djepeto

Vile Konstadin, Nidri

91 poruka u ovoj temi

Nikako :lol: Moje iskustvo od prosle godine, momci sa kojma sam ja bila su vec prvo vece odlucili da "zaliju" dolazak, i bili pa moze se reci dosta glasni, niko ni rec nije rekao, sta vise gazdarice su sedele dole kod bazena, i smejale nam se :lol: i bilo je jos veceri u takvom raspolozenje, narvno nije to sad nesto dramaricno, ali opet malo glasnije za takav smestaj :cool: tako da sto se mene tice ja nemam nikakve zamerke na tu temu!!! :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To su vec lepe vesti za mene :D morao sam da pitam obzirom da smo u Laganasu!!! bili opomenuti zbog istog. :ziveli!:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam uplatila vilu Konstandinu i jedva cekam 18.jul :klap: hvala svima koji su postavili komentare o istoj, jos samo da se svojim ocima uverim u neverovatne cari Lefkade :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To su vec lepe vesti za mene :D morao sam da pitam obzirom da smo u Laganasu!!! bili opomenuti zbog istog. ziveli%21.gif

Nadam se da ne ideš kada i mi, jer ja baš ne volim buku u kasnim večernjim satima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaš li nešto o apartmanu u potkrovlju, soba 303 čini mi se?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne znam imaju bolji pogled u svakom slucaju sobe u prizemlju su bile skroz ok tako da se ni za te na spratu niko nije zalio ne brinite vila je skroz ok i cista i sve na svom mestu niste pogresili u izboru

malojko zabranili su mi dolazak ovo leto tamo mada nikad se ne zna zvizduk.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao svima. Mi smo uplatili ovu vilu isto preko Robinsona u terminu od 7 avgusta.

:) Međutim sad su nas malo uplašile priče o "ledenoj" vodi, dugim putovanjima do plaža, prenatrpanim plažama i gužvi u avgustu kao i ovim krađama u prizemlju. Mi smo u sobi 103 pa po postovima vidim da je to u prizemlju?

Kakva su iskustva o ovim pitanjima iznad, vas koji ste bili prošle godine? :)

Pozrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u sobi broj 103 jeste u prizemlju al ako zatvarate vrata od terase ne moze niko da uskoci u sobu mi nismo imali nikakav problem sa tim a i desila se samo jedna kradja pa su posle svi bili na oprezu tako da nemojte da brinete sto se toga tice a voda meni nije bila mnogo hladna u maju a u septembru je bila fenomenalna sto znaci da ce i vama u avgustu biti super nemojte previse da se opterecujete pricama kako je kome bilo nego se nadajte da ce vama biti odlicno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav društvo,

Potrebno mi je nekoliko informacija pošto ide tri para + dve bebe.

1. Koliko je udaljena plaža od vile?

2. Kakav je put do plaže (da nije neka strmina, kozija staza i sl.) zbog kolica?

3. Kakva je plaža, ima li hlada, tuševa, kafića?

Unapred hvala,

Nikola

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

do plaze imate 5 minuta ne vise sve je ravno nema nikakvih strmina ulica koliko mogu da se mimoidju dva automobila znaci ima dovoljno prostora za kolica a i nije prometna bas ulica a na plazi nisam primetila tuseve a kafica ima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boravili smo Vili Konstantina početkom juna prvi put i ukupni utisak je izuzetno povoljan.

Apartmani su odlično opremljeni, higijena se održava svakodnevno, a posteljina i peškiri se menjaju dva puta za 11 dana.

U holu je moguće koristiti računar, a wiralles je dostupan u većini soba. Parking je za 6-8 auta.

Bazen nije baš veliki ali je čist i može da osveži..nama je koristio za večernja grupna druženja.

A najviše je za pohvalu ljubaznost, susretljivost i stvarno prijateljski pristup gostima od strane vlasnika Vile Konstantina - Konstantine i Jorgosa!

Da ne bude sve pozitivno, jedino što nije lepo je pozicija vile, okolni placevi su zapušteni i neuređeni i malo kvare ukupan doživljaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko da je bio kolima u Konstandini u Avgustu? Ja idem ovde od 7 Avgusta kolima, pa mi je malo frka za parking, a i citam u ovoj glavnoj temi Lefkade da je vila na prmetnom putu koji je obilaznica oko Nidrija i da je u Avgustu u Nidriju bas pakao od guzve...ako neko ima neki info, dobro bi dosao :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vladai ispred vile ima mali parking al pored su bila dva placa na kojima nema nista tako da su se ljudi i tu parkirali a posle kad krenes do centra ides peske tako da neces imati problem sa parkiranjem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce se vratili sa letovanja,sve preporuke za vilu Konstandina,i posebno za vodica Mladena,covek ce vam se uvek naci i za najmanji problem ako ga budete imali uopste!Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko da je bio kolima u Konstandini u Avgustu? Ja idem ovde od 7 Avgusta kolima, pa mi je malo frka za parking, a i citam u ovoj glavnoj temi Lefkade da je vila na prmetnom putu koji je obilaznica oko Nidrija i da je u Avgustu u Nidriju bas pakao od guzve...ako neko ima neki info, dobro bi dosao :D

Ispred vile ima 7-8 obeleženih mesta za parkiranje(nas je u junu sa kolima bilo baš toliko pa je svako imao svoje sigurno stalno mesto)Parkiranje je moguće i u blizini jer pored Vile Konstandina su prazni zapušteni placevi..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887846
    Ukupno poruka