doktorzaludilo

DOKUMENTA na granici HR,CG,BiH,MK licna karta ili pasos

121 poruka u ovoj temi

Na ovoj strani imaš kompletno za CG: http://www.koznazna.com/putovanja/vizni_rezim/drzave/crna_gora.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice pasosa ne znam. Ja imam novi pasos. Ne znam mozes li da prodjes sa starim pasosom. Ali,kad gos sam isao u CG prethodnih godina iz Srbije ne secam se da su mi uopste i trazili pasos. Ja sam uglavnom isao vozom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji pasoš treba za tamo ??? Jel može plavi ???

Ranijih godina uopšte nije trebao pasoš, ulazilo se i sa važećom ličnom kartom, sada ne znam kako je. Proveri u SUP Ljermontova, telefonom, oni tačno znaju šta je potrebno! Srećan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ulazak maloletnih lica iz Republike Srbije u Crnu Goru i iz Crne Gore u Republiku Srbiju I N F O R M A C I J A

Kako bi se omogućilo lakše putovanje za vreme predstojećih godišnjih odmora, školskog raspusta i turističke sezone, početak primene odluke da maloletni državljani RS i Crne Gore državnu granicu mogu da prelaze samo sa važećom putnom ispravom, odnosno ličnom kartom ukoliko se radi o starijem maloletnom licu, odlaže se do 30. septembra 2011. godine.

Za odrasla lica samo putna isprava vazeca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao!

Zna li neko da li je problem uci iz Bosne i Hercegovine u Srbiju sa licnom kartom,vodeci se tim sporazumom izmedju dvije drzave,a potom sa biometrijskim pasosem izaci iz Srbije u Makedoniju i dalje u Grcku.

Hvala :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da to nije nikakav problem.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li granica sa Hrvatskom moze da se predje sa licnom kartom ili je potreban pasos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama iz Srbije je potreban pasos

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Или пропусница ако живите у пограничној зони.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!imam jedno pitanje,radi se o letovanju u crnoj gori....meni je zbog neke gluposti na utakmici oduzet pasos pa me interesuje da li mogu da idem za crnu goru!?znam da nije potreban pasos za prelazak ali me interesuje da li postoje neke provere licne karte i da li ja stvarno ne mogu ni u crnu goru na letovanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Црногорска полиција Вам сигурно неће правити проблем. Можете показати или л. к. или пасош. Они немају увид у то коме је код нас одузет пасош.

Србијанска полиција уме да проверава л. к. и пасоше у терминалу. Ако Вам је забрањен излазак из земље, то важи и за ЦГ и могу Вас зауставити.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

čitala sam u novinama pre nekih mesec dana da će se od 1.avgusta granica sa Hrvatskom moći preći i sa čipovanom ličnom kartom... Da li neko ima neku informaciju o tome?

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao!

Zna li neko da li je problem uci iz Bosne i Hercegovine u Srbiju sa licnom kartom,vodeci se tim sporazumom izmedju dvije drzave,a potom sa biometrijskim pasosem izaci iz Srbije u Makedoniju i dalje u Grcku.

Hvala :D

Nije problem.Ja tako uradio.Uvijek ulazim u RS sa licnom iako imam pasos,da ga ne pecate ako ne moraju :zvizduk:

Sretan put.

Izmenjeno (samco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos uvek sa licnom kartom...provereno juce ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se iz Bosne i Hercegovine moze preci granica sa Srbijom sa hrvatskom licnom kartu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka