djepeto

Vile Konstadin, Nidri

91 poruka u ovoj temi

kad smo mi bili uvek je bilo tople vode, voda nije poluslana, ima peskira, a apartmani se ciste svaki ili svaki drugi dan, ne mogu tacno da se setim.

pozz i lep provod

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc sam se vratila sa Lefkade, bila sam u vili Konstadin.

Prvo cu odgovoriti na pitanje turisteBGD. Vila je odlicna. Naravno ima peskira. U zavisnosti za koliko je osoba soba, toliko ima i peskira. Po jedan manji i veci peskir po osobi. Sobe se ciste na svaka dva dana, kada se izbacuje i djubre. Naravno ukoliko ranije ima potrebe za tim, mozete to i sami uraditi. Peskiri i posteljina se menjaju jednom u toku smene, sredinom, znaci na svakih 5 dana. Tople vode ima u svakom periodu dana, i nije slana.

Ono sto je mene interesovalo, je to, da li ima wireless, osim racunara u holu, cije je koriscenje 3E/1h. I odgovor je: ima. Pitajte vodica za pristupnu sifru (ne bih ostavljala ovde, jer ne znam da li je protivno pravilima) i nakon toga mozete koristiti internet u sobama, bilo preko laptopa, ili telefona. Ako nekom treba sifra, neka me kontaktira na PP.

Bazen je otvoren za kupanje od 8h-20h, a bar na bazenu se otvara malo kasnije, verovatno kad gazde ustanu... :smajl:

Ako je nekom potrebno pranje auta, (meni je svakako bilo, jer se nije video od prasine), mozete se posluziti crevom, koje se nalazi ispred vile. Takodje mesta za parkiranje ima dosta, i nije se desilo da nekad isto ne nadjemo (u nasoj smeni su skoro svi iz vile dosli automobilima). U samom dvoristu ima 6 mesta za parikranje, ali plac pored je prazan, tako da se uvek moze snaci.

Ako je nekom potrebna jos neka informacija o vili, slobodno pitajte.

I sad odgovor za Nevena i Dragan: Pre tri-cetiri dana su Grci poceli da strajkuju, i samo smo uvece dobili informaciju da hitno sipamo benzin tada ili najkasnije sutradan, dok jos ima zaliha. Taj dan su na pumpama bile abnormalne guzve, cak smo u 1h posle ponoci cekali na pumpi, misleci da ce ici brze, i nazalost kada smo dosli na red... nema dizela... sta reci... nikakvo obavestenje... nista... Takodje napominjem da je problem, sto na samom ostrvu par pumpi radi nocu..

Sutradan smo rano ujutru krenuli da trazimo gorivo i na izlasku iz Nidrija ka Vasiliki je pumpa Jet Oil, na kojoj nije bilo nijednog drugog benzina sem dizela... :smajl: Tu smo tankovali pun rezervoar, i posluzilo je za voznju po ostrvu i do Makedonije. E vec kad smo se vracali, je bio problem, jer je na velikoj vecini pumpi, bilo postavljeno obavestenje da goriva nema... strasno... Ako se na nekoj i nadje, onda se pripremite na dugo cekanje... Takodje sam nacula da dok im traje strajk, sipaju samo po 10l... e sad koliko je to tacno, ne znam, jer smo mi sipali pun rezervoar...

Dakle, ako se desi da ovo potraje... sipajte u Makedoniji pun rezervoar, za svaki slucaj... jer do silaska sa autoputa, na Egnatia Odos nema pumpi...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me koliko sati ste putovali do tamo? ako ste krenuli u 20i30 kada ste stigli na lefkadu. takodje, u koliko sati se ulazi u sobu, prvi dan, i do kada na kraju treba da se izadje?

a ono sto me najvise interesuje je da li ima komaraca, da li moze uvece da se sedi na terasi a da oni ne smaraju.

veliki pozdrav i hvala za iscrpne izvestaje koji si do sada postavljala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro pitanje... :smajl: Sto se tice puta ka Lefkadi, on je potrajao mnogo duze nego sto sam ja planirala, ali sta je tu je... Krenuli smo u 20:30h, a na Lefkadu stigli u 11h po grckom vremenu (+1h). Dakle, putovali smo 13:30h. Od toga smo cekali na naplatnoj rampi preko sat vremena, na granicama 2h, napravili par manjih pauza, od po 10-15 min. Vozila sam okvirno 150-160 km/h, osim kroz Grdelicku klisuru, Makedoniju (magistralni deo), kao i od Ianine do Lefkade, gde ima oznaceno da su postavljeni radari, pa nisam bas htela da iskusavam srecu... :smajl: Dakle, opustena voznja, ali eto, granice i rampa su nam oduzeli preko 3h.

Nazad je vec bila druga situacija, putovala sam 10h, uz par promasenih puteva, pokusaja odlaska na Meteore, nekoliko pauza i granica, tako da je povratak prosao bolje od odlaska i sa manje umora. Ali sve zavisi...

U sobe stoji da se ulazi u 14h, ali je nasa soba bila spremna pola sata nakon sto smo stigli, tako da smo se u medjuvremenu malo odmorili na bazenu. Iz soba treba da se izadje u 10h.

E sad komarci... Ja do sada iako je vise puta bilo pomena da ih ima na raznim ostrvima, nisam imla problema ni na Zakintosu ni na Krfu, ali Lefkas... e tu sam se uverila da to ipak nisu isprazne price. Prvi dan smo imali nekoliko uboda, a nakon toga smo pristupili odbrani (RAID i ostali preparati) pa smo bili mirni do kraja letovanja. E sad... moguce da im je to samo period... mozda ih nece biti u avgustu, ali nije na odmet poneti neko sredstvo protiv ovih insekata. Umeju itekako da smore. Najbolje je upaliti sredstvo protiv komaraca, i ne paliti svetlo na terasi, i tako moze naravno da se uziva na terasi.

Ako treba jos neka info, pitajte.

Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedne sličice, sad se pitam koja od ove dve vile je Konstadin.

post-16620-1280751727,19_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ova gornja je Konstadina u koju mi idemo prepoznala sam po ovom kanalu jer kad se ide glavnom ulicom pored In marketa je skretanje ka vili tacno pre mostica koji ide preko ovog kanala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna mala,kako bi ja bio srecan i zadovoljan da mogu da shvatim sta Ti na slici podrazumevash pod kanala????????? i saznam koja je nasa vila :smorilo:

Nevena i Dragane obelezite vile pod A i B pa neka ''mala'' zaokruzi tacan odgovor,ili sam samo ja glupicast da je ne razumem:ljutko: :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajde, da se sad ne bi cimao ponovo, da razjasnimo: jednamala misli da je Konstadina ona koja je obeležena majnim krugom. Koji je kanal ona videla, nemam pojma, ja ne vidim nikakav kanal. A takođe, mislim da je naša vila ona koja je obeležena većim krugom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jedne sličice, sad se pitam koja od ove dve vile je Konstadin.

nije nijedna od ove dve zaokruzene... :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Delboyfpn,nemoj mnogo da nas hvalis nego pomozi ako znas gde je vila , rode !!!!!!!!!

:besan: :besan: :besan: :biggrin:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[hahhahha sad vise ni ja ne znam gde sam videla kanal al dobro sam objasnila pored marketa in ulica koja ide prema magistrali i tu je negde nasa vila evo delboyfpn ce da mi pomogne malo u ovom objasnjavanju biggrin.jpg cim ima mostic ispod njega tece neki potocic koji meni lici na kanal nemojte da moram 07.09 ranom zorom da vas budim i vodim u obilazak kanala plezko.jpg

Izmenjeno (jedna mala)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima, ima kanal, doduse presusio...  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sad sam gledala ponovo mapu to i jeste kanal nije ulica samo sto na mapi izgleda kao recica a ne kao kanal i kao sto jelenap rece verovatno je presusio

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam jedno pitanjce, jel ima u sklopu frizidera komora (zamrzivac) ?! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka