Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5457 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav, 

rezervisali smo Skijatos i sad ostaje tezi deo. Pitanje vezano za trajekt.

Posto jos uvek nema ni najednom sajtu vreme polaska, zanima me prosle godine kakva su bila vremena za anes i hellenic. Da vidimo kako nam se najvise isplati. Obicno prespavamo u Solunu kad idemo na jonsko more ali sad bi morali mozda drugaciju organizaciju.

da li anes ima vise polazaka, ako neko zna ili kao sto je prosle godine bilo povratak uvece, nisam nigde nasla polazak u koje je vreme. I koja je razlika u ceni u odnosu na hellenic, ako je samo tih 50€ npr onda nam dodje na isto ako moramo u Volosu da spavamo. 

Da li mozda hellenic ima  vise polazaka u toku dana? Ako se neko seca proslogodisnjeg reda voznje.

hvala unapred na odgovorima

i da, prva polovina jula je u pitanju

Izmenjeno (Aleksic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, 

rezervisali smo Skijatos i sad ostaje tezi deo. Pitanje vezano za trajekt.

Posto jos uvek nema ni najednom sajtu vreme polaska, zanima me prosle godine kakva su bila vremena za anes i hellenic. Da vidimo kako nam se najvise isplati. Obicno prespavamo u Solunu kad idemo na jonsko more ali sad bi morali mozda drugaciju organizaciju.

da li anes ima vise polazaka, ako neko zna ili kao sto je prosle godine bilo povratak uvece, nisam nigde nasla polazak u koje je vreme. I koja je razlika u ceni u odnosu na hellenic, ako je samo tih 50€ npr onda nam dodje na isto ako moramo u Volosu da spavamo. 

Da li mozda hellenic ima  vise polazaka u toku dana? Ako se neko seca proslogodisnjeg reda voznje.

hvala unapred na odgovorima

i da, prva polovina jula je u pitanju

Mi smo vec rezervisali trajekt preko Hellenic-a.  Polazak ujutru je u 7:45, a prvi povratak sa ostrva je u 14h. Pogledajte na njihovom sajtu imaju još po jedan polazak za automobile.

Anes još nije izbacio. Prošle godine prvi polazak sa ostrva je bio u 11h. Ta polaske iz Volosa nisam se raspitivala jer nam odgovara ovaj u 7:45.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Meni na sajtu hellenica ne radi. Postoje datumi ali uopste ne moze da se isklikce, kao da im ne radi. Probali smo vise puta. Kako ste vi tacno uspeli?

Izmenjeno (Aleksic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni na sajtu hellenica ne radi. Postoje datumi ali uopste ne moze da se isklikce, kao da im ne radi. Probali smo vise puta. Kako ste vi tacno uspeli?

bookonline.bluestarferries.com/uts_web/BookOnline.aspx?lang=EN

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne radi za datum 07.07. daje opciju da se izabere datum ali dalje rezervacija nije moguca.

Jle ima neka caka, sve smo probali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne radi za datum 07.07. daje opciju da se izabere datum ali dalje rezervacija nije moguca.

Jle ima neka caka, sve smo probali

Sada sam pogledala. Moze i Vas datum, ali vise nema termina za taj 7:45, vec za polazak oko 10 i povratak oko 16h. . Ja sam rezervisala pre 7 dana, ali sada gledam da i za nas termin u avgustu nema vise tih prvih termina. Prosto mi je neverovatno da su se u januaru vec popunili. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemoguce, ja sam sad iskliktala sve moguce datume i nema termina ni za jedan dan. kraj juna i pocetak jula. Nesto im ili sajt ne radi ili nisu izbacili jos polaske

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledajte jeste li sve dobro popunili, i datum povratka ako uzimate u povratnu.

Meni na sajtu hellenica ne radi. Postoje datumi ali uopste ne moze da se isklikce, kao da im ne radi. Probali smo vise puta. Kako ste vi tacno 

Screenshot_20190201-104349.png

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, sve hiljadu puta. Sajt jednostavno ne radi, preko drugih sajtova moze da se njihov trajekt rezervise ali mi bismo direktno kod njih a ne preko posrednika.

Volela bih da cujem iskustva od prosle godine i da li se desavalo da im sajt ne radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledajte da može.  Sad ima i taj prvi jutarnji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne razumete, ja izaberem datum, meni nudi ovako 7.45 i povratak sve ok. ali dalje kad odem na odabir sedista i odrasli deca ne dozvoljava. Nema opcije dalje, ne nudi cene i blokirano je dalje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ispadoh glupa ili je njima privremeno nesto zabagovalo, sad moze. Hvala i izvinite na cimanju :)

Izmenjeno (Aleksic)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ispadoh glupa ili je njima privremeno nesto zabagovalo, sad moze. Hvala i izvinite na cimanju :)

Vazno je da ste uspeli. Lep provod!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, takodje! 

Da nije skupog trajekta bilo bi idealno. Mi smo nasli povoljan a bas lep smestaj kod Troulos plaze ali s obzirom da smo kolima tih 8-9 km do grada nije daleko. 

Juce smo rezervisali i bas se radujemo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko imao situaciju da je promenio auto nakon što je rezervisao karte za trajekt?

Poslala sam im mail da mi ponovo izdaju rezervaciju sa novim registarskim brojem ali danima niko ne odgovara.☹

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka