irinastojanovski

Kolima do Tasosa

849 poruka u ovoj temi

Godine brzo prolaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno se nekad iznenadim koliko ima predusretljivih ljudi koji zele da pomognu.. :) Hvala, zaista. Znate kako, mi iz Bg-a odemo uvek prvo do Vranja i tu budemo dan ili dva kod rodjaka, taman malo presecemo put a i malena se odmori. Ukoliko je budna napravimo jednu pauzu do Vranja da malo proseta, ako spava - przimo samo da sto pre stignemo i sto dalje odmaknemo dok je mirna :D Sve u svemu, od izlaska iz Srbije do Keramotija ima cc 7 sati voznje. Znace mi mnogo vasi saveti jer sam sada svesna da moram pauzu da napravim odmah kad udjemo u Grcku, a onda taj poslednji deo puta da se zabavljamo kako umemo ;) Bice valjda ok.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi uvek prespavamo u Vranj. Obicno krenemo iz Vranja oko 6h ujutru. Oko pola u smo na granici. Do ove godine bi se zadrzavali po 20-30 min na oba prelaza (Presevo i Tabanovce), medjutim ove god nam je trebalo vise od sat. Vi verovatno idete kasnije krajem sezone ili u septembru, tada verujem nece biti toliko guzve na GP. Ove godine cekali oko 2 do 2.5 sata na svim GP u jednom pravcu, ukupno 4-5 sati stajanja na GP, mnogo....svake godine sve vise i vise

Pauze bi pravili:

1. Lukoil pumpa posle Kumanova. Zamena eu/denari, dorucak

2. RT petrol pumpa posle Smokvice ima neke fontanice pa deca tu trckaju, malo se razmrdaju

3. EKO pumpa posle Polikastra. Sladoled, klopa, dobar junior toalet (placa se 50c ukoliko se nista ne kupi na pumpi) ima i igraliste pa ako nije jako sunce moze se dete malo razmrdati

Posle do Halkidikija (osim TC) nema takvig mesta/pumpe, ali tad ostali obicno utonu u san i onda vozim do odredista

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrlo korisne informacije :) Hvala! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja na toj pumpi obavezno uzmem frape. I u odlasku i u povratku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

B8BA3D89-8FEF-4728-9BD9-5A05C699F9F5.jpeg

Prvi trajekt iz Limenasa...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Imam jedno pitanje u vezi obilaznice oko Soluna. Kada idete na Tasos (ili Halkidiki), da li idete na prvo iskljucenje onom industrijskom zonom, ili ipak na sledece iskljucenje standardnom obilaznicom? Ja sam uvek koristio ovu 2. varijantu, medjutim sad nesto gledam na google mapama, i put kroz industrijsku zonu ne deluje uopste lose, svega par semafora. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obilaznica...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zavisi kad se potrefis....ja idem okolo, na Egnatia Odos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865709
    Ukupno poruka