Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5457 poruka u ovoj temi

Zdravo,

Da li je neko bio skoro u vili Mesinis preko Viva travel i kakva su iskustva sa vilom ?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dosla sam pre par dana sa Skijatosa pa i ja da ostavim utiske. Aranzman je bio sa avio prevozom, sletanje i uzletanje su bili interesantni ali nikako strasni kako sam negde mogla da procitam (a inace nije bas da sam ljubitelj letenja). Smestaj nam je bio u vili Fantasia koja je na 200m od stanice broj 4. Vilu mogu da preporucim. Pre svega vrlo je cisto, svakodnevno se iznosi smece i redovno se ciste apartmani a na 5 dana menja posteljina. Vila je blizu plaze Megali Amos i centra grada, ali je u slepoj ulicici i tako je pozicionirana da cete imati pravi mir i moci da se naspavate bez buke motora, muzike iz lokala i sl.

Grad je presladak i bukvalno vam nece biti dosadno samo da se setate po svim onim ulicicama deset dana. Do plaza mozete gradskim prevozom, ako krenete na plazu do 10 ujutru i vracate se sa plaze do 18h otprilike. Posle toga planirajte da cete cekati sat vremena kako biste uspeli da udjete u bus (cak i kada ste na poslednjoj stanici), guzve su vece nego u GSP-u u spicu.

O plazama se dosta pisalo, pomenucu samo da je za mene licno plaza Kanapica veliko razocaranje, a na Kukunaries plazi gledajte da budete u sredini kod plave zastavice i tako izbegnete, inace nenormalnu, guzvu. Na Vromolimnosu oko 15h krece vrlo glasna muzika.

Sve u svemu, za mene divan odmor - lepe i lako dostupne plaze, uzivanje u mirisu borova na plazi, kupanje uz labudove, zeceve i patkice, toplo more, prelep grad, odlican smestaj, zanimljiv izlet do Skopelosa ... Definitivno cu se vratiti na Skijatos :ples::kapetan:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ove godine odlučili smo da letovanje provedemo na Skiatosu. Treba nam pomoć i informacije kada je u pitanju smještaj i odabir agencije. Definitivno bi    nešto blizu Koukounaries plaže. Išli bi u septembru, prva polovina meseca... Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Momak i ja idemo za 10 dana na Skiatos, pa nas zanima nekoliko stvari.

Sto se tice hrane,svaka informacija je dobro dosla.

Da li ste mozda bili u vili Ourania? Nalazi se u gradu.

Da li je neko iznajmljivao skuter?

I zanima me kolika je verovatnoca da cemo videti delfine ako budemo isli na izlet na Skopelos? ?

Izmenjeno (Marijana Jonjic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ove godine odlučili smo da letovanje provedemo na Skiatosu. Treba nam pomoć i informacije kada je u pitanju smještaj i odabir agencije. Definitivno bi    nešto blizu Koukounaries plaže. Išli bi u septembru, prva polovina meseca... Hvala unapred

Vila Olimpia...Nadjite na temi. Baaas sam opsirno pisala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od strane 324...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitao sam sve :))))). Smo mi jos kazi da li ste isli avio prevozom ili autobusom? I koja agencija? Viva travel ili neka druga? Oni nude Vila Olimpia

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitao sam sve :))))). Smo mi jos kazi da li ste isli avio prevozom ili autobusom? I koja agencija? Viva travel ili neka druga? Oni nude Vila Olimpia

Nadam se da je pomoglo :)

Viva avio, tamo sve sto smo zeleli obisli busom ili tabanima nismo rentali kola. 

Skijatos je poseban. Videcete :D

Izmenjeno (Nike)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Momak i ja idemo za 10 dana na Skiatos, pa nas zanima nekoliko stvari.

Sto se tice hrane,svaka informacija je dobro dosla.

Da li ste mozda bili u vili Ourania? Nalazi se u gradu.

Da li je neko iznajmljivao skuter?

I zanima me kolika je verovatnoca da cemo videti delfine ako budemo isli na izlet na Skopelos? ?

Mi nismo videli delfine. Sve zavisi verovatno od izleta i ko ga organizuje da li sami ili preko agencije i koje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nadam se da je pomoglo :)

Viva avio, tamo sve sto smo zeleli obisli busom ili tabanima nismo rentali kola. 

Skijatos je poseban. Videcete :D

Pomoglo je :))). Bili smo prosle godine u Pargi, i mislim da je ovo kao Parga i jos malo bolje :), Znaci sa avio prevozom nije problem poneti nesto hrane, vakumirano, sto kazu malo za dorucak? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,
prosle godine smo bili na Skijatosu, vila Lake - Kukunarija. Iznajmili smo skuter, pa smo svaki dan obilazili plaze, a uvece isli do grada. Ako nekom treba neki info, tu sam :) Pozdrav.

Pozdrav. Preko Filip travela? U kom mjesecu ste isli?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pomoglo je :))). Bili smo prosle godine u Pargi, i mislim da je ovo kao Parga i jos malo bolje :), Znaci sa avio prevozom nije problem poneti nesto hrane, vakumirano, sto kazu malo za dorucak? :)

Xexe nije :D Mi na put bez cvaraka I prsute ne krecemo. Cak ni ove godine kada imamo tkz. prosireni polupansion :) NaraFski tu se uvek nadju I supa u kesici, plazma, turska kafa

Izmenjeno (Nike)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ZA one koji putuju autom na Skiatos:
trajek Volos - Skiatos, povratna karta auto, 2+2 (odrasli, deca do 6 god.) preko Anes Ferries nas kosta 191,60 evra.
Karte smo rezervisali online jedno 20 dana pre puta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Usteda je skoro 70 evra u odnosu na Hellenic. Jel je i dalje povratak jedino uvece oko 22h? Onda se kasnije stize u Volos pa mora da se uzme prenociste sto delimicno pojede tu razliku. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isto razmišljali Hellenic ili Anes. Kako smo prvo došli na Skopelos, pa za 5 dana idemo na Skijatos, izabrali smo Hellenic i za odlazak na Skopelos zbog ranijeg polaska i kraćeg putovanja (i time iskoristili bolje dan za plažu), kao i za povratak sa Skijatosa zbog ranijeg termina polaska (Hellenic kreće u 14h, a Anes u 18h), a Anes smo izabrali za prebacivanje sa Skopelosa na Skijatos zbog 4x puta kraćeg vremena putovanja kao i jeftinije cene. Da sno u full koristili Anes, uštedeli bi 50 Eur virtuelno, jer bi sigurno u povratku morali spavati u Volosu (Anes-ov trajekt stiže u 20.45)!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869356
    Ukupno poruka