Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

Ми смо ишли пре 2 година преко Мозаика, крај Јуна... Солидно повољно, лепи студији, базенчић у вили, миран део, мало изнад града, па су самим тим и ноћи пријатније за спавање, једини минус је био очајан аутобуски превоз који раде у сарадњи са распалим омнитравелом... Чини ми се да је име виле, 'Хулиа', ил тако некако...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam na brzim odgovorima :D I mislila sam da je mozda najbolja opcija smestaj u gradu jer nismo bas za to kuca-plaza... Za agencije pitam jer sam vec u problemu sa nalazenjem smestaja jer je sve zauzeto i uvek nailazim na iste vile na svim sajtovima... Ono sto znam je da su Makis i Manolas slobodni a koliko vidim na mapi u razlicitim su delovoma grada a ne znam ni gde su u odnosu na njih autobuske stanice, ni koliko je to realno daleko... :neznam:

Izmenjeno (nena13)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izaberi Manolas, zgodnija je zbog svega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoci :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Agencije manje vise imaju slicne aranzmane, a smestaj trazite u gradu.

To vam je najprakticnije, za vas dvoje. Osim ako niste fazon kuca-plaza, onda mozete i na plazi, ali verujem da cete hteti malo da obilazite i izlazite, tako da je smestaj u gradu idealan.

upravo tako, a grad je fantasticno povezan sa svim plazama..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sandra, u prethodnom postu kazes da si bila na izletu na Skijatosu i da si trenutno smestena na Pelionu. Da li to znaci da si isla nekim taksi brodicem od Peliona do Kukunarije? Mene to jako interesuje ali ne mogu da nadjem nigde na netu. Odakle idu brodici, koliko kosta...?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lila ovo zvuči fenomenalno, lako bi moglo da bude prelomna tačka za izbor Peliona. Da li možda znaš da li se ovaj izlet organizuje svakog dana i da li sigurno staje u Platanji?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad ja umesto Lile da odgovorim.Vidjale smo ga stalno da staje u Platanji.Imate na temi Pelion gde smo se Lila i ja javljale na jednoj slici mejl i kontakt broda Elizabet pa proverite...Trebalo bi da rade i  Skopelos to znam jer sam isla sa njima i Alonisos...

Izmenjeno (sandraivlada)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojke (ili kogod bi znao), znate li možda ima li neka obrnuta tura - od Skiatosa do Peliona i njegovih mu istočnih plaža?

Izmenjeno (Dobra Jela)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima, idem prvi put na Skiathos i zanima me da li je za iznajmljivanje quad-a potrebna medjunarodna dozvola ? ovo pitanje je prvenstveno upuceno ljudoma koji su trenutno na ostrvu i koju imaju info iz prve ruke. takodje bio bih jako zahvalan ako bi mi neko napisao koja je cena po danu za iznajmljivanje quad-a ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve godine je na Skijatosu veliki, najjeftiniji market bio prekoputa autobuske stanice broj tri.. Da li još uvek postoji prodavnica na tom mestu, jer je čini mi se neko ovde rekao da je jedno vreme bila zatvorena. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dobar dan svima, idem prvi put na Skiathos i zanima me da li je za iznajmljivanje quad-a potrebna medjunarodna dozvola ? ovo pitanje je prvenstveno upuceno ljudoma koji su trenutno na ostrvu i koju imaju info iz prve ruke. takodje bio bih jako zahvalan ako bi mi neko napisao koja je cena po danu za iznajmljivanje quad-a ?

Ako ih pitas trazice ti, al mozes da prodjes i sa nasom, pa kako gde, cena je bila 30-35 e 2017 god kad sam ja bio sto je skoro kao cena auta pa i skuplje, smart je bio 25 e po danu. Budi veoma oprezan, kvadovi su kineski pa i nestabilni, a to mi je potvrdio i vodic kad smo bili, silni gosti su padali i ispovredjivali se, a licno sam i video dvoje stranaca da su pali. Tako da bolja opcija je ipak auto. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka