DraganV

Poziv forumasima

22 poruke u ovoj temi

Poziv forumasima

"Moje putovanje"

Stranice Politikinog dodatka „Putovanja” otvorena su za sve vas koji zelite da uspomene sa svojih putovanja podelite sa citaocima ovog lista.

Radosti ,sale,smeh, uzbudjenja, cudjenja, zbunjenost – svaku emociju koju ste zauvek sacuvali na fotografiji ili u svom secanju, mozete da posaljete na adresu redakcije Oglasni dodaci - Putovanja dodaci@politika.rs ili na adresu Makedonska 29 11000 Beograd.

Tako cete, ako vasi prilozi budu kvalitetni, pa objavljeni na ovim stranama, dati licni pecat opstoj prici o putnicima i putovanjima

Molimo drage forumase da svoje putopise salju takodje i na press@putovanja.info kako bi oni bili objavljeni i u nasem Magazinu i kako bi ih sto vise ljudi procitalo.

Izmenjeno (Aleksandar Đuričić)
morao je nesto da doda :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanimljivo. trudićemo se da doprinesemo.   :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zanimljivo. trudićemo se da doprinesemo. smajl.jpg

Pusti se sad pisanja tekstova, prvo sredi sobu biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to mu i kazem. Da posalje fotografije pola sobe ce biti sredjeno. biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to mu i kazem. Da posalje fotografije pola sobe ce biti sredjeno. biggrin.jpg

vaistinu.  :hehe:

joj, kakav mi je haos u sobi, užas. ali, da se pohvalim, juče sam usisavao (to radim redovno) i malo pospremao, dolazili mi neki prijatelji. za ozbiljnije radove na projektu sređivanja životnog prostora zvanog soba moja, čekamo da prođe SEKa i stabilizuje se kurs dinara. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da obavestim forumase da su se vec pojedini zainteresovani clanovi vec javili. Neki na PP neki na SMS. Vazno je da svoju ljubav prema putovanjima podelimo i sa drugim ljubiteljima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poziv forumasima

"Moje putovanje"

Stranice Politikinog dodatka „Putovanja” otvorena su za sve vas koji zelite da uspomene sa svojih putovanja podelite sa citaocima ovog lista.

.........

Molimo drage forumase da svoje putopise salju takodje i na press@putovanja.info kako bi oni bili objavljeni i u nasem Magazinu i kako bi ih sto vise ljudi procitalo.

Ovu poruku je izmenio Aleksandar Đuričić: juče, 11:48

Razlog promene: morao je nesto da doda :)

E kada se mora nista nije tesko. biggrin.jpg

Svi clanci koju budu objavljeni u Politici a nisu do sada objavljivani na Forumu "Putovanja.info" bice dostavljeni upravi sajta i redakciji Magazina bez obzira da li se radi o clanovima foruma ili ne.

morao i ja da dodam biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ces meni odgovoriti, posto ja imam vise postova, koja je lova?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ovi snovi se kasno ispunjavaju. Ovaj Politikin zabavnik mi je nekad bio najbolji drugar (sad je manje jer ima internet), ma dala bih sve da sam mogla nekako bar imenom i prezimenom da se "provucem" kroz njeg, a gle sad...sad bi mi mogao putopis izac u njemu+ da me plate...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ces meni odgovoriti, posto ja imam vise postova, koja je lova?

Nije stvar u broju postova vec sta se u njima pise.

Naravno da cu odgovoriti.

Pare nisu problem. Para nema.

ma dala bih sve da sam mogla nekako bar imenom i prezimenom da se "provucem" kroz njeg, a gle sad...sad bi mi mogao putopis izac u njemu+ da me plate...

mogao bi ali ne ocekuj ono +

Najbolje je da se obratite samoj redakciji adresa je u prvom postu

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A bre ljudi , samo na + razmišljate , nije sve u parama ima malo i u slavi .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U danasnjem broju Politikinog dodatka Putovanje objavljeno da ce svi clanci citalaca biti objavljeni i na putovanja.info. U pripremi je prvenac jednog naseg forumasa. biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U danasnjem broju Politikinog dodatka Putovanje objavljeno da ce svi clanci citalaca biti objavljeni i na putovanja.info. U pripremi je prvenac jednog naseg forumasa. biggrin.jpg

Zašto mislim da ga poznajem! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U danasnjem broju Politike, u dodatku Putovanja u rubrici Citaoci pisu, objavljen je clanak "Ostrvo sklonjeno za buducnost" Ukratko, putopis je o ostrvu Lamu u Africi. Autor teksta i fotografija je Slobodan Katic i tekst je po dogovoru Politike i Putovanja.info prosledjen Magazinu Putovanja.info.

Osim ovog teksta objavljena je i fotografija koju je poslao Ognjen Dolibic iz Kanade.

Krenulo je.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ja mislio da će neki tvoj članak biti prvenac!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26173
    Ukupno tema
    872700
    Ukupno poruka