Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

Da li je na Ambelakiji (ili kakogod da se čita i izgovara) obavezan suncobran, ili ima i prirodnog hlada? Mislim, s obzirom da je ova plaža u neposrednoj blizini Kukunariesa, a tamo prirodnog hlada onoliiiko... :suncase:

Vidim da su ležaljke+suncobran baš skupi, ne znam da li su toliko koštale i ranijih godina, ali čitajući ovu temu ne bih baš rekla...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Ambelakiji nije obavezan suncobran, ima prirodnog hlada ali veci deo pokriva vec postavljene suncobrane. Cene iznajmljivanja su iste kao i pre 3 godine a jedino na ovoj plazi nije dozvoljena konzumacija pica i hrane koju ne pazarite kod njih.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :thankyou2:

U međuvremenu sam malo proguglala, vidim da na kraju sezone sklanjaju ležaljke i suncobrane i zatvaraju bar pa je posle toga (citiram jedan komentar sa Tripa) "plaža opet lepa" :)

Ja idem tek od 07. septembra...do tada će je vrv već "raspakovati"...

Izmenjeno (Dobra Jela)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je na Ambelakiji (ili kakogod da se čita i izgovara) obavezan suncobran, ili ima i prirodnog hlada? Mislim, s obzirom da je ova plaža u neposrednoj blizini Kukunariesa, a tamo prirodnog hlada onoliiiko... :suncase:

Vidim da su ležaljke+suncobran baš skupi, ne znam da li su toliko koštale i ranijih godina, ali čitajući ovu temu ne bih baš rekla...

Nije obavezan, ne moze niko da te natera ni na jednoj plazi da ga uzmes :) a prirodnog 'lada ima - ima jedno drvo uz stene ka plazi Kukunaris i toliko (ako ne dodjes rano da zauzmes 'lad, mozes da se slikas). Inace cene su iste kao i 2013. sto se tice 2 lezaljke + suncobran = 8e, osim na Ambelaki gde je 10e a dobijes i flasu vode (u kofi sa ledom) i dve case :)

Izmenjeno (Bojan81NS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Bojane :hvala:

Nekako smo se naoštrili da nam ama baš ništa ne pokvari uživanje...pa ni cene ležaljki...a plaža ima sasvim dovoljno, pa ćemo već naći neke koje nam pašu... ;=))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me jel neko od forumaša imao iskustva u drugoj polovini septembra na Skijatosu? Kakvo je vreme tada? Ja sam prvi put bio u julu 2013. i bilo je odlično ali me baš zanima kako je u toj drugoj polovini septembra.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boravili od polovine septembra,  do polovine oktobra, ukupno 5 dana loše vreme, ali to ništa ne znači, svaka godina je priča za sebe...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna da li postoje brodici koji voze samo do Lalarije ili je nju moguce posetiti samo u okviru celodnevnog izleta? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lalarija

P1010405.JPG

P1010417.JPG

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi mala pomoc :)  Da li je neko isao kolima na ostrvo Skiathos  i  trazio smestaj tamo,kakve su sanse naci nesto pristojno ali da nije skupo ?  :)

Izmenjeno (Bubica1986)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gokimi, hvala na odlicnom postu sa puno korisnih informacija :)

2.     Лаларија (2 сата) – Кастро (1,5 сат) - острво Цугрија (2 сата) за 32 евра за двоје (укључујући ручак, ђус и пиво) бродићем Арго.

Da li mozda mislis na ovo? U komentarima pisu da je cena 65e po osobi,

http://www.tripadvisor.co.uk/Attraction_Review-g189499-d4917089-Reviews-Argo_III_Day_Sailing-Skiathos_Sporades.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li nekog od forumasa sa novim informacijama o skiatosu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najnovija informacija je da je i dalje na istom mestu, nije otplovio :)

Ne znam sta mislis pod najnovijim informacijama?

Sve su informacije iste i stare. Nema tu nekih promena. Skiatos je mirno mesto

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mislio sam na neki putopiscic ! volim da ih citam i da se eventualno ucim na tudjim greskama umesto na svojim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26993
    Ukupno tema
    905515
    Ukupno poruka