djepeto

Vile Konstadin, Nidri

91 poruka u ovoj temi

ako agencija kaze da ima bazen onda mora da ima. ili mozete da ih tuzite za nemanje bazena!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze da se koristi, bez brige :biggrin: ako sam dobro razumela, samo prosle godine koriscenje bazena nije ulazilo u cenu aranzmana...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako neko zna ko je vec bio kako su rasporednjeni brojevi apartmana...

dobio sam juce broj uz uveravanje da se nalazi na prvom spratu...a meni je malo sumnjivo pa da proverim sa ljudima koji su vec bili

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u apartmanu br. 204, koji se nalazi na I spratu, a malo je cudan taj raspored apartmana tj. brojeva, jer se na prvom spratu nalazi i apartman br. 6. Inace, vila Konstadina je fenomenalna!!! Cista, lepo uredjena, imate naraspolaganju racunar i internet, gazda i gazdrarica vile jako, jako ljubazni, predusretljivi... Bazen mozete koristiti od 08-20h, svakog dana. Ja sam prezadovoljna, a Lefkadom odusevljena, ona vas osvaja na prvi pogled! Opustite se i uzivajte! Srecan put i lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zbog toga sam najvise i pitao posto sam dobio apartman br.5 pa mi je bilo malo cudno :smajl:

hvala ti puno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne brini nista. mi smo dobili app 103. al smo nalazost ipak bili u prizemlju, tako da to nema veze sa brojem sobe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sesti septembar ,Konstandina,prvi sprat ;),a vec vidim kome cemo kucati na vrata za koje kakve informacije o Lefkadi....ne znam zasto obrve dizem prema ''jedna mala'' :smorilo:

Komsije citamo se naredna dva meseca u iscekivanju,mitosa,girosa i prelepih plaza Lefkade,pozdrav !!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

turistaBGD naravno tu sam za svaku pomoc al pored naseg finog vodica Mladena moja pomoc vam nece biti potrebna veruj mi on je tu za sve informacije i pomoc oko bilo cega u svakom slucaju nadam se kafici sa celom ekipom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzgred da iskoristim da pitam kojim putem planirate da idete,tacnije interesuje me deo gde cete se iskljuciti sa egnatia odosa,jer kod janjine na E951 ili neka druga opcija????

U svakom slucaju pozdrav od nas,pa se citamo ovih dana u iscekivanju tako zeljnog odmora !!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice puta, po onome sto sam citao po ovom forumu verovatno cemo ici kao sto si i predlozio kod Janjine na e951, uostalom imamo jos dva meseca pa cemo se imati jos 50 puta izdogovarati u detalje, cak mozda i da napravimo neku kolonu iz Srbije, kao sto turci rade :smajl: , pozdrav celoj grupi, cujemo se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li pomoc onih koji su boravili u vili Konstadin...? Naime, procitala sam da u vili postoji internet... e sad... da li se to odnosi na mogucnost koriscenja racunara u nekoj zajednickoj prostoriji, recepciji, holu... ili imaju wireless...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze da se koristi racunar koji se nalazi u holu vile

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jelenap wireless mozes da koristis u kaficu La minuta oni cak imaju i par laptopova pa i ako nemas svoj mozes da se posluzis a moguce da i u vili ima ako vec i postoji varijanta koriscenja njihovog kompa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru. Nece mi mnogo trebati net, jer ne verujem da cu stici isti da koristim, ali zbog posla, nije na odmet da imam i tu mogucnost... ipak mi se roaming(gprs) ne bi isplatio, a wireless (opcija preko telefona) svakako da...  :D

Hvala devojkama na brzom odgovoru... :)

Pozdrav za sve...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna podatak,da li u apartmanima imaju peskiri,koliko se cesto apartmani sredjuju i ciste (ili to spada u nasu obavezu),da li uvek ima tople vode za tusiranje i pod zadnje :bez-zuba: da li je voda u apartmanu na cesmama polu slana kao recimo u Pefkohoriju,ili ne?????

Unapred hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka