Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5554 poruke u ovoj temi

Simpatična mala plaža Diamandi ... dolazak kopnenim putem je kroz stazice i malo šiblja i kamenja, preporuka da obuca nisu papuce i japanke... Prostudirala sam stazu na Google maps pre polaska pa kasnije po osecaju.. u nekim pokusajima dolaska do nke smo se spustili do jos nekih plaza na Kanapitzi, mozda cak i lepsih a svakako manje posecenih. Na Diamandi zna da bude bucno od camaca i brodica koji pristaju a i plivanje medju plovilima nije bas relaksirajuce...

Screenshot_20220506-172200_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172211_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172202_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172217_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172220_Tripadvisor.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

Moje poslednje letovanje na Skiatosu bese pre 4-5 godina, U to vreme Diamanti nije bilo putokaza, ali ni puta jer je deo odnela voda posle vecih kisa pa se nismo ni spustali. Katharina tada nije imala ime jos :). BIla je samo mala divlja plaza na kojoj smo praktcno kampovali. Sidjes na stanici 19 cini mi se (jedna pre Maratha plaze) predjes ulicu i nastavis jos napred. Gledas sa leve strane i videce se putic kroz grmlje, ili ce biti parkiran neki skuter  na pocetku pa je lakse :) . Idem sada sredinom juna svakako pa javljam kakva je situacija. 

Pozdrav, 

Хвала на овом посту, враћа у прошлост. :) Ишчекујемо извештај и мало дочаране атмосфере. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Zdravo,

Moje poslednje letovanje na Skiatosu bese pre 4-5 godina, U to vreme Diamanti nije bilo putokaza, ali ni puta jer je deo odnela voda posle vecih kisa pa se nismo ni spustali. Katharina tada nije imala ime jos :). BIla je samo mala divlja plaza na kojoj smo praktcno kampovali. Sidjes na stanici 19 cini mi se (jedna pre Maratha plaze) predjes ulicu i nastavis jos napred. Gledas sa leve strane i videce se putic kroz grmlje, ili ce biti parkiran neki skuter  na pocetku pa je lakse :) . Idem sada sredinom juna svakako pa javljam kakva je situacija. 

Pozdrav, 

@ jela99 Хвала пуно на информацији. Били смо на Скијатосу пре 14 година али тада нисмо обишли наведене плаже

Simpatična mala plaža Diamandi ... dolazak kopnenim putem je kroz stazice i malo šiblja i kamenja, preporuka da obuca nisu papuce i japanke... Prostudirala sam stazu na Google maps pre polaska pa kasnije po osecaju.. u nekim pokusajima dolaska do nke smo se spustili do jos nekih plaza na Kanapitzi, mozda cak i lepsih a svakako manje posecenih. Na Diamandi zna da bude bucno od camaca i brodica koji pristaju a i plivanje medju plovilima nije bas relaksirajuce...

Screenshot_20220506-172200_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172211_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172202_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172217_Tripadvisor.jpg

Screenshot_20220506-172220_Tripadvisor.jpg

@ Hladovina Захваљујем на информацији 

Izmenjeno (bataacanski)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Скијатос, Канапица, вила Кристина од 24. јуна, па да видимо како ће бити :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898094
    Ukupno poruka