irinastojanovski

Kolima do Tasosa

849 poruka u ovoj temi

ZA SVE

KAKVA JE TO GLUPA PRICA O AJKULAMA U VODAMA OKO TASSOSA?

o cemu ti pricas B)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KIZA BG

BATICE,PRICAM O AJKULAMA,A NE O ONIM KROKODILIMA SA KOJIMA SE RVES U BECICIMA!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na novim informacijama. Naravno da ne bih pomisljao da putujem danju bez klime, ali izgleda da nema sanse da stignem tamo pre 6 sati popodne , ukoliko krenem toga dana ujutro. Pa sam misli mozda da prespavam u Solunu. Jel ima neko da je probao tu varijantu, i ako ima neki hotel u Solunu da mi preporuci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

max stvarno o cemu ti pricas? jel neko zezanje u toku a ja nisam obavesten?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za max zemun;

pojasnite malo ovo vase pitanje o ajkulama,sta ste culi i gde,i da li vi to sve nas zezate. B) :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kako to makedonski panduri "vrebaju"? jel ih ima nocu? ja planiram da krenem uvece i da stignem na tasos ujutru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma farbaju bre. kakve ajkule, ne boj se. to su budalastine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja pre nekoliko godina nisam imala klimu i krenuli sam sama sa decom oko 18.00. Znam samo da nije bilo guzve na granici jer sam stigla pre buseva. Usput sam stajala 2-3 puta vrlo kratko da protegnem noge i popijem kafu.

Deca su se probudila oko Soluna i tu je nastao mini pakao jer je vec bilo dosta vruce i jedva su izdrzale do trajekta. Posle laganica.

Zato ti preporucujem da krenes u to vreme pa ako i stajes na sat dva da dremnes, stici cete pre vrucina.

Ako imas klimu kreni oko 21.00.

Ako vozis na smenu, oko 23.00

Obavezno idite na Psiliamos beach iza Potosa. Divno je.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DJOLE BG

MA,J.... AJKULE,PRICAJU SVASTA!KADA PUTUJES NA TASSOS?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

KIZA BG

MI OVDE IZGLEDA IMAMO ,,RELI VOZACE",A NE PORODICNE LJUDE KOJI IDU NA GODISNJI ODMOR!!?OK,SLAZEM SE DA SE NE TREBA RAZVLACITI PO PUTU I DA TO JAKO SMARA I I SCRPLJUJE,ALI NE TREBA NI JURCATI PO SVAKU CENU I NIJE BITNO ZA KOJE SE VREME STIZE!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj savet je postovati propise, ako pise 80 onda 80, ako 120 onda 120. U Makedoniji ima milicije, postoje mesta gde cekaju i kazne su zaista velike. Mi godinama idemo i vozimo iskljucivo kako saobracajni znaci nalazu i svake, ali svake godine imamo prolazno vreme 2h kroz Makedoniju. E sad, ako neko juri 200 na sat mozda ce ustedeti 1h, ali se postavlja pitanje da li je to vredno toga ? :unsure:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za sve

CUJEM DA JE VELIKA FRKA NA MAK.GRANICI!?STA ZNATE O TOME?NAVODNO NEDOSTATAK BAR-KODOVA U SRB.PASOSIMA?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

max

putujem (ako bog da) 25.07. ljudi mi pricali da ne idem u limenas, nego u limenariju. kao limenas glavni grad, luka, cistija voda u lumenasu, itd. ovde vidim da vise ljudi hvali limenas, ali nema veze. idem kolima pa cu se vozikati. ti?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je vila Conte u Limenasu?

Meni izgleda lepo i cisto

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DJOLE BG

PUTUJEM 12.07.07 NA TASSOS,LIMENAS!NEKA VILA ,,TEREZA",NIKAD CUO,ALI KAZU DA JE OK!NISAM TAMO NIKAD BIO,U STVARI,SAMO SAM JEDNOM LETOVAO U GRCKOJ I TO 94-te U PLATAMONU!NAJ VISE ME ZANIMA PUT DO TAMO,VIDIM NA FORUMU DA JE FRKA NEGDE OKO SOLUNA,DA SE LJUDI TEZE SNALAZE,DA CESTO POGRESE PUT,TRAJEKT I DR.VRACAM SE PRE TVOG ODLASKA,PA AKO BOG DA,CUCEMO SE TADA I PRENECU TI UTISKE I POTREBNE INFORMACIJE!BICU BOLJI OD MIRKA ALVIROVICA!!!POZZ

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865709
    Ukupno poruka