Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

Ужи избор Магиц или с друге стране Сабра и Холидеј (имају исте виле) али треба бити обазрив, неке виле су неклиматизоване...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se odlucis za Magic iskoristi on-line rezervaciju i clanstvo u klubu zbog onog popusta koji nude.Sa njima sam letovala dva puta i sve je bilo O.K.a oko smestaja popricaj iskljucivo sa Milenom,ona ce ti lepo sve objasniti,detaljno odgovoriti...

Mi smo odlucili da smestaj obezbedimo preko onog coveka sa Foruma Krstarice,trebalo bi sada u petak da se vidimo u Nisu,donosi nam garantno pismo,pa posle mozemo vec da radimo oko vize...Idemo kolima,jedino za brod treba sacekati i videti da li iz Soluna ili Volosa...Veoma se svo radujemo i jedva cekamo!!! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Vesnu Ks, koliko placate smestaj i u kom terminu. Znas li mozda cenu za dvokrevetni studio.Bila je mnogo dobra ponuda za Skiathos preko Etatursa ali se sve sto je bilo povoljnije prodalo jos pre mesec dana ,pa smo ove godine uplatili Pargu za koju kazu da je isto lepa ,a sledece godine boze zdravlje Skiathos. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo od 27.juna i placamo apartman 60E dnevno.kako imamo troje dece od kojih je dvoje odralih(19 i 18g)nama treba veliki prostor-petokrevetni,imamo dve spavace sobe,dn.boravak,i ostalo.Odabrali smo da budemo na periferiji grada zbog vecernjih izlazaka itd.a dane cemo i onako provoditi na raznim plazama,obici Skopelos i Alonisos...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvokrevetni studii u ovom periodu su ti oko 30-ak E,zavisno gde,kakvi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna Ks, javi kad se nadjete sa tim likom. Mislim, zanima me da li je zaista to to,koliko je pouzdan Citao sam i ja na forumu Krstarice njegovu ponudu i detaljno objasnjenje, mada cini mi se da je masa njih ipak bila po malo skepticna. Ipak, ne verujem da je neki prevarant, vidi se da je " u poslu"...Molim te javi kada dodje do "bliskog susreta" ;) . Inace, cini mi se da ove godine Sabra ima prilicno dobru i povoljnu ponudu za Skijatos? Sta mislite?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace, cini mi se da ove godine Sabra ima prilicno dobru i povoljnu ponudu za Skijatos? Sta mislite?

Повољно је.

Сабрина и Холидејева (Кг) понуда је иста, четири виле на различитим локацијама и то је то (има и хотеле), што се плаћања тиче може све (чекови до октобра, све картице...)

Меџик је јефтинији и има потпуно друге и примамљивије виле, чак због комбинација у броју лежајева је што се нас тиче пресудио (има и хотеле) може бити проблем плаћање - примају само Јуба и Дина картицу.

Видела сам још пар агенција које раде Скиатхос аутобуским превозом, али били су скупљи.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti!

Da, ponuda za Skijatos je ove godine,cini mi se,bolje nego ranije.

Odoh da vidim sta nudi Magic!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

За ово вреди радити целе године ;)

КЛИК

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna Ks, javi kad se nadjete sa tim likom. Mislim, zanima me da li je zaista to to,koliko je pouzdan Citao sam i ja na forumu Krstarice njegovu ponudu i detaljno objasnjenje, mada cini mi se da je masa njih ipak bila po malo skepticna. Ipak, ne verujem da je neki prevarant, vidi se da je " u poslu"...Molim te javi kada dodje do "bliskog susreta" ;) . Inace, cini mi se da ove godine Sabra ima prilicno dobru i povoljnu ponudu za Skijatos? Sta mislite?

Naravno,javicu vam sve,ali tek u nedelju kad se vratimo kuci. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dadolina,verovatno si strasno u pravu...potrosicemo sto smo zaradjivali cele godine :D Ali ni ja se ne zalim,ne "kupujem"tim novcem samo tih 10dana,vec mesece pre-dok se masta,planira i mesece kasnije dok se zivi od uspomena,gledaju fotografije....

Sto se Sabrinih aranzmana tice meni su manje povoljni jer bih morala da uzmem dva apartmana zbog nase brojnosti i strukture,zatim i kod Sabre i kod Magica tu je dodavanje novca za one koji idu kolima...nekoliko stotina evra ispada vise!

Sto se placanja kod Magica tice,mogu vam odbijati i od plate,ili se dogovorite sa Milenom kako vec...preporucujem iskljucivo kontakt sa njom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna, u koji smestaj idete? Ja nisam detaljno pratila temu oko smestaja jer jurim Lefkadu, ali sad sam pocela da gledam Skijatos kao rezervnu varijantu. Je'l imas neku preporuku za smestaj, posto si vise "usla u materiju" od mene :) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Драгане,

Ако сам смештајем у Троулос регији и као 200м до плаже...мене буни што сам видела на нету Troulos Beach,али и Troulos Sandy Beach...искрено делују ми исто, или грешим?

Иначе, одушевила сам се плажом микрос аселинос (уз њу и мегалос аселинос).

Видим на карти директ пут од Платаниаса (у близини Троулоса) до скоро самих плажа...како се долази до ње, да ли има бусева који иду и у том правцу или само према граду с друге стране Кукунаресу?

08mikrosasselinosskiathmh1.jpg

Izmenjeno (dadolina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ova lepa plaza na slici je Mikro Aselinos, i kada od Troulosa krenes prema Plataniasu, na nekih 1km nalazi se raskrsnica za put koji vodi do plaze Megali Aselinos, krenete tim putem i nakon jedno 2km sa desne strane imate skretanje za zenski Manastir Panagia Kunistra. Odmah posle manastira asvaltni put se zavrsava i pocinje kombinacija zemljanog puta i kamena pa nakon dodatnih 1-1.5 km sitzete do mesta gde na jednom velikom platou postoji nesto mesta za parkiranje, i onda se kozijom stazicom spustite do Mikro Aselinos plaze. Na samoj plazi nalazi se mala kucica koji druzi jedan cica koji dosta dobro govori engleski, tu je moguce iznajmiti par suncobrana i lezaljki i mislim popiti pice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna, u koji smestaj idete? Ja nisam detaljno pratila temu oko smestaja jer jurim Lefkadu, ali sad sam pocela da gledam Skijatos kao rezervnu varijantu. Je'l imas neku preporuku za smestaj, posto si vise "usla u materiju" od mene :) ?

Taj smestaj nije na onon sajtu jos,ja sam dobila tu ponudu na svoju postu,a ono sto je bitno za mene je velicina,i ono sto nas razlikuje od vecine vas jesu tinejdzeri pa zbog njihovih izlazaka odlucismo se za periferiju grada-inace vecina ljudi zeli(razumljivo)smestaj blizu neke plaze.Po ceni mi je odgovaralo-veliki,dvosobni,petokrevetni apartman za 60Ednevno.Inace morali bi da uzmemo dva manja sto je skuplja varijanta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka