Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5457 poruka u ovoj temi

@minniemo

Autobuski prevoz super funkcionise. Tad , kad vi idete, ne bi trebalo da su jos uvek neke velike guzve.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzim odgovorima,citala sam na prethodnim stranama da bus nekad nece da stane,to mi nije bas najjasnije. Inace sam smestena kod Ahladia plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa kad je prepun, nece da stane. Cekate drugi :D

Ne brinite, u periodu kada vi idete nije guzva, tako da cete bez problema ulaziti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Аутобуски превоз функционише екстра... Ми смо ишли крај јуна и гужва је била само била предвече када се једни враћају са плажа, а други иду до града, иначе у остатку дана увек има места и да се седне, а иду на сваких 10-15 минута... Има укупно 24 станице, бр1 је у граду, а бр24 на кумунаријесу, ви сте можда негде на броју 7,8 или чак 9,10, не сећам се баш најбоље... И све плаже са јужне стране су вам јако лако доступне аутобусом, великом већином су пешчане и уређене... А за оне на северној страни, мој предлог је да се сиђе на станици 22 или 23 и онда путићем до агија елени и још једне десно од ње која је један од мојих фаворита и шумицом до мандаракија и елије... И остају вам онда аселиноси(микрос и мегалос) за које ће вам требати мало дужа шетња(јаче од сат), а до кехрије морате бити моторизовани, док је лаларија доступна бродићем, који немојте пропустити, излет на скопелос и лаларију је фантастичан и наравно обавезно се ценкајте(ми смо догурали са 20 на 15 евра по особи). Све у свему срећно и само опуштено јер је на скијатосу уживање загарантовано:)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da, desno od agia Eleni je bas fina plaza krifi amos.

Do lalarije, kad sam ja bio, pre dve godine, poludnevni izlet je kostao 10e. Izlet bez Skopelosa.

Izmenjeno (Barnes10)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Крифи Амос, браво, све ми на врх језика, ал се позаборављала имена свих 20ак плажа које смо обишли пре две године... По мени ако не најбоља, онда је гарант у топ 3 плаже на Скијатосу...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani,

planiramo da uplatimo Skiatos u drugoj polovini jula. Idemo sa dedetom od godinu i po dana. Da li moze preporuka koje bi mesto najvise odgovaralo? Da je pescana plaza... Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Milena86 Pretpostavljam da zbog deteta gledate da budete na nekoj od plaža a ne u gradu. Da li idete kolima? Da li idete preko agencije ili samostalno? Ako idete samostalno imate veći izbor apartmana. Ako idete preko agencije, naše agencije imaju apartmane na plažama Troulos, Kukunaries, Ahladia, Kanapica, Vromnolimnos., ali i na gradskoj plaži Megali Amos... verovatno još na nekoj, treba da pogledate. Ovo su sve peščane plaže sa postepenim ulaskom u vodu i apartmani agencija su od oko 130 do 300m udaljeni od plaže. Na Kukunariesu ima dosta prirodnog hlada, i fini sitan pesak. U blizini svake plaže imate par prodavničica i restorana. Ako idete bez kola, autobuski prevoz do grada je odlično organizovan i na svakoj plaži postoji stanica. Problem je možda jedino što idete baš u špicu sezone, pa može da bude gužve. Pogledajte ponude agencija, plaže su skoro sve peščane, pa odlučite šta vam je prioritet.. udaljenost od grada, od plaže ili nešto treće. 

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima! Jos jedno pitanje, da li se uz lezaljke dobija i pice ili je cena 8 e samo za set lezaljki?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo 2 ležaljke i suncobran. Nema tamo besplatnog pića.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Нама су на пар плажа нудили пиће уз тих 8 евра, али на великој већини плажа је клот варијанта, две лежаљке и сунцобран... Али поред онаквог песка, треба они мени да плате да лежим на пластичном лигештулу, тако да смо лежаљке увек и свуда заобилазили у широком луку, јер је авугде било и више него довољно места за наш сунцобран и два пешкира...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Milena86 Pretpostavljam da zbog deteta gledate da budete na nekoj od plaža a ne u gradu. Da li idete kolima? Da li idete preko agencije ili samostalno? Ako idete samostalno imate veći izbor apartmana. Ako idete preko agencije, naše agencije imaju apartmane na plažama Troulos, Kukunaries, Ahladia, Kanapica, Vromnolimnos., ali i na gradskoj plaži Megali Amos... verovatno još na nekoj, treba da pogledate. Ovo su sve peščane plaže sa postepenim ulaskom u vodu i apartmani agencija su od oko 130 do 300m udaljeni od plaže. Na Kukunariesu ima dosta prirodnog hlada, i fini sitan pesak. U blizini svake plaže imate par pročica i restorana. Ako idete bez kola, autobuski prevoz do grada je odlično organizovan i na svakoj plaži postoji stanica. Problem je možda jedino što idete baš u špicu sezone, pa može da bude gužve. Pogledajte ponude agencija, plaže su skoro sve peščane, pa odlučite šta vam je prioritet.. udaljenost od grada, od plaže ili nešto treće. 

@mismas Hvala puno na odgovoru. Idemo avionom. Ali cemo iznajmiti auto na par dana. 

Izmenjeno (Milena86)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Cao ljudi, decko i ja planiramo da idemo na  Skiatos pocetkom jula. Nismo jos nasli ni aranzman, ne znam ni koja je agencija najbolja sto se Skiatosa tice, a ne znam ni u kom delu da trazim smestaj a da nam bude prakticno, pa bi nam svaki predlog dobrodosao ?

Izmenjeno (nena13)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencije manje vise imaju slicne aranzmane, a smestaj trazite u gradu.

To vam je najprakticnije, za vas dvoje. Osim ako niste fazon kuca-plaza, onda mozete i na plazi, ali verujem da cete hteti malo da obilazite i izlazite, tako da je smestaj u gradu idealan.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Nena13@suki vam je odlično odgovorila, i ja mislim da bi vam centar najviše odgovarao, samo bih dodala da ako idete početkom jula, požurite sa traženjem aranžmana, jer se aranžmani za Skijatos vrlo brzo prodaju. 

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867536
    Ukupno poruka