putovanja.info.

čitao sam taj putopis na gdestinacija.com. nije loš. simpatično!

poslao sam vam danas moj putopis iz Praga. doduše bez slika. mislim da će vam se dopasti.  

pozdrav! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

čitao sam taj putopis na gdestinacija.com. nije loš. simpatično!

poslao sam vam danas moj putopis iz Praga. doduše bez slika. mislim da će vam se dopasti.

pozdrav!

Prosledio sam redakciji ali posalji mi slike u originalnoj rezoluciji. Par komada po tvom izboru. Poslacemo to sve u kompletu i Magazinu Putovanja.info

Stigle slike. Sada je komplet. biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U danasnjem broju Politikinog dodatka Putovanja redakcija lista u prigodnom tekstu pozelela srecan put nasim Cejlonu i Anahiti do Kejptauna uz napomenu da su oni clanovi naseg foruma i da ce mu se na putu pridruziti jos neki clanovi Putovanja.info.

Pored ove vesti objavljen je i putopis "Narod sa oblaka iza kapije vremena" autora Gordane Ognjanovic. Putopis i fotografije iz Meksika bice dostavljeni Magazinu Putovanja.info.

Za ljubitelje Grcke na naslovnoj strani dodatka slika "Plaza Sitonije"

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka