Guest vlada72

SKIATOS-UPAKOVANI RAJ

5591 poruka u ovoj temi

То је јасно, како одолети свим тим изазовима...а и проклета могућност избора, тако да и ја лупам главу о приоритетима на лицу места- шта не смем да пропустим, да ли свако вече да зујнем до града, да ли да понесем пелинковац одавде...и тако... :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Драгане, освежи нам тему неком лепом фотком са Скиатоса, самог града, плаже, мене занима Тролос област...сад може и класичним качењем фотке преко Browse...не мораш да линкујеш фотку преко оног сајта који ти се не отвара...

B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavestavam sve zainteresovane da sam u okviru teme " Moja foto tura " postavio nekih 10-tak fotografija napravljenih prosle godine na SKiatosu i Skopleosu.

Molim za vase komentare.

Za DAdolinu: Nazalost, do sada sam iskopao samo 1 od 2 fotografije koje se odnose na Trulos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super su slike, a u kom je periodu ovo slikano? Imam utisak da je toplo, a ne vidim bas krcate plaze, sto se meni jako svidja. Doduse, to sam dozivela jedino prosle godine na Tasosu, kada smo isli u junu, jer muz nije mogao da dobije odmor u julu i avgustu, pa sam se odusevila kad mi masa njih ne skace po glavi. :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno Dragane! Zaista se radujem sto cu za 48 dana i ja biti tamo!

Ja imam DVD na kome je predstavljen Volos,oblast pelion,Skiathos,Skopelos i Alonisos-kakvih tu fotografija ima-da vam pamet stane.

Znam da si pisao o tome,ali ajdmo ukratko,sazvakano:

*htela bih da po jedan dan provedem na Skopelosu i Alonisosu.

Da li je bolje-staviti auto na ferry i ici(koliko sati ima do povratka)ili ici brzim brodom pa tamo rentirati auto?

*nabroj mi te severne,teze pristupacne plaze koje vredi obici,i uputi kako se stize do njih.

Unapred hvala! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene posle duzeg vremena i samo da Vas sve pozdravim i koliko vidim tema koju sam naceo prosle godine najposecenija je od svih . . .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike su snimljene u drugoj polovini jula.

Vesna, i jedno i drugo je veliko maltretiranje na 1 dan, po meni treba ostati bar jednu noc da bi vam se takava akcija isplatila.

Za opciju stavljanja automobila na brod, sigurno je potrebno vise napora, a proslogodisnju cenu sam cini mi se naveo u jednoj od proslogodisnjih poruka po povratku sa letovanja, racunaj da ce sada biti jos skuplje.

Druga opcija je komotnija ali i nesigurnija za realizaciju, verujem da pored toga sto ce biti pitanje da li ima slobodnih auta, mozete da ocekujete i visu cenu zakupa na samo jedan dan.

Najbolje je da odete brodom koji ide 1h do Skopelosa, da odmah pos silasku uhvatite autobus do plaze Milia, posle par sati da se prebacite na neku plazu blize gradu i onda ostatak vremen do polaska trajekta da provedete u gradu. Mi smo to uspeli 2003.godine.

Ako ti nije problem pitaj onog tvog prijatelja preko kojeg idete na Skiatos, da li slucajno zna red voznje brodova za Skopleos za juli?

Pozdrav i Vladi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Какве фоткееее, каква природа, какав тиркиз :o

Drapeau40.gif

бтњ. мислила сам да је Драган много старији тип, похвале и за њега ;)

Izmenjeno (dadolina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Red voznje za leto ce se znati od 1.juna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ova lepa plaza na slici je Mikro Aselinos, i kada od Troulosa krenes prema Plataniasu, na nekih 1km nalazi se raskrsnica za put koji vodi do plaze Megali Aselinos, krenete tim putem i nakon jedno 2km sa desne strane imate skretanje za zenski Manastir Panagia Kunistra. Odmah posle manastira asvaltni put se zavrsava i pocinje kombinacija zemljanog puta i kamena pa nakon dodatnih 1-1.5 km sitzete do mesta gde na jednom velikom platou postoji nesto mesta za parkiranje, i onda se kozijom stazicom spustite do Mikro Aselinos plaze. Na samoj plazi nalazi se mala kucica koji druzi jedan cica koji dosta dobro govori engleski, tu je moguce iznajmiti par suncobrana i lezaljki i mislim popiti pice.

Vesna u prilogu imate moj tekst sa mislim 9 strane o plazama na severnoj i severozapadnoj strani ostrva. Mali dodatak za plaze Ligaries i KEkria, kada se prodje plato iznad plaze Mikro Aselinos, ima jos nekih 6-7 km dosta loseg puta do prve odnosno 2 km vise do druge plaze.

Pozdrav

P.S. Cim budete saznali red voznje za leto, molim vas da nas obavestite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve zainteresovane novi set fotografija " Sporadi 2 " u okviru teme " Moja foto tura " .

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice, pogledaj moju jucerasnju poruku, imas link.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, stvarno ne znam zasto se gubi taj link, prosto nije statican i onda ga stalno jurim po sajtu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista prelepo....jedva cekam da odem!

A kako ste isli na Tzugriu-to je ostrvo blizu,jel tako?Verovatno Grci organizuju neke brodice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, VEsna iz stare luke svakodnevno i to vise puta u toku dana saobracaju mali brodici i barke do Tzugrie. U okviru velike ostrvske ture, to je takodje jedno od mesta gde se ostaje nekih 1h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka