djepeto

Vile Konstadin, Nidri

91 poruka u ovoj temi

Drustvo, ima mozda neko lokaciju vile Konstadina? Da li je ima obelezena na Google maps ili nesto slicno, da odstampam, ne luta mi se tamo kada stignem......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li apartmani za 4 osobe imaju 2 odvojene spavace sobe i kuhinju u ovoj vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da, da. sve je odvojeno, jedino sto se iz obe sobe izlazi na zajednicku terasu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, ima mozda neko lokaciju vile Konstadina? Da li je ima obelezena na Google maps ili nesto slicno, da odstampam, ne luta mi se tamo kada stignem......

Za sve koji traze ovu vilu evo koordinata na google maps 38 42 46 14 N 20 42 42 84 E

Izmenjeno (drabin)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovoj vili sam letovao prosle godine. Odlicna je i što je najvažnije ima komarnike na prozorima. Takođe klima je uračunata u cenu.

Gde da uzmemo smestaj? istocna ili zapadna obala? ili glavni grad? sta savetujes?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo bas proveravam wi-fi u Konstadinu :-) . Za Grcke standarde neobicno komforna , mirna i cista vila . Sve preporuke , vredi vise nego sto kosta ...

A Lefkada prvi utisci ? hm . Recimo lepa ali previse zahtevna

Ko ne voli mnogo , ali bas mnogo da vozi na letovanju obavezno da je zaobidje .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve koji traze ovu vilu evo koordinata na google maps 38 42 46 14 N 20 42 42 84 E

Kad bi neko stvarno pratio ove tvoje koordinate udavio bi se u Jonskom moru. :D Prave google maps koordinate vile Konstadin su 38.712388,20.713216

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, uplatio sam preko agencije Nidri, Vila Konstadina 10 dana, 300 eur plus 7000 din u periodu od 27.08-06.09.

Neplanirano ulazimo u stambeni kredit, verovatno moram da otkazem. Ali ne odustajem od Lefkade tek tako.

Sad trazim 7 dana u privatnoj reziji, pa se dvoumim izmedju Abali Studios i Kartanos Studios Lefkada. Kartanos je za nijansu jeftiniji, a to mi u ovoj situaciji mnogo znaci. Ima li ko iskustva sa njima, ili neku bolju preporuku, u Nikitasu, da smanjim i troskove goriva u tih 7 dana u odnosu na Nidri.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujuci vasim komentarima i fotografijama odlucismo se za boravak u Konstandin vili. Juce smo uzeli poslednju sobu u ovoj kuci, kod agencije Robinson. Dobismo sobu br.1 :hahaha: Znam da je u visokom prizemlju, ali dobro. Tako nam u sustini i treba kada se kasno setimo, a pri tom idemo preko agencije (mada se vodimo mislju da cemo u septembru najmanje vremena provesti u sobi, jer cemo tokom celog dana biti negde na ostrvu, i da nam soba sluzi samo da prespavamo).

Znam da je pisano da nema sefa u sobi, ali su to prilicno stare informacije, od pre par godina. Interesuje me da li je neko bio u ovoj kuci proslog leta i da li su mozda stavili sefove? Ako nisu, da znam.

Hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema sefova u Konstadini. al mogu da se plate u centru Nidrija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na informaciji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neko e-mail od vile konstandina?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam uplatio vilu Konstandinu i trazio sam da mi soba bude na spratu,a dobio sam apartman br 8 i interesuje me da li je ta soba zaista na prvom spratu,zbog niske numeracije??Ovo je za pocetak,do avgusta cu se jos informisati o Lefkadi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo :)

Bliži se dan polaska... Interesuje me da li neko zna da li u vili ima fen za kosu? Imam dugačku grivu, i fen mi je potreban, pa da znam da li da svoj vučem sa sobom ili ne.

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, 

Vidim da niko skoro nije postavljao neke sveze informacije, pa bih sa onima koji nisu bili, a interesuje ih sve o vili, da podelim svoje iskustvo.

Isli smo preko Robinson agencije, u kojoj su nam objasnili tacno kako do vile doci, pa da pocnem odatle.

Od Lefkasa kada se udje u Nidri, na samom ulazu ima racvanje dva puta, desno koji ide obilaznicom i ako idete tim putem iskljucujete se na prvom izlazu levo odnosno enteranse 1 i posle 300 - 400m pravo sa leve strane videcete vilu. Ako pratite put levo tj pravo idete ka samom centru i kad predjete preko minijaturnog mosta odmah skrenete UZ most desno i pravo, sa desne strane posle mozda 200m videcete vilu.

Vila je udaljena od glavne ulice 200m, a najvise 400m od gradske plaze.

Vila poseduje 8 parking mesta, ali mozete da se parkirate preko puta vile, jer ima dosta mesta.

Pre svega vila je mala ima dva sprata i uvek je cista i uredna. Nema lift, a nema ni potrebe za istim. Na ulasku u vilu nalazi se infopult, preko puta je tabla sa svim informacijama za izlete i sl. na srpskom i engleskom jeziku. Vila ima i kutiju za prvu pomoc sa lekovima i zavojima. Vila ima i video nadzor, ali ne znam da li je u funkciji, jer se u prizemlju desavalo ljudima da bude neki pokusaj upadanja, ali ako zakljucavate terasu nemate brige. Sve sobe poseduju WiFi, jer vila poseduje tri konekcije Kostadina, Kostadina 1, Kostadina 2 i sve tri imaju isti pasword. Nije prometna ulica, tako da nema preterane buke sto se muzike tice nikakve buke nema.

Sobe se ciste na dva dana (iznosenje smeca u kuhinji i kupatilu), a do dva puta u smeni se menjaju peskiri i posteljina, nama su menjali 4 i 8 og dana. Sobe ne poseduju fen, sef, kao ni krevet za bebu ili malo dete ukoliko idete sa decom, ali sobe su prostrane i ima dovoljno prostora za prenosivi krevetac.

Mi smo bili u apartmanu sa dve sobe jer smo isli sa prijateljima i dobili smo dva kljuca. Sobe su prostrane, sa dva singl kreveta, dva nocna stocica, dva ormara, kao i jedan sto sa ogledalom i stolicom, na svakom krevetu su po dva peskira. Soba ima jednu plafonjeru i tri male lampe. Sobe imaju komarnike, klimu i veliki tv (flat screen) koji su takodje ukljuceni u cenu. 

Kupatilo je srednje velicine ima kadu sa zavesom, lavabo, wc solju, ogledalo sa ormaricem, dozer za sampon i kupku u jendom, mali hotelski sapuni, kao i peskir za pod. 

Uvek ima tople vode i u kupailu i u kuhinji.(ponekad ume da bude problem sa pritiskom vode.)

Kuhinja je mala i nema sto za rucavanje vec pomocni mali sto sa jednom stolicom, veliki frizider sa zamrzivacem, reso i sudoperom. Opremljeno je tanjirima, dubokim i plitkim, cinijama, casama, soljama, escajg sa nozem za hleb, dasku za secenje, plasticnu posudu za odlaganje sudova, pamucnom krpom za sudove i kuvalo. Logicno nema zacina kao ni sundjera sa deterdzentom.

Teresa je velika, poseduje sto sa 4 stolice, suncobran (neke sobe imaju i pored suncobrana tendu), stalak za susenje vesa kao i stipaljke. 

Vila poseduje i ogradjen bazen koji se naravno ne doplacuje i bazen je mali, ali cist i uz bazen se nalazi i mali bar koji se otvara samo po potrebi. Bazen radi od 8 - 20h. Super je za decu jer ide od pliceg ka dubljem delu. Bazen ima 5 stolova sa stolicama, kao i oko 10ak lezaljki i suncobrana koje se stavljaju po potrebi gostiju. Suncobrane ukoliko pitate vlasnike mozete dobiti i na koriscenje za plazu. 

Takodje vlasnici prodaju i njihovo domace hladno cedjeno maslinovo ulje, cena je bila ove godine 5 evra, 1 litar i ulje je fenomenalno, mi smo prezadovoljni. 

Vlasnici kao i sama vila su zaista za svaku preporuku. Vlasnici su divni ljudi, vidi se da im je vila sve i zaista gledaju kako da ugode gostima. Ukoliko imate potrebu za peglom, lavorom, metlom, cime god, slobodno pitajte za sve izlaze u suret.

Lep provod svima, a ukoliko ste se odlucili za ovu vilu, necete se pokajati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka