jaksa

Taba - agencija Conte

87 poruka u ovoj temi

Nedaj se Jaksa!

Potpisujem tvoje navode. Samo bih dodao da Oraskom organizuje prevoz u Egiptu a sve van je u nadleznosti agencije iz druge zemlje, kao sto je trebao biti NBE za Egipat. Dakle stvar je umesnosti i kontakata, sto si i ti dokazao svojim kontaktima u Bg.

Jedno veliko iskustvo i uputstvo drugima ako zele sami da se organizuju. Obicno je bolje ici svojom agencijom na izlete, upravo zato sto se podrazumeva da je vodic dobar poznavalac materije i moze pruziti dosta informacija. Ali uvek ima izuzetaka pa je dobro na ovom forumu pricati i o vodicima na raznim destinacijama kako bi znali da li da se sami organizujemo ili da idemo <svojom> agencijom i sa proverenim vodicem.

Inace, planiramo jos jednom da ponovimo Tabu, bez kontea, i opet obidjemo manastir St Katarine i Petru i to bez vodica jer sad znamo sve detalje i mozemo na miru da se opustimo u lepotama i mislima. Za Jerusalim cemo ici ali samo tamo, i napraviti hadziluk pravi a ne jedan dan. Gramata se moze dobiti i na blic ali pitanje je sta ona tada predstavlja,,,.

Pozdrav svima koji su imali udela u <teskim> prvim danim Tabe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji hotel preporucujete u Tabi i koju agenciju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mada postoji tema "Taba - novo letovaliste" odgovoricu ti ovde.

Moj izbor je hotel "Marriot". Sto se tice agencije biraj onu koja ce te sigurno odvesti i vratiti.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mada postoji tema "Taba - novo letovaliste" odgovoricu ti ovde.

Moj izbor je hotel "Marriot". Sto se tice agencije biraj onu koja ce te sigurno odvesti i vratiti.

:) koja je to sigurna agencija :bez-zuba:

I da li u hotelu Marriot ima nesto sto se krije kao nedostatak a agencije nisu prijavile, sta je to dobro za tebe u Marriot hotelu?

Izmenjeno (cekiceki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedino sto je sigurno - da nema vise sigurne agencije bez-zuba.jpg

O Marriotu procitaj prvih deset postova na ovoj temi, gde sam dala opis hotela. Niko iz grupe nije menjao sobu ili se zalio....tako da stvarno ne znam da li ima skrivenih nedostataka. Zaista, ja nista ne mogu da zamerim, osim sto je fenomenalni bazen na ogromnoj povrsini mogao biti dublji.... Hrana raznovrsna i odlicna.

Jedini nedostatak je, ali to se odnosi na sve hotele u Tabi, sto se sve odvija u okviru hotelskih kompleksa, jer je spoljna infrastruktura nerazvijena i pusta. Od Marriota imas mali minibus koji kruzi izmedju hotela i gornjeg kompleksa Taba Heights u kome se kafici i prodavnice....

Cistoca sobe je bila na zavidnom nivou kako dolikuje hotelu sa 5 *, velike povrsine, ogromnih kreveta i solidne terase.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...da, definitivno nema sigurne agencije, oni uzmu lovu od putnika, pa vrte pare, ne plate na vreme hotel, i eto problema, i sa sobama i sa smestajem. Znaci, slozili ste se za Marriott, , da je najbolji, meni se svidja na oko hotel Sonesta, Hyatt, Marriott, Swiss inn dreams. Da li je neko isao i kakva su iskustva...? A da je pusto u Tabi jeste i bas mi se i dopada, ja iz hotela ne bih ni izlazila, jedino do Petre u Jordan i na Sinajsku goru. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u Tabi u hotelu Swiss inn smenu pre tebe.Letovanje je bilo blago ludilo,od smusene Minje totalno neorganiyovane i mogu reci nepismene.

Mozes li mi reci kakvi su utisci iz hotela Swiss inn, da li je bilo problema sa sobama, da li su zadovoljavajuce kategorizacije, kakva je hrana, plaza, da li su sobe sigurne itd...

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je s ovom agencijom? Obrlatili musterije? Jer vidim da ne izlaze na google. A znam da su se pre toliko reklamirali. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

raspali se Bitlsi, nedavno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas malo citao danas. Simpaticni su mi Relja i ekipa sledbenika, iskljucivo bili aktvini na ovom podforumu u vidu par postova. Koliko ih je platila Minja?! xD

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je baraba kojeg sam hteo da bijem:

http://eg.linkedin.com/pub/shereif-hussein/1a/b89/172

Obratite pažnju:

General manager

Conti travel (serbian agency)

January 2007 – Present (6 years 1 month)

travel agency in taba

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Život priprema lepa iznenadjenja :)

  • shereif hussein
  •  3rd degree connection3rd
  • shereif has a account

Reservations at nefer tour

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka