Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5457 poruka u ovoj temi

Ljudi treba mi informacija da li moram da izvadim medjunarodnu dozvolu da bih iznajmio kola na ostrvu? Hvala. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@swedja

Mi smo u Mustangu iznajmili auto i trazili su nam je. U jos nekim  rent a car agencijama  kad sam se raspitivala za auto, su isto trazili . 

Moguce da neke ne traze, ali ne bih znala koje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putujemo na Skijatos 30.07.2019.godine i ostajemo 15 dana. Bićemo smešteni u blizini Kukunaries plaže, za koju znamo da ima tuševe.

Interesuje me ako neko može da mi odgovori, koje još plaže u blizini našeg smeštaja imaju tuševe, a koje nemaju, obzirom da moja žena zbog alergija obavezno nakon kupanja u moru mora da se istušira sa slatkom vodom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marata ima (i to zakačen na drvo), za ostale ne znam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Агиа Елени има, а и Банана би требало да има, мада кад смо ми били 2017те били су неки радови и копања по њој па нису били у фунцији... За остале(на северној стани-мандараки, елијас, крифи амос, аселиноси, чини ми се да нема)...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@jasmina964

@Apis

Hvala na informaciji. Biću smešten u vili Olimpia, iza jezera na 24 bus stanici.

Iz navedenog razloga  me je upravo i zanimala situacija sa tuševima na plažama Marata, Agia Eleni, Banana, koje su mi osim naravno Kukunarije, i produžetka Kukunarije Xenije, na pešačkoj udaljenosti od smeštaja, te na druge plaže verovatno neću ni ići.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Фантастична ти је локација смештаја, и ми за следећу годину, ако Бог да, планирамо са бебцима да се стационирамо у том рејону. Па ако није тајна, јел си резервисао преко агенције или директ преко власника, која је цена, и којим превозом идеш?

Иначе на пешачкој удаљености су ти и ове остале што сам ти набројао, и имаш фантастичан пут кроз шићуму иза твоје виле, 15ак минута лаганог хода кроз дебелу хладовину до мандаракија и елијаса, тако да би ваљало да провериш на лицу места за тушеве, јер су по мени те плаже на северу куд и камо боље од ових комерцијализованих и пренатрпаних на југу...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Na Elii  ima tuš pored kabine ( ja ga juče koristila ), a na Mandrakiju nisam sigurna. Elias je meni prelepa, peščana, voda nešto plića, pa odlična za decu. Šteta je ne obići je. Put je kroz borovu šumu posle 25 stanice, peške ili kolima. Plaža ima samo jednu tavernu i oko dva reda ležaljki. 

Screenshot_20190708-155821.png.852c06a1f

Izmenjeno (mismas)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, zanima me da li su lezaljke na plazama kada ih platite vase ceo dan, odnosno da li moze da se ode na primer do neke taverne u blizini na rucak a da peskiri ostanu na lezaljkama pa da se posle vratimo na iste? Konkretno me najvise zanima za plaze Agia Paraskevi i Kukunaires.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Poštovanje dragi ljubitelji grčkih ostrva! :D

U najuži izbor za ovo leto su ušli Skiathos i Karpathos. Interesuje me da li neko od iskusnijih putnika ima neki savet ili utisak, veoma bi nam značilo u konačnoj odluci? ?

Hvala i svako dobro!:D

Izmenjeno (Qwerty789)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Serena, kada platite ležaljke, Vaše su ceo dan. Naravno, morate ostaviti nešto na njima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ Apis

Rezervisao sam preko turističke agencije i to preko jedine koja ima varijantu 15 dana boravka. Kako na žalost nema avionskih aranžmana na 15 dana boravka, idemo autobusom, jer mi je auto u očajnom stanju, a i veliko je pitanje da li se isplati ići na Skijatos automobilom imajući u vidu cene trajekta iz Volosa. Detaljniji odgovor ću ti dati u privatnoj poruci, kako ne bi prekršio pravilnik foruma o reklamiranju turističkih agencija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ок, хвала... А за ауто си дефинитивно у праву, прескуп је трајект, а уто ти је тамо тотално непотребан(сем за две плаже), тако да је бус скроз коректна варијанта... Уф сад си ме разочарао, и ја баш нешто контао почетком јуна следеће године тих 15 дана авионом, кад оно, међутим...:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Autobusi su im odlični, dovoljno mesta za noge, klima radi taman koliko treba, jedino je malo mesta za lični prtljag iznad sedišta.. Ja sad prvi put čujem da ne sme da se pominje ime agencije a toliko agencija  dosad pominjasmo i po dobru i po zlu, na različitim temama, naročito rasprave o cenovnicima? Svakako svi znamo koja agenciji  radi jedina 15 noći... i mi smo došli preko njih. Kola vam nisu neopodna naročito ako idete u junu kad nema gužve u autobusima koji su inače redovni i klimatizovani. Mi smo išli i na plaže gde autobusi ne saobraćaju direktno pa ni to nije problem. Do svake od tih plaža posle izlaska na određenioj stanici ima najviše dvadesetak minuta peške (do nekih čak i manje) kroz prelepu borovu šumu. Gužve su već počele, pa nam se juče desilo da  je jedan  autobus  prošao pored stanice prepun, u drugi smo jedva ušli. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Serena, kada platite ležaljke, Vaše su ceo dan. Naravno, morate ostaviti nešto na njima.

@jasmina964 Hvala najlepse

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867536
    Ukupno poruka