irinastojanovski

Kolima do Tasosa

849 poruka u ovoj temi

znaci stisnes petlju:bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekao je da nema pumpi, nije rekao da nema odmorišta sa toaletom.

A i to za pumpe skoro da nije tačno... Nema pumpi na samom autoputu, ali ima ih podosta na 200 do 500 m kad siđeš sa autoputa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad su onakvi na pumpama, koje nazovi ciste, mogu misliti kakvi su ti na odmoristima.....radije bi na te pumpe.....samo moze li se sa svake vratiti na autoput gde si i izasao ili je ona fora kao do Halkidikija gde skrenes sa AP na pumpu a vratis se na autoput posle xx km od pumpe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može, vraćaš se na isti izlaz/ulaz.

A nećeš verovati, na jednom od odmorišta je WC čistiji nego bilo koji, bilo gde na putu. Na onom što ima i neka kantina, a klonja je zidani objekat.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kako da ga nabodem na 200 km AP? otprilike neki orjentir, km od neke petlje i sl.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam mogao da procenim nije neka velika razdaljina pre nego sto imas prvo skretanje za Keramoti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Σταθμός εξυπηρέτησης αυτοκινητιστών (ΣΕΑ)

Egnatia Odos, Paggeo 640 08, Greece

https://goo.gl/maps/1M1NpsAWiTQ2

Screenshot_20180810-090658.thumb.png.4f6

Screenshot_20180810-090624.thumb.png.057

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, sad ce me ovi muski clanovi sigurno "naribati" i reci mi da lepo uzmem kalkulator i izracunam sve, ali znajuci da nije sve onako kako se cini, i da ti nasi "proracuni" cesto na praksi padaju u vodu, ipak cu postaviti pitanje. :rolleyes: Koliko bi otprilike vremenski trebalo do Keramotija kada se predje granica sa Makedonijom? Vozimo nekom prosecnom brzinom, oko 110-120 km/h, pauze na par sati, zbog malog deteta, ne preduge. Znam da je nemoguce znati tacno, to ni ne trazim, ali cisto okvirno, red velicine, 6-7 sati? 

 

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Joj, sad ce me ovi muski clanovi sigurno "naribati" i reci mi da lepo uzmem kalkulator i izracunam sve, ali znajuci da nije sve onako kako se cini, i da ti nasi "proracuni" cesto na praksi padaju u vodu, ipak cu postaviti pitanje. :rolleyes: Koliko bi otprilike vremenski trebalo do Keramotija kada se predje granica sa Makedonijom? Vozimo nekom prosecnom brzinom, oko 110-120 km/h, pauze na par sati, zbog malog deteta, ne preduge. Znam da je nemoguce znati tacno, to ni ne trazim, ali cisto okvirno, red velicine, 6-7 sati? 

 

Hvala unapred!

zavisi gde se prelazi granica sa Makedonijom, Evzoni ili Dojran?

od Evzonija do Sitonije za oko 2 sata i 15. Keramoti je nesto dalje ali je od Soluna sve autoput (osim ono malo od AP do luke) pa bi uz pauze trebalo stici za 3 do 3 i po sata u zavisnosti koliko su duge pauze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno! Hvala vam mnogo oboma na odgovorima! Za ovaj sajt michelinov nisam znala, sad cu da ga istrazim. Da, u Grcku ulazimo preko Evzonija, pa na ring road oko Soluna. Idemo sa malenom koja je bas nemirna, pa zato toliko planiram satnice da bih uklopila sa njenim spavanjem taj deo puta kada treba da smo vise koncentrisani na "trazenje". :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od Soluna do Keramotija nema bas mnogo mesta za odmor bas na auto-putu, tako da ako zelite neku duzu pauzu, isplanirajte gde ce te se iskljuciti sa AP i mozda otici u neku ovakvu tavernu na obali mora (obilazak oko Soluna zna da potraje i sat vremena, zavisi kad se zadesite na ring-road-u)

evo nekih odmorista koje sam uspeo da lociram

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kada putujete npr. od Beograda do Niša, da li pravite neku dužu pauzu negde?

Od BG do NI ima 230km, a od Soluna do Keramotija nešto oko 200km

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ali ne zaboravi da ne putuju od Soluna vec iz Srbije..... a i ja stajem negde pre Naisa jer posle do Predejana nema nijedna pumpa/toalet.....sa malom decom bolje da cesce stajes nego da se nesto nepredvidjeno desi na delu gde nema gde da se stane.

Kad se predje u Grcku ima ona EKO pumpa kod Polikastra i posle su samo parkingzi na magistarli/AP bez ikakvog sadrzaja (danju nema hlada a nocu nema svetla). Od te pump[e do Keramotija ima 240km uz obilazak Soluna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jbg, zaboravio sam... Sad već ima 13 godina, pa ne stajemo često...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka