irinastojanovski

Kolima do Tasosa

849 poruka u ovoj temi

pa izgleda potpuno fenomenalno, ali nema cena. ne bi trebalo da bude nesto preterano skupo :)

Evo me, malo kasnim...

Cena je 65 eur apartman za 4 osobe, na svega koji km od centra Limenarie, super je pogled, sve je blizu, a lokacija odlicna za decu i za mirno uzivanje u odmoru... naravno treba rezervisati dosta, dosta ranije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a nase agencije nemaju u ponudi taj apartman. ipak izgleda mnogo pristojinije nego sto TA nude. ima slicnih kao vila na drugim ostrvima,ali opet preko nasih TA nista.

inace hotel na granici makedonije i grcke kod djevdjelije kosta 50 evra sa doruckom dvokrevetna SOBA. zove se JUGO - APOLONIA hotel. eto ako nekome zatreba smestaj da prenoci na putu do tasosa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

planiram odmor na tasosu.intresuje me udaljenost od bg. i app.smestaj.preporuka :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D :rolleyes::ph34r: udaljen je od bg oko 700km a smestaj je odlican(sve su u brdima kuce pa je tamo odlicna klima).sta vas jos zanima? :ph34r::unsure::) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko letovao na Tasosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jaaaaaaaaaaa....onako , fino je ...nekako bas za odmor ...nocni zivot bezveze....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa, letovali smo! Napisi koje te mesto konkretnije zanima, da li si gledao nesto, pa cemo ti napisati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo mene interesuje...

planiram sredinu avgusta sa porodicom kolima.

Limenas

koliko je zadrzavanje na granicama?

gde da nadjem potrebne informacije za dokumenta i auto sem u agenciji, ima li na jos nekom forumu. Smestaj je u vili Kostalina.

Toliko za sada.

Hvala pa se pisemo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas jos mnogo,mnogo toga na

www.krstarica.com/forum/trizam i putovanja/ tema Tasos str.1

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me razlika izmedju Limenarije i Limenasa!APP smestaj,plaze,udaljenos od mora,parking...Ukratko,trazim mirno mesto za porodican odmor!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tacno, ima puno toga o Tasosu na krstarici, ali ajde, evo malo ukratko.

Za Phantomasa:

Za granicu, naravno, zavisi od guzve. Za dokumenta je ipak najsigurnije u agenciji, mislim ipak ljudi znaju. Sve sto traze, vi prilozite(sto je sigurno-sigurno je). A vila Kostalina je jako lepa vila i nalazi se u tkz. novom delu Limenasa. Ima nesto sto vam nece reci u agenciji, a procitala sam da je nekoj devojci sto je letovala u njoj, to bilo sablasno. Naime, skoro je preko puta groblja. Ali, tu se nalazi i skola, a groblje i nije veliko, ja sam doduse prolazila par puta preko dana i meni nije delovalo sablasno. Doduse, ona je pricala o tome kad su se vracali nocu joj je bilo malo neprijatno. Ali sve u svemu vila je lepa, ima i lepo dvoriste.

Za max zemun:

Sta znam, nema tu neke bitne razlike, Limenas malo veci, Limenarija malo manja i malo brdovitija, nista strasno. I u jednom mestu i u drugom imas sve ono radnjicice, kafice, restorane. E, da , cini mi se da je ipak jeftinija od Limenasa. A sad plaze, po meni Limenas ima bolje u samom mestu, tj. ima ih prakticno 3. Gradska-ok. platis pice mozes da koristis lezaljke, a ima i deo bez, ima hlada. Vournelis-to je kao neka divlja, ali bas je simpaticna, ima hladovine, ima lepsih delova i onih manje lepsih. I Tarzanas, ono lepo sredjena, lezaljke, ima valjda i nekih zezalica u vodi, tu je i taj kompleks app. A na 2km je i Makrijamos, moze peske, mada je dosta uzbrdo, a moze i brodicem. A Limenarija prakticno nema bas neku gradsku plazu, ali mozda na km je Metalia, do koje ima precica, koja je meni prelepa, a opet sa druge strane je Tripiti, zavisi sa koje strane dolazite i gde ste smesteni. A ako ste kolim tu je i Potos, Pefkari, a i mnoge druge plaze i plazice. A app. imas svakakvih i u jednom i u drugom mestu, naravno ipak sve zavisi od cene.

A to mirno mesto za porodican odmor, mozda je najbolji Potos, on ima i lepu gradsku plazu. Mada na Tasosu nigde nije ludilo. Zavisi da li zelis malo vece mesto ili bas malo itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala suki!Da li nesto znas o vili ,,TEREZA"!?Limenas

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam licno, ali cula sam od nekih ljudi sve najbolje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK!A zezalice na vodi kako kazes,odnosno skijanje na vodi,skuteri...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno, ne znam da li sam skutere uopste i videla ili ja nesto nisam obracala paznju, bilo je na Tarzanas plazi necega, a skutera, stvarno ne mogu da se setim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865709
    Ukupno poruka