Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

Pre 3 sata, makisa92 je rekao/la:

Pozdrav ljudi,

Interesuje me jel isao neko od vas avionom na Skiatos? :D  Nisam nikad letela avionom, ove godine imam priliku za to, bas na Skiatos, ali me malo strah, pogotovu sto sam negde procitala da je pista na ostrvu nesto kraca od standarda:D ako neko zeli da podeli to iskustvo, znacilo bi mi. Tnx :)  

Ja sam bio 2014-te. Pista ko pista nemaš utisak da je kraća.

Nema šta da brineš nećeš se pokajati :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leteo sam tamo dva puta. I ja sam cuo da pista jeste nesto kraca, ali nije to nista strasno. Mislim da piloti malo vise koriste kocnice prilkom sletanja, rekao bih to na osnovu tragova na samoj pisti. Moj je utisak da pista ima neki blagi nagib uzbrdo ka plazi Ksanemos, pa avioni i slecu i uzlecu u istom smeru.

U svakom slucaju sletanje aviona je dozivljaj i za putnike, i za spoljne posmatrace, jer  avion neposredno pre sletanja na pistu leti u visini okolnih kuca.

Dakle, zakljucak je slobodno avionom na Skiatos, ja se nadam da cu jos neki put leteti tamo. Inace, mislim da od ove godine upravljanje ovim aerodromom, kao i gomilom drugih aerodroma po Grckoj preuzimaju Nemci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam bila smestena u pavlos mariji. ona je blizu aerodroma...skoro svako jutro sam isla da gledam sletanje aviona. pista jeste kratka ali u avionu vi to ne vidite i sta vas briga...inace nikad nisam bila blize piste i sletanja aviona.. na dohvat ruke...da ne verujes...kad avion slece bude puno posmatraca...dolaze i slikaju...

a za one koje brine buka..meni to nije smetalo...to je obicno ujutro kad smo vec budni...mi na bazenu a avion bukvalno iznad nas...meni je bilo interesantno...pa ne gledam svaki dan avione...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav :)

Ove godine je izbor definitivno pao na Skijatos. Odavno nam je želja bila da odemo, ali nismo bili u mogućnosti, tako da ove godine idemo sigurno!

Čituckala sam malo forum i izbor pada na sam grad Skijatos, jer nećemo iznajmljivati kola ili slično, a nemamo ni decu te nam nije neophodna plaža blizu vile, pa je bitno da nam marketi, radnje, girosi i ostala čuda budu pod rukom.

Išli bismo avionom, tako da sam u potrazi za nekim pristojnim smeštajem. Bacila sam oko na sajtove par agencija i jako malo studija/vila imaju u samom gradu... Nadam se da ćemo naći nešto :kapetan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni je najbolje da trazis smestaj na plazi megali amos. Grad je na 10min peske, market i autobuska stanica na 5min...

A probajte da nadjete smestaj preko bookinga, a da uzmete avion samo preko agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam ljudi, sutra definitivno rezervisemo, pa kako bude :D A verujem da ce biti dozivljaj :D Em sto sam panicar, em sto se plasim visine, ali mi je avion zelja, ako i nesto bude, bar sam uz dragog :zaljubiska:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, sandraivlada je rekao/la:

...inace nikad nisam bila blize piste i sletanja aviona.. na dohvat ruke...da ne verujes...kad avion slece bude puno posmatraca...dolaze i slikaju...

Mozes i da ga pipnes :)

v4vwae.jpg

Izmenjeno (tsonga)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Samo da javnem da smo juce bukirali Skijatos ;) i da se zahvalim svima na informacijama, fotkama, sugestijama...:cvetic:

Naravno, citkacu jos, pratiti nove info, mozda postaviti i jos neko pitanjce, a krajem avgusta, Boze zdravlja, pisem utiske :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čestitam i zavidim :D.

Koji smeštaj ste na kraju izabrali, ako nije tajna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@prometej

Xexe hvala. Cekamo Vasu i supruginu odluku :)

Na kraju vila Olimpia, u kraju gde su studiji Lake, plaza Koukounaries :smajl:

Malo avanture nije na odmet ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, za Kukunaries i okolne plaže sigurno niste pogrešili,  a što se tiče same vile, tu čekamo vaše komentare.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedino što uveče nije baš zanimljivo kao u gradu Skijatosu.

Sad kome šta više odgovara bliže plaža ili grad,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Bokinjo

Mi konkretno putujemo porodicno, sa bebic cerkicom, tako da smo se odlucili za ovu varijantu O:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda podržavam izbor, bitno da je plaža blizu,

Plaža je fenomenalna :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dragi ljubitelji grčke :srce:, pozdravljam vas i molim da me primite u društvo. naime, ne mogu prestati odlaziti u grčku iako živimo na moru i to na samoj  obali, ali eto desila se ljubav i ne mogu preko toga.

ako vas zanimaju prilično povoljni letovi za grčke otoke prelistajte www.volotea.com direktni letovi iz venecije i ove godine je pala odluka na skiathos.

pročitala sam zadnjih desetak stranica, pa imam par pitanja ako netko ima volje odgovoriti bila bih zahvalna.

početak lipnja na skiathosu? vrijeme? temp mora? da li ima plitkih pješčanih plaža? one se brzinski zagriju.

putujemo sa malcem od 4 godine i molim vas ne plašite ljude koji putuju sa malom djece. roditelji koji vole putovanja učiniti će da ih i njhova djeca obožavaju. naš ide svuda s nama od rođenja. ne vidim nikakav problem u tome. uvijek smo bili po cijele dane vani, njemu je jedino bilo bitno da ima kolica u koja bi se uvalio kad bi bio umoran a nama da istražujemo po cijele dane.

dakle, razmišljam o smještaju u gradu skiathosu. koliko je bučno mjesto? ipak bih se voljela naspavati. blizina mora nam nije nešto presudna, jer to imamo doma. obožavamo zujati okolo pa bi po cijele dane istraživali a navečer obavezno večerice u tavernama.

odmah po dolasku mislimo rentati auto, o rentanju ste malo pisali tj nisam ništa našla. cijene? busom nas nije volja ići okolo a želimo sve istražiti.

imate li neku preporuku za čist, miran i udoban apartmančić? nikakav luksuz nam ne treba i blizina mora nije presudna ionako mi u danu promijenimo 3-4 plaže.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26993
    Ukupno tema
    905514
    Ukupno poruka