Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

@mismas, postoji na tom mestu veliki market, sada pripada lancu Sklavenitis. A dole, u gradu, malo iznad početne stanice, na mestu gde je ranije bio Asteras, sada je Spar.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jasmina964 Hvala! Baš mi znači.. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu, uživajte na prelepom ostrvu...:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jasmina964Hvala@jasmina964Hvala, znam@jasmina964znam, zato ga i ponavljam, a za prodavnicu mi znači što je pored stanice... .. Pozdrav... Javljam se...

      

Izmenjeno (mismas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravoo,

planiram da ove godine idem na Skijatos sa cerkom od 3 godine i muzem.

E sad,  dvoumim se  izmedju Skiatos Palace i Esperides hotela .....

Sta bi ste mi vi preporucili ?

Planiramo da obilazimo plaze ,i da koristimo javni prevoz....

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako ih pitas trazice ti, al mozes da prodjes i sa nasom, pa kako gde, cena je bila 30-35 e 2017 god kad sam ja bio sto je skoro kao cena auta pa i skuplje, smart je bio 25 e po danu. Budi veoma oprezan, kvadovi su kineski pa i nestabilni, a to mi je potvrdio i vodic kad smo bili, silni gosti su padali i ispovredjivali se, a licno sam i video dvoje stranaca da su pali. Tako da bolja opcija je ipak auto. 

Hvala puno na informacijama.

Izmenjeno (ljuba_87)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravoo,

planiram da ove godine idem na Skijatos sa cerkom od 3 godine i muzem.

E sad,  dvoumim se  izmedju Skiatos Palace i Esperides hotela .....

Sta bi ste mi vi preporucili ?

Planiramo da obilazimo plaze ,i da koristimo javni prevoz....

 

Ne bih Vam preporucila Skiathos Palace zato sto je izuzetno izolovan i imate osecaj da ste u zlatnom kavezu. Na plazu morate nizbrdo uz gomilu stepenica i strmina. Uvece ima za decu kao neka igraonica, ali je mnogo mracna. Nigde nema da se proseta, sem da se spustite do plaze, gde su barovi. Ako niste sa kolima, ja vam ne bi preporucila Skiathos Palace.

Hotel je ogroman, ali ogroman, cesto vam treba i 5 min do sobe kroz silne hodnike, bez cekanja lifta. NET se naplacuje, voda se na placuje, hrana pristojna, ali nista specijalno. Osoblje cudno, pogotovu spremacice i kelneri. Opsta zamerka mi je da se previse klanjaju UK i sl, a nas ne sljive, iako im ostvaljamo vise para u restoranima. Stvarno je odvaratno koliko se uvlace gradjanima UK, mada oni bili piljari, kafe-kuvarice. Nase vrlo kuluturne goste usluze posle 10 poziva i preko .... stvari. Ne pisem o svom primeru, nego o onome sta sam tamo videla.

Prevoz do plaza radi od 10 do 17h i nedovoljan je za sve, obicno morate da cekate drugu turu. 

Jedino sto bi pohvalila je cist peskir za plazu svaki dan, zbog gomile peska koji se nakupi na tim peskirima.

Hotel je preskup za ono sto nudi.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne bih Vam preporucila Skiathos Palace zato sto je izuzetno izolovan i imate osecaj da ste u zlatnom kavezu. Na plazu morate nizbrdo uz gomilu stepenica i strmina. Uvece ima za decu kao neka igraonica, ali je mnogo mracna. Nigde nema da se proseta, sem da se spustite do plaze, gde su barovi. Ako niste sa kolima, ja vam ne bi preporucila Skiathos Palace.

Hotel je ogroman, ali ogroman, cesto vam treba i 5 min do sobe kroz silne hodnike, bez cekanja lifta. NET se naplacuje, voda se na placuje, hrana pristojna, ali nista specijalno. Osoblje cudno, pogotovu spremacice i kelneri. Opsta zamerka mi je da se previse klanjaju UK i sl, a nas ne sljive, iako im ostvaljamo vise para u restoranima. Stvarno je odvaratno koliko se uvlace gradjanima UK, mada oni bili piljari, kafe-kuvarice. Nase vrlo kuluturne goste usluze posle 10 poziva i preko .... stvari. Ne pisem o svom primeru, nego o onome sta sam tamo videla.

Prevoz do plaza radi od 10 do 17h i nedovoljan je za sve, obicno morate da cekate drugu turu. 

Jedino sto bi pohvalila je cist peskir za plazu svaki dan, zbog gomile peska koji se nakupi na tim peskirima.

Hotel je preskup za ono sto nudi.

 

Hvala puno na detaljnom objasnjenju.

Pomogli ste mi u odabiru.

Pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobar dan svima, idem prvi put na Skiathos i zanima me da li je za iznajmljivanje quad-a potrebna medjunarodna dozvola ? ovo pitanje je prvenstveno upuceno ljudoma koji su trenutno na ostrvu i koju imaju info iz prve ruke. takodje bio bih jako zahvalan ako bi mi neko napisao koja je cena po danu za iznajmljivanje quad-a ?

150cc 20e kod Victoria Rental na 3 dana pocetkom juna, Mustang je trazio 25e ali ne znam koja je kubikaza, Aivaliotis nema slabiji od 300cc a za njega je trazio 30e. Victoria ili Mustang, nisam siguran, jedan od njih trazi medjunarodnu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav forumasima...bice treci put ove godine na Skijatosu samo htedoh da pitam da li je neko bio ili ce pre 31.08. biti u Eleni studijima u oblasti Troulos plaze....zbog utisaka....mi smo boravili u Vili Cristina, Vromolimnos i Vili Elpiniki u Troulos regiji te ako je nekome neophodna informacija...slobodno...

 
 
Zdravo! Da li mozete da mi kazete kako vam se  dopao Elpiniki studio? Unapred hvala! :)
 
 
 
 
 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Планирам сам субругом и двоје деце 11 и 14 година ово лето на Скијатос.

Ишли би аутобусом.

Можете ли дами препоручите смештај/агенцију , .

Какво је море и какве су цене ванпансионских услуга.

 

Хвала

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Zanima me da li je neko boravio u Hotelu Telis i kakva su iskustva? Nalazi se na Agia Paraskevi plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@tanana73Sve zavisi da li bi ste apartman u gradu ili na nekoj od plaže, sve ima svoje prednosti i mana. Mi smo sad došli preko Sabre odličnim Barbados autobusom ( udoban, dovoljno mesta za noge, temperatura taman kako treba, (ni vruće ni hladno kako se ljudi obično žale), dovoljan broj stajanja usput, vozači odlični... More je za sada odlično, palo je tek drugo kupanje. U prvom trenutku nam je bilo hladnjikavo, pretpostavljam od umora od puta, ali sada posle podne divno... . Za prvi dan, nismo mnogo kupovali, jedino osnovne stvari, mleko 1.50  tost 3 i pakovanje vode 3e. Ovo je sve u prodavnici udaljenoj od grada, pretpostavljamo da je u gradu sve jeftinije... ali tek smo prvi dan ovde... DSC_5817.JPG.0a61f875b1b9ff3e81f450801c4

Izmenjeno (mismas)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Планирам сам субругом и двоје деце 11 и 14 година ово лето на Скијатос.

Ишли би аутобусом.

Можете ли дами препоручите смештај/агенцију , .

Какво је море и какве су цене ванпансионских услуга.

 

Хвала

Sabra, dobri autobusi, zabavni i opusteni vodici i nisu skupi. Oko smestaja ti kazu sve kako jeste. 

Cene za nijansu jace nego kopneni deo ali nista strasno. 

Izmenjeno (samo_putujem)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka